Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak vybrat externi disk


Daniel.H.

Otázka

Zdravim vsechny 8) Chtel bych si koupit k Wii nejaky externi disk, ale v te zaplave produktu na nasem trhu nejak nevim, podle ceho bych mel vybirat. Nektere disky vyzaduji zapojeni soucasne do dvou USB konektoru a nejsem si jisty, jestli by napriklad tento typ disku sel do Wii zapojit, protoze se vsude uvadi, ze disk se ma zapojovat do USB portu, ktery je blize k okraji Wii. Taky by me zajimalo, jestli je lepsi mit disk, ktery ma sve napajeni, nebo disk, kteremu staci jen USB port. Uvitam vase rady a zkusenosti :) Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Zdravím.

Tak mám problém. Přez WBFS manažer jsem si zpětně překopíroal všechny isa na disk na mém pc. Abych si mohl usb disk přerozdělit na dva oddíly. A když dám isa zpět, tak mi nefungujou, hra se nenačte, ale jsou vidět v usb loaderu. Iso, které neproběhlo tímto procesem z usb zpět na disk. Mi normálně funguje.

Muže to být tím, že jsem iso z usb zpětně překopíroval na disk který měl formát Fat32? Normálně to nejde kvůli 4gb omezení. Ale WBFS manažer to normálně umožnil, bez chyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze koupil sem HDD: A-DATA NH92 Slim HDD 2.5" 500GB Blue Info zde

Rozdelil sem ho na 3 partition v WInXP pres spravce disku 1: WBFS 200GB, 2:FAT32 20GB 3: zbytek jako NTFS.

WIi snim spolupracuje na jednicku, takze treba se info nekomu hodi. Jinak mam 4.2E + softmod, hry sem skousel uspesne pres USB loader a Neogamma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, tak jsem koupil tenhle disk http://www.alza.cz/verbatim-2-5-portable-usb-hdd-320gb-d138405.htm . Rozdělil a naformátoval. Na zkoušku jsem přes managera nahrál jednu funkční hru (na flešce normálně běhá). Když jsem to zkoušel přes ten disk, tak wii tu hru přes loader normálně najde, ale když to spustim, tak to načítá, ale už nespustí a zdá, že to zamrzne a jediná možnost je to wii vytáhnout z elektriky...přitom z tý flešky to načte a spustí hned... Jak to řešit? díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi bych uplatnil 14ti denní právo na vrácení zboží, objednaného přez internet, a koupil si nějakej jinej.

To je fakt, uplně jsem zapomněl možnost vrácení zboží koupeného přes net do 14 dní bez udání důvodu... máte někdo nějaké doporučení na disk do 1700 320 GB, který bude zcela fungovat a ne jen na půl...? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu