Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Cios


Corleone

Otázka

Zdravím, mám problém s WAD managerem. Při instalaci jakékoliv aplikace ve formátu WAD mi napíše chybu (bohužel nejsem ted u WIIcka takze si nevzpomenu na navratovy kod chyby). Nicmne na netu jsem nasel ze je to chyba spojena s pouzitym CIOS. Proto bych se chtel zpetat co vlastně CIOS znamená a jak ho zmenim/upgraduju. Konfigurace:

HBC 1.0.6

menu version 4.2E

IOS 61v.21.29

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Podarilo se mi nainstalovat cIOS38_rev16 ten mi nabidne instalaci IOS 61 pres network instalaci. Ta probehne, dokonce se zda ze neco z netu taha, ale pak se verze bohuzel nijak nelisi od vyse zminovane - IOS 61v.21.29. Mam si tam nainstalvoat nejakou jinou verzi IOS? Jinak chtěl bych si mimo jiné nainstalovat USB Loader GX r815 - ULNR.wad, nebo nejake VC hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne, mas spatne udelanej celej softmod.Musis ho udelat kompletne znova podle navodu, nevim jakou mas verzi a nainstalovat cios38rev14, korektne. Pak ti pujde wad manager i wad. Wiizone jsou mozna mimo, je tam dobry funkcny jednoduchy navod na softmod. Overeny bez komplikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne, mas spatne udelanej celej softmod.Musis ho udelat kompletne znova podle navodu, nevim jakou mas verzi a nainstalovat cios38rev14, korektne. Pak ti pujde wad manager i wad. Wiizone jsou mozna mimo, je tam dobry funkcny jednoduchy navod na softmod. Overeny bez komplikaci.

No zatim nejblizsi spravna odpoved :) 2011 je spatne (nebo vubec) nainstalovany 38v14 :)

Overeny kolika lidma? 3-4 ? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslim ze to je to co sem po rikal, nema korektne naistalovanej cios38, a aby ho udelal korektne musi udelat novej softmod, na strance wiizone chybove kody, tak to je blbost, to nikomu nepomuze. Je jedno jake je tam cislo. Podstatny je jak to odstranit. Takze ja nepropaguju stranku wiizone ani ji nedoporucuju, Je to jedna z moznosti a spravnejch moznosti.Overenejch, tak jako tvuj navod a tvoje pomoc je dobra, sam sem to nekolikrat skousel, tak i na jinech ceskejch strankach je dobry navod.Nubudu psat na jakejch, kazdy si to najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu