Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Funkce "Make Pandora battery"


Typan Cz

Otázka

čus, zkoušel sem na fatku (co mám v podpise) ve VSH menu udělat pandoru, ale nějak to nefungovalo a navíc sem někde slyšel, že už to prej na novějších FW opravili, tak jestli někdo ví, v čem je háček

(nechci rady typu : udelěj to přes ten a ten program, ja si to chtěl vyzkoušet přes tohle - samozřejmě vim, že je spousta dalších programů na vytvoření pandory...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na fatku jsem mel uplne stejny problem s CFW 5.50 GEN-D a GEN-D3.

Pandora mi sla na fatku vytvorit (pres vsh menu, recovery menu) jenom na 5.50 GEN-D2...

EDIT: Samozdrejme na vsech fatkach de udelat pandora (nezalezi na desce)...

EDIT2: Jinak na 2k jde v klidu udelat pandora i na 5.50 GEN-D3!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na fatku jsem mel uplne stejny problem s CFW 5.50 GEN-D a GEN-D3.

Pandora mi sla na fatku vytvorit (pres vsh menu, recovery menu) jenom na 5.50 GEN-D2...

EDIT: Samozdrejme na vsech fatkach de udelat pandora (nezalezi na desce)...

EDIT2: Jinak na 2k jde v klidu udelat pandora i na 5.50 GEN-D3!

no tak ale ja mam FAT a 5.50 GEN-d3

Tak v tom případě máš desku, na který Pandora vytvořit nejde...

ja sem teda myslel, ze na vsech FAT deskach to de :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja sem teda myslel, ze na vsech FAT deskach to de :)

Myslim ze tekken mluvil o tvy 2k - jenom to blbe napsal :D

Jestli tu pandoru nutne potrebujes tak leda preflashovat na 5.50 GEN-D a update na GEN-D2 :roll:

Tak me napadlo: jde udelat downgrade z 5.50 GEN-D3 na GEN-D pres XGEN Updater v4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkousel si nekdy Pandora C+D (nebo Hellcata nevim jestli uz jde i na 1k)? Ja jsem ji nemoh rozebehnout (C+D) a nevim proc :bash:

EDIT: Ted jsem na to koukal a v readme od Hellcata pisou "Regarding pandorizing of a SLIM battery"

A jeste jedna vec - Jde teda udelat downgrade z 5.50 GEN-D3 na GEN-D pres XGEN Updater v4 nebo musis pouzit pandoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tjn, ale 5.03 GEN-C :) (moje druhy PSP), proste kdyz na to najedu ve VSH a kliknu na to, tak nic, asi budu muset udelat pandoru po staru...
Tak v tom případě máš desku, na který Pandora vytvořit nejde...
no tak ale ja mam FAT a 5.50 GEN-d3

ja sem teda myslel, ze na vsech FAT deskach to de :)

Myslim ze tekken mluvil o tvy 2k - jenom to blbe napsal :D

Jestli tu pandoru nutne potrebujes tak leda preflashovat na 5.50 GEN-D a update na GEN-D2 :roll:

Tak me napadlo: jde udelat downgrade z 5.50 GEN-D3 na GEN-D pres XGEN Updater v4?

Nic jsem blbě nenapsal, to on :D Vždyť psal, že mu to nejde na 5.03GEn a apk že si myslel, že to na všech Fat jde.. tak ať se vzpamatuje (:lol:)

Je snad jasný, že když tam má ChcikHEN, tak mu PSP nejde flashnotu Pandorou a tím pádem tam nejde ani vytvořit...

:)

Zkousel si nekdy Pandora C+D (nebo Hellcata nevim jestli uz jde i na 1k)? Ja jsem ji nemoh rozebehnout (C+D) a nevim proc :bash:

EDIT: Ted jsem na to koukal a v readme od Hellcata pisou "Regarding pandorizing of a SLIM battery"

A jeste jedna vec - Jde teda udelat downgrade z 5.50 GEN-D3 na GEN-D pres XGEN Updater v4 nebo musis pouzit pandoru?

To zkus.. :blink:

lock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu