Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

appulo.us ???


marekgengel111

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
momentálně tam nic není , a leze tam každý idiot a pak je to zatížené a nedá se tam nic stáhnout :roll:

Stačí jí zadat jednou a pak už jí to po tobě nechce :D Já jsem se taky divil

[b][color=#000080]Kyek modified a Greasemonkey plugin to allow you to see if an Appulous IPA link was dead before you clicked it. The original plugin was the ________ Links Checker.[/color][/b] 

Odpověď je cavern

//EDIT: Máš pravdu, já tam chodim jenom když mi nic jinýho nezbejvá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Stačí jí zadat jednou a pak už jí to po tobě nechce :D

[b][color=#000080]Kyek modified a Greasemonkey plugin to allow you to see if an Appulous IPA link was dead before you clicked it. The original plugin was the ________ Links Checker.[/color][/b] 

Odpověď je cavern

hmm myslel jsem že to je jednou denně ... a heslo jsem nedával asi týden :blink: ale i tak se tam nedá hýbat ... bych to zrušil nebo kupil rychlejší připojení/rychlejší server

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hmm myslel jsem že to je jednou denně ... a heslo jsem nedával asi týden :blink: ale i tak se tam nedá hýbat ... bych to zrušil nebo kupil rychlejší připojení/rychlejší server

Já jsem heslo zadával na Mozille jen jednou, potom ho to po mě už nechtělo. Tak jsem nahodil IE, kde jsem heslo ještě nezadával a chce ho to ... s tim serverem máš pravdu, je to na bačkoru :D já tam chodim jenom když mi nic jinýho nezbejvá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu