Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...ale kdo by si dával stejný hesla:)

tak ja osobne treba pouzivam aktivne cca 15 ruznych webstranek atp kde mam vlastni loginy, a kdybych mel vsude mit jine heslo, no potes koste... pak ti umre disk / windowsy nebo neco, musis reinstalovat a vzpominej na vsechny hesla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si kua dělají p...l. Dnes čtu na Seznamu že Sony unikly data. Minimálně 14 dní jsem na PS3 nehrál, takže vůbec nevím o nějakým problému. Navíc žádnej email s upozorněním jsem od nich nedostal !!!! k...y šikmovoký .... omluvám se ale musel jsem. Takže hned jsem kontroloval gmail a už dva dny přes noc tam mám přihlášení od někoho z jů-es-ej. Takže dobrý!! Jediný štěstí že sem se neodhodlal k placení kartou. Na stránkách sony jsem marně hledal nějakej hotline telefon, nemáte ho někdo?? Rád bych tam zavolal a poděkoval jim :-(

tohle nema s Japoncema nic spolecnyho... tyka se to predevsim Qriocity a americky pobocky Sony.

emaily s upozornenim posilali jen na US PSN ucty, resp. na adresy na ktery jsou ty ucty zaregistrovany.

ja sem ted vdecnej za to, ze Google monitoruje podezrely aktivity na svejch uctech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani si nedovedem predstavit jaky ma SONY celosvetovy PRUSER.Vsude opravdu vsude v mediich a hlavne u NAS co uzivame PS3 pro odreagovani a zabavu.Timhle si vyslouzila firma SONY nalepku PRUSERAR ROKU.Ted zacne teprve kolotoc a pockejme si az to PSN zapnou.Cetl jsem z vice zdroju a kazdy udava jinou dobu zapnuti.Nekdo do konce tohoto tydne jiny do konce pristiho a nekdo jeste tyden.TAK TED NEVIM VUBEC KDY?VI TO SAM PRUSERAR ROKU SONY?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každém případě mě nutí k úsměvu regionálně odlišný způsob upozornění na tento problém. Zatím co na mail US účtu mě přišlo upozornění o možném problému se scizením identity na mailovku CZ účtu nepřišlo nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co to ochrané číslo, to by už teprve nikdo mít neměl ne? Já na jsem teď trochu rozpolcenej, sice nechci aby mě někdo vykrad účet, ale zase si říkám, jestli to není trochu moc vyhrocený : /

Ber to takhle: jde jen o peníze a spousta lidí, mezi nimi i já, používá na všechny platby účet jeden. Prostě potřebuju platit nájem, služby, atd. Vybrakování účtu by v tom případě bylo opravdu hodně nemilé, že? IMO je lepší být trochu paranoik a raději zbytečně vyměnit kartu, než pak nemít nic.

jakub: také jsem trochu tápal. Dole pod emaily je řádek, kde je napsáno: "Poslední aktivita účtu:" a vedle odkaz "Podrobnosti". Na ten klikni a uvidíš seznam přihlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohu se zeptat kde vytahnu jak se mi nekdo hrabe v mailu, kdo tam je a nebo byl prihlasenej? Kde to tam zjistim?? DIky

nektery freemaily tohle mozna neposkytujou... nebo aspon neposkytovaly, uz leta nepouzivam nic jinyho nez gmail, mozna ze se to ted zmenilo i u ceskejch freemailu.

nicmene gmail me pri logovani upozornil na podezrelou aktivitu a defacto to ten ucet zablokovalo dokud sem ho znova neaktivoval pres sms (uplne stejne se chova napr. i Steam - ten zase posila kody mailem).

ja mam pocit, ze to zadna jina pobocka Sony nez ta americka ani neresi. vsechny agentury po celym svete tyhle zprave prejimaji prave z USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu