Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

Mě fakt udivuje co Vás dokáže rozhodit, evidentně je tohle krok k tomu, že už všechno pojede jako na drátkách a oni to prostě musí vypnout, aby to nahodili celý. A Vy tady děláte drahoty, že to bude vypnutý pár hodin a to jsme to teď vydrželi měsíc, takže já to vidím úplně na pohodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přesně tak, store je pouze soucasti obrovsky složitého rozhraní psn proste se to vypnout musí, si představte že oznámí spuštění třeba ve 20:00 a 20:00:01 se tam budou snazit připojit miliony uzivatelu a stahovat a hledat a vůbec, klobouk dolu pokud to jejich servery unesou, osobně si myslím že to steejne padne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak kolem 12 hod info ze pobezi PS STORE po pulnoci a za par hodin to nejaky sef popira ze je to fama vydana do sveta.Ze planujou spusteni koncem mesice.Tohle uz mi hlava nebere ale Vedeni SONY se asi naramne bavi s psychikou cloveka.Jeste ze maj lidi ten MULTAK jinak jeste dele off a nevim jak by SONY dopadla u hracu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKTUALIZACE: Tohle asi majitele PS3 nepotěší, ale moc s tím nenadělají. Playstation Store se podle posledních informací nedočkáme dřív, než na konci měsíce.

"Co vím, tak aktuálně cílíme spuštění služby na konec května," nechal se slyšet James Gallagher. "Navzdory optimistické šeptandě skutečně neplánujeme spuštění již dnes a ani zítra."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu dirt 3: http://games.tiscali.cz/tema/dirt-3-na-playstation-3-bez-multiplayeru-55843

citace z tiscali

"Je to opravdu nešťastná situace, ale věříme, že Sony dělá všechno pro to, aby službu co nejdříve obnovilo," řekl manažer Codemasters Andy Gray v rozhovoru s Videogamerem. Sony zatím hozenou rukavici nezvedlo, kromě neustálých výmluv a omluv se omezuje spíš jen na neurčitá vyjádření jako to ze včerejška, podle nějž se PlayStation Store má znovu rozjet "někdy do konce května"

a

"Zkoušeli jsme, jestli by s DiRT 3 nešlo udělat něco podobného, ale není to technicky možné. Online VIP Pass je bohužel natvrdo zakódovaný v jádru hry a pokud bychom ho chtěli měnit, znamenalo by to extra čas na vývoj speciálního patche, který by navíc musel projít certifikačním procesem Sony. Jen to by trvalo mnohem déle než čekání na obnovení PlayStation Store,"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás lidičky, nově jsem si koupil PS3, ale nejde mi založit účet, je to možné? Četl jsem si tady tu diskuzi a skutečně to chápu správně, že ty služby nefungují???? Ani žádná dema na vyzkoušení si nemohu stáhnout, prostě nic. Ví už se kdy to bude fungovat?? Díky za info ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu