Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak se dostanu na ps store us nebo uk? a jeste neco ja nemam vubec predplacenou sluzbu playstation plus a v klidu muzu stahnout burnout paradise, nemuzou mi neco strhnou z kreditky nebo tak neco, dik za radu

pokud jsi tam pred vypadkem nemel ucet,tak si stejne zdarma nic nestahnes, jinak topicu je tu na zalozi us dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.Tak sem ted tak vynervenej ze tak jsem jeste nikdy nebyl.Zapl sem store a videl sem velkou tabulku Welcome back.No tak jsem na ni klik a vyjeli mi ty hry ktere si muzu zadara vybrat.Na zadnou jsem neklik a klikl sem na ikonku welcome back kde mi vyjelo okno dekujeme za vas nakup nebo tak neco.Proste ze uz jsem si jakoby ty hry vybral a zavrelo se mi cele welcome back a kdyz zapnu store znova tak uz to tam nemam a kdyz si najdu treba dead nation ve vyhledavaci tak po me chou 350,-.Stalo se tohle i nekomu dalsimu?Protoze toto sem jeste nezazil...:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.Tak sem ted tak vynervenej ze tak jsem jeste nikdy nebyl.Zapl sem store a videl sem velkou tabulku Welcome back.No tak jsem na ni klik a vyjeli mi ty hry ktere si muzu zadara vybrat.Na zadnou jsem neklik a klikl sem na ikonku welcome back kde mi vyjelo okno dekujeme za vas nakup nebo tak neco.Proste ze uz jsem si jakoby ty hry vybral a zavrelo se mi cele welcome back a kdyz zapnu store znova tak uz to tam nemam a kdyz si najdu treba dead nation ve vyhledavaci tak po me chou 350,-.Stalo se tohle i nekomu dalsimu?Protoze toto sem jeste nezazil...:-/

mam stejny problem. prosim o pomoc. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakube zkus se vratit o stranku zpet a tam nekdo psal nejakej navod jak je dostat zpatky.Ja to jdu tedkom vyzkouset a doufam ze to bude fungovat.Jak pojedes odzhora tak je tam nekde prispevek ja mam stahly ctyri blboune a nekde par radku podnim je ten navod.Zkus to taky;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze jsem zkopíroval od Camin....FUNGUJE!!!!!!

ty co dopadli špatně tak tady návod

jak nato kdyz zmizne balicek

camin 03. 06. 2011 19:51Pokud má nekdo problem stím,že mu spadlo PSN a přišel o hry,tak tady je návod,jak je dostat zpet.Jdete do Account Management>Transaction Management>Services List>Playstation Networm Promotion." Overené - funguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze jsem zkopíroval od Camin....FUNGUJE!!!!!!

ty co dopadli špatně tak tady návod

jak nato kdyz zmizne balicek

camin 03. 06. 2011 19:51Pokud má nekdo problem stím,že mu spadlo PSN a přišel o hry,tak tady je návod,jak je dostat zpet.Jdete do Account Management>Transaction Management>Services List>Playstation Networm Promotion." Overené - funguje to.

Tak uz mam obe hry co jsem chtel stahnout :D Ale chyba byla nekde jinde nebot druha hra byla uz ulozena v download a jen jsem dal stahnout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ja mam takový problem (možná to tady už bylo hodněkrat tak zas nepište 300 komntářů) že sem si stahl burnouty a všechno běží dobře až na to že když si chci například stáhnou LBP a jdu do PSN store že tam ta složka kde to bylo tak tam neni.Ale složka kde sem stáhl ty burnouty tam stále je :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm velice vtipne:), mozna to je tim,ze nejak ten server bornout je asi pretizeny, napise mi to ze se to nemuze pripojit a je to bez zvuku, no uvidime zitra

Mám stejný problem, stahl jsem si burnout, nainstaloval najký ty aktualizace, potom jsem zapnul hru a ta je bez zvuku. Zkoušel jsem vypnout PS3 a taky TV ale nic nepomohlo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se zase stalo ze sem dal stahovat prvni hru, dal sem stahovat druhou hru a napsalo to ze nemam dost mista. Kdyz sem neco umazal a vratil sem se psalo to ze uz sem koupil dve hry a vic nemuzu ale ta druha se furt nestahovala. Musel sem si jit najit v shopu manualne a dat download...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu