Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

Mám stejný problem, stahl jsem si burnout, nainstaloval najký ty aktualizace, potom jsem zapnul hru a ta je bez zvuku. Zkoušel jsem vypnout PS3 a taky TV ale nic nepomohlo :(

obcas mi po 10 zapnuti zvuk naskoci, no nevim co je to za ♥♥♥♥♥itu,asi pomsta za stahnuti z psn+ zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já už ten zvuk rozjel, v XMB jsem dal Nastavení>Nastavení zvuku>Nastavit zvuk>Manuálně a tam musíš zaškrtnout tyto věci:

PCM 2 CH 44.1 khz PCM 2 CH 88.2 Khz PCM 2 Ch 48 Khz PCM 2 CH 96 Khz PCM 5.1 CH 44.1 khz PCM 5.1 CH 88.2 Khz PCM 5.1 Ch 48 Khz PCM 5.1 CH 96 Khz

Vyzkoušej to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už ten zvuk rozjel, v XMB jsem dal Nastavení>Nastavení zvuku>Nastavit zvuk>Manuálně a tam musíš zaškrtnout tyto věci:

PCM 2 CH 44.1 khz PCM 2 CH 88.2 Khz PCM 2 Ch 48 Khz PCM 2 CH 96 Khz PCM 5.1 CH 44.1 khz PCM 5.1 CH 88.2 Khz PCM 5.1 Ch 48 Khz PCM 5.1 CH 96 Khz

Vyzkoušej to :)

tak super funguje to,ale je fakt divny,ze zniceho nic to prestalo fungovat, kdyz jsem to poprvy rozjel bez problemu, snad nebude nekde jinde jeste problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si z welcome back stahl infamous,pak jsem z toho vyjel abych se podival na nejake ty recenze o zbylych hrach.No a zpatky jsem se uz nedostal,takze si radeji ztahnete hned 2hry jinak budete mit jen jednu.

Account Management>Transaction Management>Services List>Playstation Networm Promotion ... pak ti to zase půjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu