Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já jsem rád, že mám CFW a ani mě nic netáhne k aktualizaci FW :-). Ale upřímně mě to rozesmálo. Říkal jsem si "no to už není možný, přece to dneska musí jít" a ono nemusí :lol: Nu, alespoň si lidé bez CFW můžou koupit třeba takový heavy rain, nebo něco jiného, SP pořádného (napadá mě ještě demon's souls) a užívat si SP :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já dycky před koncem každyho kola si necham jednoho crawlera a jdu spojit teleport,když už je nedavam vlezu do teleportu a zvrchu na ně hazim granaty :D a až mě to teleportne zpět,tak dycky do nich vysypu zasobak RPK(to mam dcla rád) a ak74 (to mam vždycky vytuněný) a běžim pryč :D...takhle to dělam dokola :D... no mě už taky pěkně mrdaj,pěkně mě to sere! btw a m16 vytuněna je taky dobra,dostaneš granatomet a bude automaticka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já to věděl,že to nepustí,když volam s klukama na skypu,tak vždycky dnes to pustí,už se těším a já řikam ,že se nemaj na co těšit a večer bulej :D...no M16 neni moc dobra,tam je hlavně dobrej ten nadomet...jinak je dobrej vytuněnej AUG,k tomu dostaneš masterkey(přidavnej shotgun) kterej nabiji po dvou ranach :D... mrtě dobry je commando

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já spíš nerozumim tomu,co tam furt "vyráběj",mi neřikejte,že novej system jim trva skoro měsíc...prostě nevěděj co s tím,tak nas voděj za nos...zm*di

Pokud by šlo opravdu o nový systém, tak by to "vyráběli" minimálně rok! Systém mají hotový, nyní celou dobu pracují na zabezpečení, aby nemuseli za 14 dní řešit něco podobného. Jenže pokud někdo rozumí sítím, tak ví, že pokud fyzicky neodpojíš kabel, tak je stále šance se do systému dostat. Takže řešení není udělat nenabouratelný systém, ale zlikvidovat hrozbu! A to se právě teď děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu