Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

houby pro nás :D

sony vydala ps3 s linuxem.. dobrý nápad

hackeři chtěli využít other os na hacknutí konzole

sony odstranila linux z důvodu ochrany prolomení..( vina hackerů )

hackeři se zlobí a snaží se vrátit other os a odvolávají se na nesmysl že když ps3 vyšlo s other os tak se nemůže odstranit ( dávam jim lehce za pravdu, ale můžou za celej problém oni )

geohot prolomil ps3 o nějakej ten pátek později

sony si to s ním a jemu podobným " vyřídila "

msta ze strany hackerů, která má dopad na všechny hráče.. proč? důvod? obhajování geohota? NE! jen arogance zmíněných hackerů .. proč nejde psn? protože sony odstranilo other os, proč jej odstranily? k neprolomení konzole..

na koho se vlastně hackeři zlobí?.. sami na sebe .. blah.. jejich arogance nezná mezí.. !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neustale me ty jejich kecy o tom ze nevedeli o rozsahu skod atd. nutí,dívat se po nejakem xboxu.Kdyz na zacatku napsali ze to nebude dlouho trvat,tak jsem to jeste chapal,termin do minuleho tydne uz jsem nejak zkousnul,ale do 31.5. ? To uz je i na me dost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak:D Jsem zvedavy jestli po spusteni PSN bude udelana nejaka statistika ubytku prodeje:D Jsem zvedavy kolik lidi to vzdalo a preslo ke konkurenci:)

No, ve skutečnosti je právě teď (stav ke 30.4.) PS3 nejprodávanější konzolí a to včetně handheldů. Viz. VGChartz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu