Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

30.4. PSN nejelo dva týdny a Sony slibovalo že to každou chvílí pude, teď sou to tři a pravděpodobně to ještě nějakou chvíli nepude, statistiky ze 30.4. nejsou směrodatné

je jasny ze tahle afera jim prodejnost urcite nezvedne ^^

nicmene je to skoda, konecne meli poprve od launche naslapnuto opravdu dobre a do toho takova rana.

co se stihani piratu tyce, mozna to meli nechat jako ostatni vyrobci konzoli. na druhou stranu se ale nikdo nemuze divit, ze se jim nelibi kdyz prichazeji o zisky z prodanejch softwarovejch titulu. na hardware rozhodne nevydelavaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem se s vypnutím PSN celkem smířil. Začal jsem hrát pořádně MP Starcraft 2, který jsme hrál naposledy v betě a od té doby jsem se k tomu prostě nedostal. Štve mě to asi jako většinu z vás, ale prostě musíme doufat, že to nahodí co nejdříve ;) Je vůbec nějaká šance, že by mohli ty hackery vypátrat a potrestat? Cyberterorismus v tomto tématu rozhodně není jen termín do větru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rasputin, rozhodně... Vzhledem k tomu, že se tím zabývá i CIA, tak si myslím, že je šance na dopadení dost velká.

t3n, věř, že kdyby někdo vypustil na net hlášku "za týden hackneme Xbox 360 díky možnosti přehrávat filmy", tak by MS do týdne tu možnost taky odstranil. Jenže oni u Xka nekecali a prostě hackli FW u mechaniky. MS se tomu taky brání, vydává i nové FW, které tomu zabraňují, i nové mechaniky... Holt u PS3 to Geohot prokecl, tak to Sony odstranila a "hackeři" začali být naštvaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za dob PS1 nikdo online nehrál a přesto měl starej psx skoro každý... ten kdo je názoru tipu, přejdu kvůli výpadku PSN radši k Xboxu atd... si nezaslouží Playstation vůbec vlastnit... playstation je pouze jeden, věrní zůstanou a ostatní si tuto božskou konzoli ani nezaslouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za dob PS1 nikdo online nehrál a přesto měl starej psx skoro každý... ten kdo je názoru tipu, přejdu kvůli výpadku PSN radši k Xboxu atd... si nezaslouží Playstation vůbec vlastnit... playstation je pouze jeden, věrní zůstanou a ostatní si tuto božskou konzoli ani nezaslouží!

Přesně tak. Z mého okolí vím o cca 7 lidech co máme PS3 a online hrajeme jen 2 a to jsme začli nedávno. Názory, že díky tomuto výpadku nastane masový odliv hráčů k jiným konzolím je zcestný. Řekl bych, že právě naopak.

Ono hacknutá konzole moc důvěry nedává :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se na playstation proste libi ovladani a protoze hraju hlavne bojovky,tak nemam potrebu menit za otresny ovladac xboxu. Takze playstation si budu stale kupovat. A ze nefunguje online, nevadi. Alespon se muzu venovat dlouho odkladane FFXIII,kterou jsem nemohl hrat,protoze jsem musel hrat online bojovky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nikomu neberu to ze se mu libi PS vic....to je vec kazdyho vkusu, me trebe Xboxovy ovladac sedne skvele a za DS bych ho nevymenil (ovsem na bojovky je kvuli d-padu nepouzitelny).....ja sem byl taky odchovan PS, ale ted jsem dal radsi prenost xboxu, coz se mi ted vyplatilo, protoze pro me je online hrani u konzole velmi dulezite...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....Rict ze PS3 je bozska po tomhle drobny incidentu je vazne k smichu...

PS3 ale je lepší než Xbox, tak to prostě je. A to co se stalo se nestalo PS3 ale PSN na to pozor! Každá konzole je vyvíjena a určena primárně pro offline zábavu. Online je bonus. I když do budoucna je offline slepá ulička, to tuší asi každý z nás.

Přístup SONY se mi zdá více než adekvátní, co se ti na něm nezdá?

ps. Nic proti Xboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rhonova to si rekl peknou blbost ze online je bonus jako promin se podivej co vice preferuji virobci her singl jde do zachodu kdyz to reknu slusne a vic e je preferovan multak tak ze kdyz kupuji hru tak pokud vim tam je tez multak no a kdyz nejde psn tak vlasne sem dostal polovicni hru .Jo kde sou ty doby kdy vazne multak byl jen bonus :-(((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rhonova to si rekl peknou blbost ze online je bonus jako promin se podivej co vice preferuji virobci her singl jde do zachodu kdyz to reknu slusne a vic e je preferovan multak tak ze kdyz kupuji hru tak pokud vim tam je tez multak no a kdyz nejde psn tak vlasne sem dostal polovicni hru .Jo kde sou ty doby kdy vazne multak byl jen bonus :-(((((

Není to blbost. Já mluvím o konzolích ty o hrách. Při vývoji PS3 byl kladen maximální důraz na offline výkon konzole! To že dneska je online nedílnou součástí herního průmyslu a do budoucna offline rozválcuje je jasné. O tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 ale je lepší než Xbox, tak to prostě je. A to co se stalo se nestalo PS3 ale PSN na to pozor! Každá konzole je vyvíjena a určena primárně pro offline zábavu. Online je bonus. I když do budoucna je offline slepá ulička, to tuší asi každý z nás.

Přístup SONY se mi zdá více než adekvátní, co se ti na něm nezdá?

ps. Nic proti Xboxu

Nenech se vysmat, to ze reknes ze je lepsi je tvuj subjektivni nazor, kazdymu sedne neco....stalo se to PSN, ale ovlivnilo vyrazne PS3 (jelikoz je PSN soucast PS3).

Konzole uz nejsou tak vytvarene pro online hrani, konkretne tahle generac klade obrovsky duraz na socialnost a online hrani...to ze ty hrajes jen online neznamena, ze to tak delaj vsichni ;) A na Sony me nejvic stvalo to jejich tajemne mlzeni...

Nic proti PS3, sam jedno doma mam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......Nic proti PS3, sam jedno doma mam ;)

Subjektivní názor ne, myslím, že o kvalitě produktu nejlépe vypovídá jeho prodejnost, proto to co jsem napsal.

Sony nemlží, ona nemá tolik informací aby každý den, nebo několik hodin něco zveřejňovala. A pokud někdo z vás trošku rozumí síťařině tak ví, že pokud někdo hackne jakýkoliv systém a není "prase" tak se to strašně těžko rozpoznává, zvlášť u tak obrovského systému jako je PSN. Naopak si myslím, že to jsou machři když to zjistily. A to, že se lidi rozčilují, že doteď pořádně nevědí co všechno za data jim zmizelo je ten samý případ. Pokud by si někdo z tvého PC stáhl na flashku film ty by jsi to poznal? Já tedy ne.

ale dost už brblání :) Ať to spustí co nejdřív, kluci jedni šikmovoký :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si ale ujasni usporadani architektury tech procesoru..

1) u xboxu je kazde z jader schopno zpracovat dva thready.. (jedno jadro - dve instrukce)

u PSka je to jeden hlavni a 7 pomocnejch procesoru..

takze realne vykony jsou trochu jinde, nez ty na papire ;)

EDIT: jen pro predstavu... predstav si ferrari, super vykon a je rychly.. ale k cemu ti to je kdyz pojedes po polni ceste kde je to samej sutr? (mysleno obrazne.. - ale pro lepsi predstavu xD )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký subjrektivní nazor?Tak se koukni na specifikaci Xboxu a PS3 a hned budeš vědět co je lepší...co je podle tebe lepší tři jhadrovej procesor nebo 8? :-D ty si trubka :D...

Co to meles....o kvalite konzole snad nevypovida zelezo ne? Obvzlast kdyz pak vetsina multiplatformovejch her vypada na xko lip....krom toho se muzu ohanet treba lepsim grafickym cipem...nechci tady rozpoutavat flame..nerikam ze je xbox lepsi, jen ze ho mam radsi..je to subjektivni a to mi nikdo nevezme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu