Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

Ono ten osmijádrový procesor není takové terno, jedno jádro je uzamknuto, aby se mohly osazovat i horší procesory, kt. mají jedno jádro prostě v prčicích a jedno jádro se stará pouze o zabezpečení. To už máme šestijádrový procesor, přičemž ten v Xku zvládne taky 6 threadů naráz... Každopádně nereagujte na takové flamy typu "PS3 je nejlepší z nejlepších", to jsou kraviny, úplně stejně jako že xko je nejlepší z nejlepších. Nejlepší je vlastnit obě konzole a užívat si toho nejlepšího z obou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A PS3 z roku 2006....o boze jaky rozdil :D ukaz mi neexluzivni hru ktere by to naplno natrela Xboxu.....krom toho je preci blbost hodnotit jen grafiku :) Ja treba doma hraji casteji a radeji na xboxu, protoze mi prijde uzivatelsky privetivejsi, znam tam vic lidi a vic mi sedne ovladac...to ze tam ty hry vypadaj o trochu lip mi je jedno :) ale uz fakt moc velke OT, pardon nechme to proste tak, ze kazdy ma rad neco a nelze rict co je lepsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ukaz mi neexluzivni hru ktere by to naplno natrela Xboxu

Mezi námi, ukaž mi neexkluzivní hru, která to naplno natřela PS3. Ty rozdíly zase nejsou tak velké, jak se snažíš dělat. Pokud máš dva obrazy vedle sebe, možná si něčeho všimneš, jinak ani moc ne. Viz. třeba FFXIII, spousta lidí básní, jak je PS3 verze lepší, ale já hrál obě vetze a musel jsem se hodně snažit, abych si vůbec něčeho všiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi námi, ukaž mi neexkluzivní hru, která to naplno natřela PS3. Ty rozdíly zase nejsou tak velké, jak se snažíš dělat. Pokud máš dva obrazy vedle sebe, možná si něčeho všimneš, jinak ani moc ne. Viz. třeba FFXIII, spousta lidí básní, jak je PS3 verze lepší, ale já hrál obě vetze a musel jsem se hodně snažit, abych si vůbec něčeho všiml.

Jenže to je ten problém ps3 malo kdo umí ten potenciál využít...ano většinou to nepoznas ale často se i stane ze ten rozdíl až bije do oci...a ano ps3 exluzivky strčí xbox do kapsy ale ze bych si z toho taky ustrik do trenek to teda ne....nedávno mě pobavilo prohlaseni splash damage, ze jim to při praci s ps3 připadalo jak práce s mimozemskym zarizenim..ale uz tu řešíme neco co resit nechci a co vzniklo z toho ze si nejaky ps3 fanboy stal za tim ze ps3 je božské a nejlepsi a strčí xbox do kapsy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se to tu začalo řešit to nechapu jeden Xboxař si píše o multyplatformovejch hrách do topicu o odstávce servů a vy se toho všichni chytáte. Už aby to zase zapli...

Jinak jak by měla jako ta samá hra být lepší na xboxu, to nechápu? Vždyť multyplatformy se předělával z xbox verze na ps3 díky částečný emulaci.

A PS3 má snad shader jednotky ne? Kdyby to mělo osmijádro tak už xbox 360 neni, to by MS museli přijít s novou konzolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CRT nevedu a obrazek si tady udelej sam...a uz se o tom nechci hadat...chtel jsem se jen zastat xboxu a hned z toho jde takovyhle fail...stejne jsou ty rozdili minimalni a u me tak vubec nerozhoduje grafika...a uz to prosim fakt neresme, protoze to tu vazne nema co delat....stejne si kazdy bude mlit tu svou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tos asi koukal přes růžový brýle protoze zrovna o mw2 je známý ze je na ps strasne zpraseny.

Co byste rádi za hry zdarma až bude PSN opet v provozu...

Co bych chtěl nevím ale viděl bych to že nám nabídnou 4 minis hry a jedno statické téma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je velice zajimave jak se uz tydny bavite o hovne a polemizujete nad tim,jestli bude tmavehnede nebo svetlehnede. Jen si uvedomte ohledne tech her, ze se stale vyrabi,takze na psn budou uplne nove veci a sony je naprosto jasne, ze kdyz da hry zdarma,tak to urcite nebude to co,uz vetsina ma,protoze by vam vlastne dala to zminovane h.o.v.n.o. jako odmenu za trpelivost. ;) via shit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je velice zajimave jak se uz tydny bavite o hovne a polemizujete nad tim,jestli bude tmavehnede nebo svetlehnede. Jen si uvedomte ohledne tech her, ze se stale vyrabi,takze na psn budou uplne nove veci a sony je naprosto jasne, ze kdyz da hry zdarma,tak to urcite nebude to co,uz vetsina ma,protoze by vam vlastne dala to zminovane h.o.v.n.o. jako odmenu za trpelivost. ;) via shit

A tady nekdo mele hovna :) Pravdepodobne da neco starsiho na cem uz dost videlala a ne neco uplne noveho co muze vestit potencialni zisk.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spam o hovne je vzdy nejlepsi a dobre se prezentuje:D Jinak ja osobne,kdybych pracoval sony,tak bych vam nasliboval hory doly a pak zpustil system a nic vam nedal (stejne vetsina zvas porusila smluvni podminky,i ja) a proc,protoze stejne bude pouzivat psn na online hrani i bez te hry zdarma, protoze ne kazdemu se chce platit za online hrani u microsoftu a lidi v sony o tom vedi. A kdyz uz neco daji,tak daji takove hry, co meli nejvetsi download a vlastne je nikdo uz nechce. Take it easy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu