Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jenze jen tenhle pruser bude stat sony nekolik desitek milionu zakazniku, kteri prejdou na xbox i za cenu placeneho hrani, ale hodne lidi tim stratilo duveru, sony si nemuze dovolit na to dlabat, protoze 50% zakazniku by ji zrujnovala....

to jsou pouze odhady, protoze vetsina lidi se nemuze dovolit menit konzole,jak se jim zachce a dalsi lidi jsou proste jenom playstation konzolisti pres 15 let, tak proc chodit ke konkurenci. Jinak co sony ztrati na ps3,tak nahrabe na psp2. Sony me sice zklamala,tim co se stalo, ale zas tak zavazny problem pro mne nenastal (i kdyz jsem si myslel,ze je,kdyz jsem zjistil podivny pochyb na me karte,a ono to byla chyba jen banky,pri spatne zapocitanem kurzu), toto se mohlo stat komukoliv.

Ja osobne proti sony nemohu rict nic,zatim jsem zadny jejich vyrobek nereklamoval,dokonce doma mam 14 let starou sony tv,ktera furt funguje, to same playstation 1 stale funkcni. Me turnaje v tekkenu bez problemu sponzorovala,sverila mi veci za par desitek tisic a co chtela,pouze fota z akce a recenzi,docela malo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel ten problem se netyka ale jen nasi republiky - cesi v tomhle smeru jsou opravdu dost laxni - viz ze banky nezaznamenali ani nejaky vetsi narust zadosti o nove plat. karty atp..., ale hlavne Amiku a ty v tomhle smeru nejsou moc pratelsti. Myslim, ze hlavne tam bude muset sony hodne vychazet lidem na ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spam o hovne je vzdy nejlepsi a dobre se prezentuje:D Jinak ja osobne,kdybych pracoval sony,tak bych vam nasliboval hory doly a pak zpustil system a nic vam nedal (stejne vetsina zvas porusila smluvni podminky,i ja) a proc,protoze stejne bude pouzivat psn na online hrani i bez te hry zdarma, protoze ne kazdemu se chce platit za online hrani u microsoftu a lidi v sony o tom vedi. A kdyz uz neco daji,tak daji takove hry, co meli nejvetsi download a vlastne je nikdo uz nechce. Take it easy

Zajimavy cechackovsky pristup, ktery si Sony dovoli asi tezko, protoze tohle proste spoustu hracu sere a musi se jim za tuhle "chybu" nejak odmenit.....

A to co pises jsem napsal o prispevek vic....sony bude rozdavat nejake uspesne hry, ktere maji vsechny a z kterych uz vyzdimala dost penez...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze jen tenhle pruser bude stat sony nekolik desitek milionu zakazniku

Několik desítek milionů je aspoň dvacet milionů. Opravdu si myslíš, že na Xbox přejde 40% majitelů PS3? Zase neblbni, tohle je hloupost. Podívej se i sem, kolik lidí je naštvaných (což se dá samozřejmě chápat), a kolik jich opravdu přešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim, ja osobne sem si PS3 koupil z jednoho jedineho duvodu: bluray mechanika na bluray filmy. Kdyby mel i xbox bluray resp to druhy co uz neexistuje, sakra nevim nazev... HD DVD ?D:, tak bych sel jednoznacne do xboxu. U me osobne timhle co se stalo, plati toto, nova generace konzoli = XBOX. Pokud samozrejme SONY neprijde opet s nejakym trhakem v nove konzoli. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu