Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

To je zase ale informace kterou si někdo vymyslel, pokud si pustíš video tak uvidíš že Kazuo nic takového neřekl. Naznačil že se bliží spuštění a že se pracuje na jednotlivých funkcích PSN ale neřekl že to bude dnes večer. Neříkám že to není možné. A pokud se řídíš informacemi z různých stránek, které nejsou oficiální tak to musíš žít v dobrém světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak urcite by vydavali update kdyby neplanovali ze to dneska nebo zitra zpusti.A neni to jenom jedna stranka ktera informuje o spusteni.V USA uz to jede takze mi chces rict ze to pusti amikum a evrope ne jo?To je pekne tupa uvaha.A jenom pro informaci ziju ve stejnem svete jako ty (pokud teda nezijes v matrixu;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to jedno, neřekl jsem že to dnes nepojede řekl jsem že Sony nic takového neřekla a na netu a fórech jsou dokonce napsané přesné časy... Tady vidíš jak se to vše dokáže od oficiální informace zkomolit. A kdyby to dnes nejelo, tak 90% lidí nadává na Sony že to nejede, přitom nic takového nezaručovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noob jseš ty.. bež si zacheatovat a nedělej tu ze sebe hrdinu fóra. Já řekl svůj názor a to že ty ho nechápeš za to já nemůžu když se ti nelíbí tak se zdrž komentáře frajere..

Končím debatu na toto téma. Nemám náladu se tu hádat s partou spekulantů kteří se nemůžou dočkat až jim spustí online svět.

Leave comment please.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nikdo necheatuje protoze to blokuje trofeje to je jedna vec a za druhe ty cheaty se delaji pro zabavu kdyz uz je hra treba projeta.Nikde nedavam cheaty do hry kterou sem jeste nedohral do konce.Straci svuj smysl.A plne souhlasim s woodym.Kdybysis poradne procetl vice for nebo i ofic stranek tak by jsi vedel ze to dneska pojede.A nemlel hovadiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to máš odkuď já tu zprávu mám od lidí kterým PSN jede, ale když šli hrát např. MW2 tak jim vyskočila nějaká další chyba.. Takže ve finální fázi stejně nehrajou.

Ježiš ,kdyby to tak bylo tak už by lidi psali stížnosti a nějaký web by o tom určitě informoval .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu