Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

Jde resp. slo to.

Este pred chvili jsem byl online. Kouslo se mi to v hre (mozna to zas dali offline), tak jsem resnul a uz mam taky "udrzbu".

Kazdopadne to, co tu lidi pisou, je pravda.

Slo se normalne lognout, zmenit heslo i hrat. Nevim, co s tim TED zas delaj.

edit:

stastlivci online: radsi se neodhlasujte xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak se tak divam na http://cz.playstation.com/ a tam baner : Welcome back ! a pod tim napsane : Podívejte se na věrnostní program sítě PSN Welcome Back. ale po kliknuti na odkaz vas to zase odkaze na http://cz.playstation.com/ .. ale tak kdo vi za jak dlouho zmeni link ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mají všechno rozpracované..včera to spustili tak zas si nemyslete, že hned všechno půjde tak jak má..a Store má běžet do konce května tak vydržte, ale stejně si myslim, že nějakou super hru čekat nemůžem..jinak mě PSN běží bez problému..ani první start nebyl dlouhej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat když jste si vytvářeli PSN účet tak zadávaly jste tam region USA nebo něco jiného než ČR..? zajímám mě to protože ČR a třeba USA PS Store se liší nabídkou demo her a tak.

v kazdom regione je to ine... na CR ti nepojde PS Home a aj Store je obsahovo chudobnejsie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu