Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

ale uctov mozes mat viac... urob si v PS3 noveho uzivatela, zaregistruj ho na CZ a mozes porovnat...

PS: prisiel ti mail na znovuprihlasenie na US ?... ja mam jeden ucet aj na US a tam sa nemozem prihlasit... na CZ som si heslo zmenil priamo cez PS3, ale na US mi napisalo, ze to mam zmenit na PC cez mail, ale ziadny mi neprisiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak nevim jak to jede stabilne ale vcera sme hrali fifu s kamosema a po chvili kamos vypadl a uz se nemohl prihlasit ale my v poho hrali dal no a dnes to zas nejde me teda aspon ted mi to nejede rano jeste v pohode...asi to jeste neni uplne v poradku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přiznám lehké zklamání. Nechápejte mě špatně jsou to super kousky LBP i inFamous jsou dobrý i s odstupem času, nicméně pro nás, co už je máme (a dovolím si tvrdit, že nás bude hooodně) je to celkem výsměch. Já nemam jenom Wipeout, je celkem škoda, že nedali i pro PS3 ModNation :-( ale na druhou stranu darevanému koni... Takže juchůůů Wipeout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For eligibility for the welcome back programme consumers must be an account holder on 20 April 2011. Specific details about these offers and eligibility requirements will be posted as the services go live. All existing PSN registrants have 30 days from when the welcome back programme goes live to redeem their content.

Z toho jsem pochopil, že si ty hry budeme moci stáhnout jen na účtech které byli aktivní už 20. dubna...takže ti, kteří měli víc účtů už předtím si asi budou moci stáhnout ty hry všechny...těm, kteří je vytvoří z tohoto důvodu to asi nepůjde a já blbec jsem jeden z nich...:(

pokud se pletu, tak mě opravte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu