Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

:D to jsou stejne ***** po takovymhle ******* daji na vyber hry, ktery uz 90% lidi davno ma... Dobre jim v Japonsku nalozily, ze ji mzakazali spustit PSN dokavad nereknou vlade ze na 100% jsou data lidi chranena a proc k utokum doslo a co bylo vse odcizeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2riddle: ty dvě hry co si vybereš tak budou vážně zdarma - ať máš nebo nemáš PSN+. To co se váže k PSN+ je něco jinýho, to je jako kdyby jsi měl klasicky aktivovaný PSN+ a tam některý věci přestanou fungovat po vypršení předplatnýho ale to tě u těch pěti her z nabídky nemusí zajímat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2riddle: ty dvě hry co si vybereš tak budou vážně zdarma - ať máš nebo nemáš PSN+. To co se váže k PSN+ je něco jinýho, to je jako kdyby jsi měl klasicky aktivovaný PSN+ a tam některý věci přestanou fungovat po vypršení předplatnýho ale to tě u těch pěti her z nabídky nemusí zajímat.

Jo s těma hrama to je pravda že už zůstanou na furt, ale fakt to je tak i stím zbytkem?? To by potom zas tak dobré nebylo:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ne protože to zatím nikdo neví, až se spustí PSN store, tak to začnou lidi potvrzovat. Zatím se můžeme jenom dohadovat, já si myslím, že si budeš moci stáhnout dvě hry na každý PSN účet, který máš v konzoli zaktivovaný a budeš ho moci klasicky sdílet, tak jako je to s klasickým obsahem. Jestli je to pravda nebo ne, to se uvidí, až to zapnout. Trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie hry sa budu stahovat cez PS Store?... jeden ucet mam US, ale druhy mam na SK a tam Store neide...

Myslím ze tam pisou ze v zemích kde neni dostupný psn store tak ti nic nedostanou .. Asi tak trochu počítají ze kdyz nemáš pod dvojím státem psn store ze si záložis účet treba na českým nebo US storu.. Holt neda se oproti us treba taky nedostaneme mesic zdarma ja quriocity .. Proste dycky někdo zůstane na buben.. Muzes byt rad ze ma aspoň ten účet na US ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou docela chytří... MINIs mohli dát jen sotva, protože z těch má Sony těžký prachy... dát FAT PRINCESS, tak přijdou o majlant... inFamous a LBP jsou starý hry, který buď každej má nebo si je koupí v bazaru apod., v těch žádnej peněžní potenciál už neni. Zároveň jsou to ale velký tituly, takže zavřou hubu všem, co nadávali na výpadek. A mezi námi... inFamous 2 + LBP2... kdo dnes vzdechne po prvních dílech. Od Sony brilantní krok, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím a Sony rozhodně umějí počítat a vědí jak na nás. Ještě si vemte, že si udělají reklamu pro PSN+ a zároveň to bude vypadat jako náramná dobrota. Podle mě tím dost lidí nalákají na to, aby si to začli platit, když si to takhle na měsíc budou moci zkusit, nechápu proč už při zavádění PSN+ nedali měsíc nebo alespoň týden na zkoušku všem, aby nalákali.

Navíc rozdávání starších dílů u her, které teď vychází/vyšly jako LBP a inFamous je taky super reklama, těm co váhají nebo co by je třeba nenapadlo si LBP vůbec zahrát si to teď stáhnou. Zjistí, že je to OK a půjdou si koupit druhý díl :D

Podle mě by ještě měli udělat pro ty co mají veškerý nabízený hry udělat nabídku: buď si vyber dvě hry nebo si prodloužit PSN+ o další měsíc zdarma, zase by je to nic nestálo a vypadalo by to dobře pro ty co už mají z nabídky hry všechny. Já má třeba čtyři z pěti. Ale jak říkám darovanému koni..., takže to prosím neberte jako hanu na Sony já těm klukům fandím, už jsem s nimi třetí generaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu