Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele, myslíte že má cenu si vzít LBP když mám LBP2? A kterou hru byste mi poradili kdzž mám rád závodní hry, skákačky apod?

ne to potom nema smysl, protoze LBP2 obsahuje vse z LBP1 (resp muzes hrat levely z LBP1),

pokud mas rad zavodni a skakacky, tak urcite Wipeout HD/Fury a Ratchet and Clank: Quest for Booty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne to potom nema smysl, protoze LBP2 obsahuje vse z LBP1 (resp muzes hrat levely z LBP1),

pokud mas rad zavodni a skakacky, tak urcite Wipeout HD/Fury a Ratchet and Clank: Quest for Booty

No tak původní kampaň LBP2 snad neobsahuje. A myslím, že za to rozhodně stojí... a vzhledem k investici na pěknou řádku hodin zabaví.

Takže já bych naopak radil ano jdi do toho. :)

Jinak by mě taky zajímalo jestli Wipeout HD podporuje splitscreen. Někde jsem četl že ne.. jinde že ano. Co si mám vybrat? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zeptám se, nebyl by potom někdo ochotný pujcit mi ten svuj, ze bych si stahnul i ty dalsi hry? Beru asi Dead Nation a Wipeout, pripadne bych se s nekym domluvil....sem pripadne ochoten zaplatit i neakou drobnou smskou treba CZshare anebo ulozto....

Kdyzta PM

PS: jsem ochotny pujcit svuj ucet, tak na vymenu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to dobre chapu ale pri cteni na http://cz.playstation.com/welcomeback/ me prijde ze vse co zakoupime ve zkusebni dobe na PSN+ nam zustane navzdy cituji :

* Získáte po dobu 30 dnů přístup k obsahu služby PS Plus plánovanému na květen.

* Přístup k hrám zdarma a exkluzivním funkcím skončí na konci 30denního období předplatného. Vše, co si v rámci těchto exkluzivních slev zakoupíte, dynamická témata i prémiové avatary vám již navždy zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to sice jo ALE píše se tam vše, co si v rámci těchto exkluzivních slev ZAKOUPÍTE, dynamická témata i prémiové avatary vám již navždy zůstane. A nepíše se tam stáhnete takže si myslím že je to tak ,že když si to koupíme tak nám to zůstane ale stahování asi ne....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu