Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Panove tak nevim jestli jak to tady ted ctu mam na ten welcome back uz kliknout, nebo si pockat az se situace uklidni. Co ti, kterym to zmizelo? Nejsou treba ty hry normalne k mani ve storu ale za cenu 0? Teoreticky by to ale byla pekna blbost kdybych do toho vlezl, hodilo to chybu a nabidka byla nenavratne fuc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nemizí... jen když si stáhneš ten MTG tak ten si pak budeš muset koupit.

Ach jo. Já chci taky stahovat moc to nezatěžujte :D

Já jsem se právě taky připojil, zjistil že tam je welcome back.. akorát si aktivoval psn+ a pak mi zmizly hry a odpojilo mě to... bezva :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim že by bylo rozumné počkat min. do půlnoci

Nevim jakym zpusobem to ma PS reseno. Ale pokud maji nejake centralni uloziste, tak si moc nepomuzes, protoze pokud zacnou stahovat treba Amici, tak se to zrovna jeste vice vytizi protoze ti ted akorat budou dochazet z prace a ze skoly :) Ale jak rikam, nevim jakym stylem PS distribuuje hry a kolik maji po svete serveru ze kterych PS store fici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu