Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik vás stál Xbox 360?


James XR

Recommended Posts

Ano, je to možná téma k ničemu, ale zajímalo by mě, kolik xko stávalo dříve a za kolik jste ho pořídili vy... Popřípadě se omlouvám, jestli tady již tento topic někde je, nenašel jsem jej...

Takže mě stál na jaře 2009 Xbox 360 Elite 7500 Kč, 2. ovladač 1000 Kč a hry dohromady cca 3200 Kč, takže dohromady 11700 Kč. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím!

Já kupoval před 3týdny, nový model Xbox 360 Elite revize Jasper (bezdrátový ovladač, 120GB, prostě standartní ELITE balení se 3 Bundle hrami) za 6200kč, ještě počítám nějaká ta stovka za flash. Akorát ta telka a další věci k tomu mě přišli na 35tis ještě k tomu,ale tu jsem kupoval před Vánoci takže, když si to člověk spočítá tak to hodí solidní sumu :lol: Ale stojí to za to;)

SpeedX ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawte..Veru Xbox360 bol spociatku hodne nakladna zalezitost..Ja som ho kupoval v aprili 2007 za dnes uz neuveritelnych 14700sk+GoW1 1990sk,Prey 990sk,Dead Rising a Oblivion 1500sk..A za 1,5roka zhruba tak 10000sk na hry a Livko...Od maja 09 Flash z novym xkom Arcade za 199eur..A odvtedy tak 30 eur na ciste dvd a livko:)ps to nechcite vediet kolko ma stalo ps2:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první xko (asi rok 2007) mě stálo 7500 premium bazarový :D (první generace bez hdmi)

druhý xko (asi rok 2008) mě stálo asi 4300 arcade + 2 hry z druhý ruky (2.generace - falcon)

třetí xko (asi rok 2009 xDD) mě stálo 5800 arcade + 1 ovladač z hrejte (3.generace - jasper) :D

čtvrtý xko se blíží :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Xbox 360 Arcade (22.8.2008 ) - 5 000 ,- Kč

2) Xbox 360 Premium (22.8.2009) - 1 000 ,- Kč

3) Xbox 360 Elite (24.12.2009) - 6 500 ,- Kč

Celkem za konzole: 12 500 ,- Kč

----------------------------

SW a HW radši počítat nebudu :)

PS: dal jsem si tu práci a celkem jsme všichni co sem napsali utratili jenom za konzole neuvěřitelných 108 800 Kč. Tak to už bychom měli na nějaké autíčko, sice ojeté ale přeci jenom :)

Poslední započtený: Ingnition

Můžete si to počítat dál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vychazi docela hodne, 60Kč jedna. To sis koupil od někoho nebo sis to vypalil sám a jen spočital?

Objedal jsem si to. A 60Kč za zalohu hry se mi zda dost malo, kdyz je v tom i prace a postovny. Kdybych si to stahoval sam tak me to zabere snad rok smym netem:lol: A v cenach CD se moc neorientuju, ale za kolik sezenes ty 1 Verbatim DVD-R DL 8.5GB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu