Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

POmoc s výběrem pc kolem 8 tisíc bez grafiky


Michaal

Recommended Posts

Ahoj. Mám počítač již 3 roky. Přemýšlím o lepším. Abych si zahrál i nějakou novější hru. Chtěl bych dvoujádrovej procesor. Nyní mám Pentium 4 3ghz, socket 478 :D , grafiku geforce 6800gs, 1,5 giga ram a 160 hdd. Nevíte co vybrat? PC bych chtěl zatím bez grafiky a třeba i bez ramek (ty si zatim vezmu ze svého pc) a grafiku bych si koupil zhruba za měsíc za dva. Až ještě padne cena. Co byste mi doporučily? Mám radči počkat a připlatit si za pc více? Pc bych chtěl na hry a na konverzi videa do psp. Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslíš že v tom bude nějaká rozdíl ? :D To si v klidu doma taktneš o těch 200 Mhz xD

Sice nadupana Grafika ale procesor takovej dost pomalej dle mého názoru ... ten sotva nakrmí grafarnu s poloviny :D a nikdy z ní nevytáhne plnej potencial která ta grafika má.... takhle ti na tom budou šlapat nové hry ael nikdy na max rozlišení ... jaký ta grafika dokáže třeba u čtyřjádra ale hold je to jen na vás ... když chcete bez rozmyslu utrácet za drahý HW a na ostatním šetřit... Abyste nakonec nezabrečely :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi něco poraď. Ještě jsem nic nekoupil. Ještě asi počkám.Myslíš, že je lepší 4 jádrovej procesor? KOukal jsem právě na nějaký hry a nějaký potřebujou třeba dvou jádro 3,2 GHZ. Čtyř jádra jsou taktovaný třeba jen na 2,4. V tady v tom se fakt nevyznám. Takže u her co potřebují 2-jádrovej procesot 3,2GHZ se ta hra rozjede na 4-jádrovym procesoru s frekfencí 2,4? NO já v maximu hry hrát nechci jen do těch 1400x1200. monitor má rozlišení jen HD ready :) JO a ta grafika myslíš, že je dělo? Mě se to teda moc nezdá :D Co tak koukám tak u nějakých her nemaj moc fps. Ale je zas fakt, že tam jedou na rozlišení 1600x1200 a 4x vyhlazování. Já bych si chtěl zahrát určo hry jako Unreal Tournament 3 ( ten snad rozjedu i na nynější sestavě jakž takž), Far cr 2, Crysis, Stalkra, prostě nový střílečky + závodní hry a rpg. TAk bych ti byl vděčný za radu když se v tom vyznáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=U8201PIS01RCD01RR701I2201TUD01

Toho Phenoma si odemkneš a budeš mít 4 jádro za cenu 2 jádra na frekvenci 3,1Ghz. ( není to těžké ). Pak si jen kup grafiku a máš vcelku mašinu. BTW ramek jsem dal jen 2GB protože by to pak přesahovalo o dost cenu a hardisk jsem taky nepřidával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá dost slušně. Ale není na převod lepší procesor od Intelu? Ale jako za tu cenu 2 tisíce za procesor mít kdybych to odemkl 4 jádro ( i kdybych to neodemkl to je dost slušný) se vyplatí. Díky moc. Jen se ještě zeptám, kdybych si koupil pc se vším všudy ( až bych našetřil) šlo by to nějak udělat, že by mi ten pc sestavili? Nedělal jsem to tak to nechci rozbít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nadupana Grafika ale procesor takovej dost pomalej dle mého názoru ... ten sotva nakrmí grafarnu s poloviny :D a nikdy z ní nevytáhne plnej potencial která ta grafika má.... takhle ti na tom budou šlapat nové hry ael nikdy na max rozlišení ... jaký ta grafika dokáže třeba u čtyřjádra ale hold je to jen na vás ... když chcete bez rozmyslu utrácet za drahý HW a na ostatním šetřit... Abyste nakonec nezabrečely :) :)

Měl jsem limit , radši sem přidal na grafice než na procesoru který můžu kdykoli dokoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá dost slušně. Ale není na převod lepší procesor od Intelu? Ale jako za tu cenu 2 tisíce za procesor mít kdybych to odemkl 4 jádro ( i kdybych to neodemkl to je dost slušný) se vyplatí. Díky moc. Jen se ještě zeptám, kdybych si koupil pc se vším všudy ( až bych našetřil) šlo by to nějak udělat, že by mi ten pc sestavili? Nedělal jsem to tak to nechci rozbít :)

Jasně oni ti to sestaví. No ono by to šlo i s intel procesorem, ale na socketu 775, který už nemá budoucnost, zato AM3 má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu