Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Win 7 - nejdou my hry


Ďáblův Žoldák 666

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No nezlob se, ale napsat chybu už v názvu topiču je přinejmenším dost trapné..

Ale ted k veci, může záležet na tom, jakou máš verzi, myslím, nebo jsem nekde cetl, že ta nejlevnejsi - home verze nemá zpětnou podporu XP, proto doporučuji minimálně home premium, další věc se může týkat toho, že máte betaverzi.. na první betě hry nešlapaly..

A ta poslední, jak už tu nškdo psal, se může vyřešit zpětnou kompatibilitou - levé tlačítko->vlastnosti->kompatibilita->windows XP sp3

EDIT: Ty soubory můžou být knihovny, stačí je stáhnout z netu a dát do složky se hrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nezlob se, ale napsat chybu už v názvu topiču je přinejmenším dost trapné..

Ale ted k veci, může záležet na tom, jakou máš verzi, myslím, nebo jsem nekde cetl, že ta nejlevnejsi - home verze nemá zpětnou podporu XP, proto doporučuji minimálně home premium, další věc se může týkat toho, že máte betaverzi.. na první betě hry nešlapaly..

A ta poslední, jak už tu nškdo psal, se může vyřešit zpětnou kompatibilitou - levé tlačítko->vlastnosti->kompatibilita->windows XP sp3

EDIT: Ty soubory můžou být knihovny, stačí je stáhnout z netu a dát do složky se hrou.

Jakou chybu v topicu?

No k věci - mám Ultimate verzi tak by to mělo jít,a tu kompatibilitu mám spustit při spouštění hry?Pro jistotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stáhni ty knihovny! ..bude to tím..

Sry jaký knihovny?byla tu řeč o spuštění přes kompatibilitu.Knihovny jako jaký?Jako ty s tim Sound jak sem psal že mi to hlásí?I kdyby tak kde je mám stáhnout

Jinak:

Win 7 - nejdou my hry

Njn sorry topic s českým pravopisem tu není:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nezlob se, ale napsat chybu už v názvu topiču je přinejmenším dost trapné..

Ale ted k veci, může záležet na tom, jakou máš verzi, myslím, nebo jsem nekde cetl, že ta nejlevnejsi - home verze nemá zpětnou podporu XP, proto doporučuji minimálně home premium, další věc se může týkat toho, že máte betaverzi.. na první betě hry nešlapaly..

A ta poslední, jak už tu nškdo psal, se může vyřešit zpětnou kompatibilitou - levé tlačítko->vlastnosti->kompatibilita->windows XP sp3

EDIT: Ty soubory můžou být knihovny, stačí je stáhnout z netu a dát do složky se hrou.

ty ses taky guma co?takovy deb**** co buzerujou a pisou taky chyby mam rad...kdyz chces machrovat a pak psat spisovne tak cum co pises...topič je jako co?to vam doma dela teplo?a kdyz chces psat diakritiku tak vsude..a ne ze nekde je a nekde ne...ted nevim kdo je trapnej....

jinak k tematu ty jsi ty 7 instaloval na ty Visty?nebo jsi predtim formatoval HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ses taky guma co?takovy deb**** co buzerujou a pisou taky chyby mam rad...kdyz chces machrovat a pak psat spisovne tak cum co pises...topič je jako co?to vam doma dela teplo?a kdyz chces psat diakritiku tak vsude..a ne ze nekde je a nekde ne...ted nevim kdo je trapnej....

jinak k tematu ty jsi ty 7 instaloval na ty Visty?nebo jsi predtim formatoval HDD?

Dík za podporu:twisted:

Jinak ano po Vistách sem naformátoval oba disky a pak tam hodil 7.Co sem prozatim vygooglil tak sem našel,ale jeto asi blbost že ta složka co mi píše chybu je nějakej zvukovej ovladač?

A jinak tu složku ve hře nemám,jen v cracku.Takže vždy skopčim celej crack do hry a jeto,když mi to stim psalo chybu tak sem tam dal vše z cracku kromě toho DSOUND.dll a to mi zas napsalo error a přeinstalování hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mám stáhnout jakejkoli nebo zrovna ten k mý zvukovce?Jen proto že netušim jakou mám:D

Jestli mas integrovanou tak by mely byt na CD od zakladni desky a nebo si stahni Everest a ten ti ukaze vsechni zelezo a podle toho si stahni ovladace a kdyz neukaze stahni neaky realtek...a uvidis ale to ber jako posledni moznost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mas integrovanou tak by mely byt na CD od zakladni desky a nebo si stahni Everest a ten ti ukaze vsechni zelezo a podle toho si stahni ovladace a kdyz neukaze stahni neaky realtek...a uvidis ale to ber jako posledni moznost...

Cd myslíš to co sem dostal k pc když sem si ho koupil?jinak dík pak to skusim,snad to ještě víc neskurv** :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj hledej melo by tam byt neco co poznas ze je na zvuk :D

Tak to je na pí** na cd už nic nemám:D stách sem si AIDA32 stou to nějak nezvládám:D takže co?mám teda stáhnout ten realtek?

Pak tu pad nápad stáhnout Direct X, já nevim ejstli ho mám,ale tak snad jo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis mi jakou mas zakladovku a ten directx je skoro u kazdy hry kdyz ji instalujes kontruluje jaky to ma directx a popripade ho nainstaluje

Základovku?jako jaký pc? Jo stim direct to vím,ale zrovna u těch her co sem skoušel i s gta se mě zrovna na ten direct neptaly.Jemi divný že ani nedje naštelovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základovku?jako jaký pc? Jo stim direct to vím,ale zrovna u těch her co sem skoušel i s gta se mě zrovna na ten direct neptaly.Jemi divný že ani nedje naštelovat

No proste typ tve zakladni desky... sezen neakou hru kde to direct instaluje kdyz ti to manualne nejde...nebo se podivej do slozky s hrou a tam mozna bude slozka directx tak ji otevri a nainstaluj to z ni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proste typ tve zakladni desky... sezen neakou hru kde to direct instaluje kdyz ti to manualne nejde...nebo se podivej do slozky s hrou a tam mozna bude slozka directx tak ji otevri a nainstaluj to z ni...

Hm to já nevim a v pc se mi dnes hrabat nechce, nemám teda ješte skusit stáhnout ten realtek?

A kdyžtak jakej http://www.stahuj.centrum.cz/?g=realtek

ten A4.00 nebo 6.0.1.6241

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu