Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Win 7 - nejdou my hry


Ďáblův Žoldák 666

Recommended Posts

Hm to já nevim a v pc se mi dnes hrabat nechce, nemám teda ješte skusit stáhnout ten realtek?

A kdyžtak jakej http://www.stahuj.centrum.cz/?g=realtek

ten A4.00 nebo 6.0.1.6241

Uz jsem to tu psal stahni si program everest ten ti ukaze vsechno zelezo co mas v PC a k tomu realteku tak zkus nejdriv jedno a kdyz to nepujde tak druhy jak ja mam vedet co ti pujde :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Uz jsem to tu psal stahni si program everest ten ti ukaze vsechno zelezo co mas v PC a k tomu realteku tak zkus nejdriv jedno a kdyz to nepujde tak druhy jak ja mam vedet co ti pujde :roll:

Tak ja nevim ktera stech verzi bude pro 7 lepší,jestli ta co ej pro xp nebo visty.Tak sry no:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja nevim ktera stech verzi bude pro 7 lepší,jestli ta co ej pro xp nebo visty.Tak sry no:roll:

Mozna kdyby jsi napsal co mas za tu zvukovku uz by ti hry sly :D

// Zkus tydle treba to pujde http://www.stahuj.centrum.cz/ovladace/realtek-ac97-audio-codecs/?g[hledano]=zvukove ovladace&g[oz]=A4.00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna kdyby jsi napsal co mas za tu zvukovku uz by ti hry sly :D

// Zkus tydle treba to pujde http://www.stahuj.centrum.cz/ovladace/realtek-ac97-audio-codecs/?g[hledano]=zvukove ovladace&g[oz]=A4.00

Hm tak u realteku na visty mi to pise,nejdriv ze to nejde nainstalvoat potom ze to de jen na visty:D jeste skusim ten na xp

Skoušel sem i vygooglit,našel sem co by měl jít na 7 a stejně mi to pak psalo chybu,poslední možnost jsou asi ty xpčkový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš origo?

BTW: Prosím zakladatele topicu, aby si opravil pravopisnou chybu v i/ý. Řekl bych že hodně lidí odradí pravopisná chyba v názvu topicu.

Kdybych věděl jak tak to třeba udělám.A sem rád že někdo slušně požádá a ne neandrtálsky píše že na to už nemůže koukak jak kdyby to byl nějakej velmistr v čj.Vid sasa.lohr

PS:sasa.lohr - oprav si necum,nemáš u toho háček a já nato nemůžu koukat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už nevim:? Direct X nejde nainstalovat,kterejkoli Realtek taky ne! u xp realteku mi to píše že chybí Rtkvac.sys Instaloval sem origo FEAR,to má Direct 9 a šlo to úplně vph,už sem fakt zoufalej:(

Kdyz jsi zoufalej tak si precti co jsem psal za prispevky a konecne mi odpovez na otazku co mas za zvukovou kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsi zoufalej tak si precti co jsem psal za prispevky a konecne mi odpovez na otazku co mas za zvukovou kartu.

Njn ale abych zjistil jaká je tak musim otevřít komp a nato sem línej:) Ty informace nejdou najít ve specifikaci pc?Viz:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51081

http://www.alza.cz/pocitacova-sestava-acer-aspire-e380-d76545.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn ale abych zjistil jaká je tak musim otevřít komp a nato sem línej:) Ty informace nejdou najít ve specifikaci pc?Viz:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51081

http://www.alza.cz/pocitacova-sestava-acer-aspire-e380-d76545.htm

Nemaj tam napsanou zakladni desku ale jak rikam stahni si prigram everest nainstaluj a ten ti zjisti vse o kompu co v nem mas bez toho aby jsi to oteviral ale to uz jsem tu psal hodnekrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemaj tam napsanou zakladni desku ale jak rikam stahni si prigram everest nainstaluj a ten ti zjisti vse o kompu co v nem mas bez toho aby jsi to oteviral ale to uz jsem tu psal hodnekrat...

Tak už to mám:D Nevim jestli sem to dal správně.Dal sem počítač/přehled/ mám tam 2x pod sebou zvuková karta a u nich mám napsáno Digitální zvuk(SPDIF) a reproduktory -zařízení.Toje asi blbost vid?Celý sem to projel nevim kde jí mám najít,ale už sem snad blízko tak snad ještě budeš mít trpělivost mi pomoct:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to mám:D Nevim jestli sem to dal správně.Dal sem počítač/přehled/ mám tam 2x pod sebou zvuková karta a u nich mám napsáno Digitální zvuk(SPDIF) a reproduktory -zařízení.Toje asi blbost vid?Celý sem to projel nevim kde jí mám najít,ale už sem snad blízko tak snad ještě budeš mít trpělivost mi pomoct:D

A neakej typ te zvukovky tam nebyl? musi tam byt neaky nazev,a dival jsi se jeste prez ten Everest?tam proklikej vse a urcite to tam najdes a kdyz ne zvukovku tak alspon zakladni desku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neakej typ te zvukovky tam nebyl? musi tam byt neaky nazev,a dival jsi se jeste prez ten Everest?tam proklikej vse a urcite to tam najdes a kdyz ne zvukovku tak alspon zakladni desku

Bylo tam jen to co sem ti napsal,jo přes Everest.No comi zbejvá než to proklikat:? A stou základovkou chceš název?nebo i něco jinýho název to žádnej přímej nemá.Se v tom zas tak nevyznám,navíc každá věc z počítače je tam všude možně a u všeho něco jinýho.Pro laika jako já prostě bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo tam jen to co sem ti napsal,jo přes Everest.No comi zbejvá než to proklikat:? A stou základovkou chceš název?nebo i něco jinýho název to žádnej přímej nemá.Se v tom zas tak nevyznám,navíc každá věc z počítače je tam všude možně a u všeho něco jinýho.Pro laika jako já prostě bordel.

Ja jsem taky lajk, s tim everestem by tam melo byt neco jako motherboar nebo zakladni deska a proste znacka,typ atd... koukl bych se na to ale ted nemam pristup k memu pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem taky lajk, s tim everestem by tam melo byt neco jako motherboar nebo zakladni deska a proste znacka,typ atd... koukl bych se na to ale ted nemam pristup k memu pc.

No to sem našel,název žádnej nemá a je u toho ješte jen nějaký ID

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ti to píše sound něco, tak přeinstaluj ovladače zvukovky. pak zkus nový ovladače grafiky, directx,.. prostě zkoušej :D ty taky pořádně nepopíšeš co ti to hlásí a pak se divíš

edit. jestli ti nejde nainstalovat DirectX tak reinstalluj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ti to píše sound něco, tak přeinstaluj ovladače zvukovky. pak zkus nový ovladače grafiky, directx,.. prostě zkoušej :D ty taky pořádně nepopíšeš co ti to hlásí a pak se divíš

edit. jestli ti nejde nainstalovat DirectX tak reinstalluj ;)

s tou zvukovkou sem mu to psal ale on rika ze ta zvukovka nema nazev nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu