Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nechapu iPhone


Psychos

Recommended Posts

Zdravim.....tak dneska mi přišel muj první iPhone (2g..4gb) a musim rict ze se v nem moc nevyznam.......tak za 1. zapnu ip a mam furt uzamcenou sim to musim po kazdym zapnuti ji odemknout a zadat pin?? za 2. kdyz dam kontakty tak se mi tam neukazuje ani jeden kontakt a pritom je mam ulozeny na sim tak co mam udelat aby se mi tam ukazaly vsechny kontakty?? za 3.nevite jak se mam z menu dostat zpatky na plochu a jak poznam jestli mam otevrene nejaky okna nebo aplikace...?? za 4. brouzdal sem v menu ip tak pul hodiny a stalo me to zhruba kilo (vzdycky sem se nak pripojil na net ani nevim) to bude teda si tak ze kdyz dam nakou tu ikonu ktera vyzaduje pripojeni na net jako treba počasi a tak..tak se autom. pripojim na net asi tak nevite jak to vypnout abych se nemohl pripojit na net pres operatora ale jen pres free wifi....(pred chvili mi prisla treba sms ze za pouziti O2 GPRS vam bylo odecteno 40kc a vubec nevim teda ze bych gprs použivam a co vim tak iP 2g ani gprs modul nema tak to fakt nechapu.......a jeste se mi stalo treba ze mi najednou vsechny ikony zacly jako se hejbat a sli presouvat,ale vubec nevim jak sem to udelal.....tak muzete nekdo poradit treba jak nastavit iP a odpovedet na otazky, budu rad i za všechny rady pro začatek.....za pomoc dam thanx.......:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. wtf? nejak nechapu. Vypina/zapina se tim tlacitkem nahore - kratce zmacknout.. Uplne vypnuti se dela podrzenim - ale to neni treba delat, pokud mobil pouzivas :)

2. -

3. kratce stiskni tlacitko nahore 2x (vypni zapni).. ale neni duvod lezt do pohotovostniho screenu.. Je to defakto jen lockscreen... Okna otevrena nemas nikdy, protoze bez jb nepodporuje iP multitasking :D

4. zavolej na operatora a deaktivuj si gprs. - nejjistejsi varianta.. nebo si stahni sbsettings a vypni edge

.. a co vis, vis blbe... 2g samozrejme EDGE ma :roll: to ma dnes uz kazdy telefon.. nema 3G

5. to jsi podrzel prst na nejake ikone .. to je pak muzes presouvat a mazat - vyjizdi se z toho stisknutim tlacitka home

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. wtf? nejak nechapu. Vypina/zapina se tim tlacitkem nahore - kratce zmacknout.. Uplne vypnuti se dela podrzenim - ale to neni treba delat, pokud mobil pouzivas :)

2. -

3. kratce stiskni tlacitko nahore 2x (vypni zapni).. ale neni duvod lezt do pohotovostniho screenu.. Je to defakto jen lockscreen... Okna otevrena nemas nikdy, protoze bez jb nepodporuje iP multitasking :D

4. zavolej na operatora a deaktivuj si gprs. - nejjistejsi varianta.. nebo si stahni sbsettings a vypni edge

.. a co vis, vis blbe... 2g samozrejme EDGE ma :roll: to ma dnes uz kazdy telefon.. nema 3G

5. to jsi podrzel prst na nejake ikone .. to je pak muzes presouvat a mazat - vyjizdi se z toho stisknutim tlacitka home

1.myslim ze kdyz zapnu iPhone tak nejsem v zadne siti (O2) a musim dat odemknout sim a dat pin aby to nalo sit a to musim delat pokazdy?

2.a co dvojka to nevis...mam na sim ulozeny cisla a v iP se mi proste neukazou...to nechapu

4. takze tim EDGE myslis ze iphone 2g (prvni generace) ma gprs modul??...ja cet ze gprs podpora je od iP 3G....takze kdyz stahnu mapy atd. tak budu moct pouzivat normal navigaci bez placeni a bez propojeni k netu....??

takze to O2 gprs me uz zacina srat.....iphone mam jen pripojenej k pc pres usb ani se v nem nestracham a prisli mi dalsi 2 sms zpravy od O2 ze mi odecetli za gprs dalsi 40 a 20kc (počítam ze uz sem v minusu asi)

nemuzu bejt furt nejak pripojenej na net nebo co to dela jako to mi to bude zrat jen tak prachy????

edit:zrovna zkousim si dat do iP nejaky mp3 ale nevim jak....kam se kopirujou veci do iP jestli si tam mam vytvorit slozky jako v psp treba....

stahnul jsem si ten iTunes ale taky ho moc nechapu k cemu vlastne slouzi....

kam se treba kopirujou hry (až si udělam JB) kam aplikace a jak se spouštej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. bezne ne.. Pokud to nevypinas dlouze, ale jen kratce do lockscreenu. Nevim co to je a jak to vypnout - to tu necham pro zkusenejsi.

2. nevim, to ti odpovedel electropunker

4. neasi! Kterej telefon dnes nema GPRS omg... To jsi cetl blbe. Myslim, ze si pletes GPS a GPRS. mapy si klidne nastahovat muzes, ale nebude ti to ukazovat kde jsi.

Ti rikam, zavolej na operatora, je to free a rekni mu, ze chces deaktivovat GPRS nebo to udelej primo v te plechove hube, kdyz volas na operatora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. bezne ne.. Pokud to nevypinas dlouze, ale jen kratce do lockscreenu. Nevim co to je a jak to vypnout - to tu necham pro zkusenejsi.

2. nevim, to ti odpovedel electropunker

4. neasi! Kterej telefon dnes nema GPRS omg... To jsi cetl blbe. Myslim, ze si pletes GPS a GPRS. mapy si klidne nastahovat muzes, ale nebude ti to ukazovat kde jsi.

Ti rikam, zavolej na operatora, je to free a rekni mu, ze chces deaktivovat GPRS nebo to udelej primo v te plechove hube, kdyz volas na operatora.

tak sem zavolal na operatora a oni mi pustili net na mesic zadara....:wohow:

edit:zrovna zkousim si dat do iP nejaky mp3 ale nevim jak....kam se kopirujou veci do iP jestli si tam mam vytvorit slozky jako v psp treba....

stahnul jsem si ten iTunes ale taky ho moc nechapu k cemu vlastne slouzi....

kam se treba kopirujou hry (až si udělam JB) kam aplikace a jak se spouštej....

a ješte co mam udělat aby mi sli prehrat videa na youtube.....a kdyz mam ten net tak jak ho muzu dobre vyuzit treba jak vyuziju to gprs....

a to gps a gprs si asi pletu no...ten gps modul ma jen 3g a 3gs a to teda ukazuje na mape sviji polohu....a to gprs je teda k cemu presne...

proste pude mi na 2g navigace do auta treba ze mi to bude ukazovat kam jet nebo jit kdyz zadam cil...??

a jeste nevite jak otocit osu dotykoveho ovladani.....proste kdyz treba sem na netu tak prstem posouvam dolu ale stranka jde nahoru a opačne....

jak to mam obratit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechci rejpat, ale proč si lidi pořizujou něco, čemu absolutně nerozumí. Když chceš mobil, kup si 5110... Navíc iP na pochopení je snad jeden z nejjednoduších.. Poradil bych, ale vše tu bylo řečeno. ;)

nejsem lama......vim ze az ho budu mit dele tak ho pochopim jako sem pochopil treba psp to sem si casem taky sam flashnul....a ze je iPhone jeden z nejjednodusich:lol: to bude asi tim ze uz ho pouzivas rok a dele me moc neprijde ja kdyz tohle pisu tak sem mel iP v ruce tak 3 hod....jeste nedavno sem pouzival N 3410 xD a dotykovej mobil sem ani moc nechtel....takze asi tak(chtěl bych videt tebe kdyz si se poprvi setkal s iP a nic si o nem nevedel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší jsou lidi, co si něco koupí a nejsou ochotní se ani půl hodiny věnovat tomu, že si na netu sami najdou nějaké návody, rady a tipy... A hnedka píšou takové topicy typu "help", nebo "nechapu iphone". Obětuj hodinu svého života - otevři google a vyhledej si, co nevíš - třeba "itunes návod" , "co znamená GPRS", "jak nahrát mp3 do iphone" atd atd... Pokud nebudeš mít ani páru o ničem, nikdo ti nedokáže poradit, protože už ti na vše tady lidi odpověděli nejmíň 2x a ty se stále ptáš na to samé.

Btw.. nauč se psát česky. Nedá se to po tobě ani číst.

Edit: Any mě předběhl.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jde o Iphone tak sem lama a chtěl bych videt vas driv.....snad vite co rika neco v tom smyslu ze ,,když mužes porat,i ty si kdysi byl NooB (lama).....

Tak jestli tě zajímá, já mám ipod Touch cca týden (jestli nevíš co to je tak iPhone bez telefonování). Během první půl hodiny, co jsem ho měla doma jsem si udělala Jailbreak a postahovala a nahrála tunu aplikací a mp3. A rozhodně jsem se nikoho nemusela ptát, co mám dělat "help roztřásly se mi ikonky"... Jsi opravdu ztracený případ. Nebuď LÍNÝ a otevři si google a najdi si alespoň základní ovládání, tipy a triky a co je to itunes... do té doby ti nemůže vůbec nikdo pomoci.

Edit: A jestli je ti opravdu podle profilu 21 tak už by ses měl naučit vyjadřovat a psát česky. Třeba velké písmeno na začátku věty, háčky, čárky, interpunkce. Tohle se fakt číst skoro ani nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jde o Iphone tak sem lama a chtěl bych videt vas driv.....snad vite co rika neco v tom smyslu ze ,,když mužes porad, i ty si kdysi byl NooB (lama).....

Ja jsem lama nebyl. Vidis tu snad ode mne nejake prispevky, ze bych tu nekoho otravoval se zakladnima vecma ohledne iTouche, kdyz jsem ho mel? Ne, protoze ja nikoho neotravuju, umim cist - to by jsi se mel take naucit. Pamatuj si - 99% dotazu jiz bylo zodpovezenych a byly zodpovezeny na netu - zvlast takhle primitivni dotazy. Takze se drz jednoho.. nejdrive cist navody, tutorialy, zacatecnicke sekce, pak hledat, pak googlit a az pak se ptat...

zuzkys, tak tak. Ten vek se mi nezda. Bud ho mas prepsany, anebo je to smutne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobry no kdyz uz jenom rejpete a nehodite sem ani nakej odkaz.....tak si du číst na netu manual noo....a k tomu vyjadrovani proste sem na tu zvyklej psat bez hacku a carek protoze nekde na treckerech ti daj za to treba porušeni pravidel a velky pismeno na zacatku vety:lol: nepisu zadnou slohovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě dostalo :lol: prej: jak se nahravaj mp3 do iPhonu :lol:

nejjednodušší věc na světě...: buď se tě to zeptá když připojíš iP jestli chceš synchronizovat(Sync) a pak se ti do toho daj všechny písničky který máš v kompu....a nebo si to album přetáhneš jako složku do iTunes do záložky MUSIC a dáš Sync.............."google is your friend":dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mě dostalo :lol: prej: jak se nahravaj mp3 do iPhonu :lol:

nejjednodušší věc na světě...: buď se tě to zeptá když připojíš iP jestli chceš synchronizovat(Sync) a pak se ti do toho daj všechny písničky který máš v kompu....a nebo si to album přetáhneš jako složku do iTunes do záložky MUSIC a dáš Sync.............."google is your friend":dozey:

az na to ze kdyz pripojim iP k pc tak se me to na synchronizaci nezepta...kdyz pripojim psp k pc tak se to zepta tak nevim......a kdyz otevru iP v pc tak na korenu zadny slozky nejsou...a kdyz sem zkousel to tam pres ten iTunes tak proste nevim jak asi sem fakt lama,ale kdyz pustim v pc itunes tak to hlasi nejdriv neco o přeinstalovani a pak neco se 64bit systemem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az na to ze kdyz pripojim iP k pc tak se me to na synchronizaci nezepta...kdyz pripojim psp k pc tak se to zepta tak nevim......a kdyz otevru iP v pc tak na korenu zadny slozky nejsou...a kdyz sem zkousel to tam pres ten iTunes tak proste nevim jak asi sem fakt lama,ale kdyz pustim v pc itunes tak to hlasi nejdriv neco o přeinstalovani a pak neco se 64bit systemem....

Počkej prosim Tě, zítra dopoledne nebo ještě dnes budu mít hotovej topic pro začátečníky ;) tam se to všechno dozvíš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az na to ze kdyz pripojim iP k pc tak se me to na synchronizaci nezepta...kdyz pripojim psp k pc tak se to zepta tak nevim......a kdyz otevru iP v pc tak na korenu zadny slozky nejsou...a kdyz sem zkousel to tam pres ten iTunes tak proste nevim jak asi sem fakt lama,ale kdyz pustim v pc itunes tak to hlasi nejdriv neco o přeinstalovani a pak neco se 64bit systemem....

Njn, to je pak těžký, když na 32bit systém instaluješ program na 64... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej prosim Tě' date=' zítra dopoledne nebo ještě dnes budu mít hotovej topic pro začátečníky ;) tam se to všechno dozvíš ...[/quote']

jj....dik to bude moje zachrana...:)

Koukam, že jsi z litoměřic. Pokud bys dojel do Ústí, můžeme se sejít a já ti ukážu co a jak :)

to zase nebude potřeba asi ja to casem pochopim...ale kdyz si nekdy nebudu vědět rady s něčim duležit tak bych zajel do UL....

Njn, to je pak těžký, když na 32bit systém instaluješ program na 64... :lol:

spiš naopak...mam 64bit visty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle forum zacina bejt fakt naprd...nemluve uz i modech...tak tomu holt nerozumi no..tak ho hned poslete na google at si to tam a najde..a rovnou muzete na hlavni stranku fora dat velkej napis google..a najdete si co chcete...forum je od toho aby se tu resili problemy kdyz nekdo neco nevi..a vy ho vsichni poslete dopr**** nebejt tehle lidi tak je to tu mrtvy..ale je videt ze lidi co tu sou uz dlouho to asi krute nebavi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu