Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Strhnuti penez z uctu


Šandys

Recommended Posts

CAuec..Mam dost velkel problem..Nevim co to ma znamenat, ale dnes jsem koukal na vypisi uctu ( servis24) a v historii plateb mam ze vcerejska nejakou polozku playstation net a bankovni spojeni US 877-971-7669 ..je u toho vse..jak varial, tak specificky symbol atd...Jenze ja jsem vubec nic neplatil.. Je to platba kreditkou podle me..udaje jsem nikomu nedal..nechapu to..strhli mi 1 000.74 Kc...

Myslite, ze kdybych zasel na banky, ze tam budou met vice informaci? jsem z toho dost spatnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to nechapu..mam svuj hlavni ucet..ten nikomu nedavam a kdyz neco koupim na jinej ucet tak udaje o karte vymazu...tohle nevypada, ze to nekdou koupil jako z uctu PSN..tam se prece u here nedavaj var. symboly..jsem z toho jelen...no zkusim tam zajit jestli mi aspon neco rekno...vypada to, ze budu muset zablokovat kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím....

1000 Kč se ti mělo přece stáhnout za ten PSN balíček co jsi dával.....(WipeOut,Polar panic,.....).....jeden slot byl za 200 Kč x 5 = 1000 Kč

Já jsem měl taky balíček....(ten burnout) a započítali mi to taky včera....takže já myslím,že to je v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost to spis v ty bance nevedel nekdo corika... ja kdyz sem si ze svy karty kupoval jednu hru tak mi banka odecetla platbu hned nasledujici den, ty tu rikas, ze ti ji jeste neodecetla a uz je to pomalu tyden, ne? Uz jen kuly tomu, ze od 1.11.2009 plati novy zakon, kdy jsou banky povinni vyridit platebni transkace do druheho dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bezna vec, asi jsi platil kartou nekde na internetu nebo (a) na nezabezpecenem pocitaci, cislo karty mohl odchytnout nejaky trojsky kun a nekdo si za to v americe koupil na store hry. Pravdepodobne nejde o unik z tveho PSN uctu, protoze se udaje karty nedaji po zadani ziskat zpet, i kdyby nekdo mel tvuj login a heslo.

To se muze stat kazdemu (me se to stalo uz 2x :)

Nejlepsi obrana je snizit si po kazde internetove transakci limit pro platby treba na 50 kc, pak se zneuziti karty nepodari a ty dostanes zpravu, ze byl proveden neuspesny pokus o autorizaci a nemusis resit reklamaci ukradene castky (me asi pred pul rokem, volali z banky, ze se nekdo v Arzebajdzanu pokusil zaplatit 20 000kc mou kartou - ale neuspesne, protoze jsem mel limit 90kc, tak mi jen banka zdarma vymenila kartu)

ne e..ted jsem byl v bance a ty hry se teprv budou odecitat..nekdo mi slohl udaje..bohuzel tezko zjistim jak...tak jsem zablokoval platebni transakce po netu..to ten Novej rok zacina pekne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bezna vec, asi jsi platil kartou nekde na internetu nebo (a) na nezabezpecenem pocitaci, cislo karty mohl odchytnout nejaky trojsky kun a nekdo si za to v americe koupil na store hry. Pravdepodobne nejde o unik z tveho PSN uctu, protoze se udaje karty nedaji po zadani ziskat zpet, i kdyby nekdo mel tvuj login a heslo.

To se muze stat kazdemu (me se to stalo uz 2x :)

Nejlepsi obrana je snizit si po kazde internetove transakci limit pro platby treba na 50 kc, pak se zneuziti karty nepodari a ty dostanes zpravu, ze byl proveden neuspesny pokus o autorizaci a nemusis resit reklamaci ukradene castky (me asi pred pul rokem, volali z banky, ze se nekdo v Arzebajdzanu pokusil zaplatit 20 000kc mou kartou - ale neuspesne, protoze jsem mel limit 90kc, tak mi jen banka zdarma vymenila kartu)

Jo svata pravda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost to spis v ty bance nevedel nekdo corika... ja kdyz sem si ze svy karty kupoval jednu hru tak mi banka odecetla platbu hned nasledujici den, ty tu rikas, ze ti ji jeste neodecetla a uz je to pomalu tyden, ne? Uz jen kuly tomu, ze od 1.11.2009 plati novy zakon, kdy jsou banky povinni vyridit platebni transkace do druheho dne.

No blbost to neni..Koukej..toto je z dneska..Bud maj v bance nejakej bordel a nebo jsou fakt spomaleni.

http://s2.imgupload.cz/img/149066/yWn0F/Bez-n-zvu.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak to ma CS ale u CSOB je v popisu transakce napsano Sony Playstation NetworkR platba... taky je jen nejaky cislo... nekliknul si spis na mail, ktery chodej "jakoby" od CS? Phissing nebo tak nejak se to jmenuje ... :?

pokud si ses jistej, ze ta druha platba neni "opravnena" zadej v CS co nejdriv reklamaci odchozi platby. Meli by se snazit dohledat puvod a duvod platby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak to ma CS ale u CSOB je v popisu transakce napsano Sony Playstation NetworkR platba... taky je jen nejaky cislo... nekliknul si spis na mail, ktery chodej "jakoby" od CS? Phissing nebo tak nejak se to jmenuje ... :?

pokud si ses jistej, ze ta druha platba neni "opravnena" zadej v CS co nejdriv reklamaci odchozi platby. Meli by se snazit dohledat puvod a duvod platby...

Nene nekliknul..CS to ma takto...kupoval jsem hry uz xkrat..vzdycky to maji tak..ale diky za zajem..zatim to vypada tak, ze se spletli v bance..dam pak schvalne vedet jak to dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu