Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Soubory na psp jsou ale nezobrazují se


USB

Otázka

Jak to začalo :psp:

Ahoj, mám flashnuté PSP a vše mi vždycky jelo bez problémů.

Včera jsem se rozhodl, že si stáhnu na psp nějáký film(stahoval jsem ho přes psp), když jsem ho dostahoval, ukázalo se mi corrupted data, i když film byl ve formátu mp4 a byl upraven pro PSP.

Potom jsem stáhl ještě jeden ale to samé, tak jsem zkusil vypnout a zapnout psp.Filmy mi zmizely a navíc se mi tam nezobrazovaly obrázky ani hry.Dokonce i historie z psp internetového prohlížeče se mi vymazala.....

co bylo dál :bash:

Tak jsem to zkusil vypnout dlouze, jenže mi to bylo k ničemu, protože když mi zmizely obrázky, nemohl jsem nahodit .(ten ChickGEN nebo jak se to píše) prostě se i tam neukazoval.

V PSP se mi ukazovalo že mám 700 něco, mb volného místa ale já mám 16 GB memorystick.

co mám dělat?:cry:

To si mám zformátovat celé psp?(pokud tomu dobře rozumím, tak když se zformátuje, tak se všechno vymaže?)

Kdybych si soubory z PSP zalóhoval a po zformátování je nahrál, musel bych si to nechat znovu flashnout- nebo vážně stačí to tam zase nahrát?

Díval jsem se do compu a ty soubory v psp mám, jen mi to psp nezobrazuje.

Sry, jestli je to nepřehledné, ale jsem celkem rozrušený a snažím se tu narvat co nejvíc informací aby mi lidé mohli pomoct.

Mám PSP Slim 3000 5.03.

Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ještě se chci zeptat, jak to mám zformátovat? v PSP?

Chci to něják rozjet abych si ověřil jestli je to 100% fakekarta.(až potom to budu reklamovat)

Někdo si prý zformátoval kartu a potom mu to nabíhalo...

Jo a ještě, když si to zformátuju, nevymaže se mi úplně všechno, ale třeba složky SYSTEM, COMMON atd mi tam zůstanou ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu