Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hrajete origošky nebo pálenky?


Road-Master

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hraju na Xboxu jen pálenky, protože origošky bych ani nemohl, vzhledem k tomu že už kupuju hry na PS3, ale nejspíš jsem udělal chybu koupil jsem a měsíc jsem hrál 3 hry, a dohrál jsem je jenže jak se to fashlo tak už jsem byl asi moc zmlsanej nebo já nevím, ale prostě to nebyla zábava, možná množstvím těch her?

Každopádně po půl měsíci s flashem to prvotní nadšení z pálení opadlo a 2x do týdne si k tomu n a 3 hoďky sednu a zapařím. Ale pokud je dobrej titul (Fable 2, GoW 2) tak u toho sedím, prostě X-Box 360 mám na offline a PS3 na online hraní, proto se až tak nebojím flashe, ale to začne s NATALem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze pálenky !

Mám Xko od Ledna už flashlý a mě offline hraní bohetě stačí.

Seznam Pálených her :

MX vs. ATV-Reflex

SvR 10

Bioshock 2

Forza M. 3

BF: Bad Company 2

Just Cause 2

A k Xku jsem měl také 2 Bundle Copy DVDčka a to :

LEGO Batman & PURE

Ale stále rozšiřuji svůj Arsenal !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG jiste ze paleny hry...

Proto jsem si Xbox koupil, abych mel masinu za pet tacku, kde mi pojedou nejnovejsi hry bez investice... BTW: po cca roce a pul mam 200 palenych her. Pravda dohral jsem jen tak 40 ale bavi me to sbirat:) navic game score se vysplhalo na slusnych 13.000 bodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry za OT, ale vyhahovat se s GS 13k kdyz mas palenky a jeste k tomu kolem 200 kusu, no ani nebudu rikat jak mi to prijde, kdybys mel 13k a mel oreginalky tak se tady s tim vytahuj ale tahle si to strc do bot :)...

Jestli koupený nebo pálený, to je podle mě jedno, protože si taky ty body musel nahrát, s tím už ti žádnej flash nepomůže :) Já mám nějakejch 40 her (dohranejch tak polovina) a mám GameScore přes 10000. Tak jde vidět, že na počtu her nezáleží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli koupený nebo pálený, to je podle mě jedno, protože si taky ty body musel nahrát, s tím už ti žádnej flash nepomůže :) Já mám nějakejch 40 her (dohranejch tak polovina) a mám GameScore přes 10000. Tak jde vidět, že na počtu her nezáleží :)

No já myslím že jo. Tak jako málo kdo bude mít 200 originálek za půl měsíce. To by byl naprostej blázen a milionář. Od toho se určitě odvíjí i počet G. To jestli má jenom 13k a má 200 her tak to moc machrování není, spíš velký poprůměr. Flash ti rozhodně pomůže k nahrání více G než u originálek kde nemáš každý den 3 nový hry. Mě by to popravdě ani nebavilo. Nudilo by mě to k smrti ty hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není zcela pravda. Znám osoby, kteří mají témeř každou novou hru koupenou. Ne, že by si to kupovali sami, to ne, ale mají bohaté rodiče (či příbuzenstvo obecně). Tam by byla situace stejná, moc her, ale stejně žádné GS, nemají ani čas to hrát.

Ale je samozřejmě pravda, čím víc her, tím (většinou) více GS. Jen je jedno, jestli pálenky, či originály.

13k při 200 hrách je opravdu málo, to je pravda. Zde se opět ukazuje, že většina pálenek jen leží ladem a nejsou moc hrány.

Ještě malou poznámku: Obyčejný achievement systém není bez chyby. IMO je mnohem lepší TrueAchievement systém, kde se body hodnotí podle toho, kolik lidí z majitelů hry má ten který achievement. Tam se spíše pozná, kdo "jede" na snadné ajchy a kdo doopravdy hraje hru...

http://www.trueachievements.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flash nechci takze jen originalky, jsem RPGckar a nemam tolik casu na hrani tak ty hry mi snad vydrzi dlouho :-) tak proc si nekoupit originalku :-)

Zatim mam Fallout3, Fable 2 a Halo 3(co naplat, bylo to k xboxu)....a FFXIII, Elder Scrolls a Mass efect budou nasledovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupuje jen a pouze originálky.

Jinak mé hry:

Batman:Arkham Asylum

Call of Duty 3

Call of Duty 4:Modern Warfare

Call of Duty:World at War

Call of Duty:Modern Warfare 2

Assassins Creed

Assassins Creed 2

Grand Theft Auto IV

Gears of War

Far Cry 2

Battlefield: Bad Company 2

Halo 3

Tom Clancy's:Rainbow Six Vegas

LEGO Batman

Pure

Tekken 6

The Simpson's Game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu