Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps3 Revue (Magazín)


DoktorKiller

Recommended Posts

LegionCze díky za názor, bylo vyměněno vedení časopisu a ted jsou tam rozumní lidé, bohužel jich je strašne málo, naši korektoři z PSP Revue se od tohoto čísla starají o opravu článků, snažil jsem se, aby se druhé číslo posunulo opět trošku kupředu a zlepšilo kvalitu a hlavně odstranilo zbytečně velké množství reklam na gameleader.cz.

Grafika je věc druhá, hledáme lidi, kteří tomu rozumí a chtěli by se na časopise podílet, bohužel nemáme skoro nikoho, ovšem ani v tomto ohledu se nemusíte bát, že by se část časopisu dělala v malování, jak mi to přišlo u některých pasážích v prvním čísle.

Doufejme, že vykročíme s druhým číslem mnohem lépe než s prvním :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

andre06: Klidně to víc rozeberu, nebo vypomůžu s čísly :D. Grafika mi nepřišla tak špatná, ale někde na začátku je obrázek tuším dívky, na jiném obrázku, ale to sem se až lekl :D. A průšvih u grafiky byly chybějící háčky a čárky u nápisů. Ale věřím, že s 2. číslem se to zlepšé.

Mimo to, budete tu dávat odkazy na nová čísla, nebo je třeba si zajít na stránku sám? Spoustě Franta uživatelů by to asi pomohlo :).

EDIT: Ta dívka je na stránce 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu