Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

Tak stahuju demo a jsem zvedavej hlavně na hratelnost a atmosferu v boji,ale předpokládám že do dema asi nedaji to nejlepsí a taky jsem zvedavej na grafiku protože jsou nazory že je přelomova a nazory že mohla byt lepsí panečku už se těším:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak sem si to 3x projel to demo a asi sem od toho očekával až moc.žádnej herní orgáč se nekonal.

A co se týče tý opěvovaný atmosféry která vás vtáhne přímo do hry tak tu sem si užil víc v Residentovy 5.

Každopádně je to ale mazec :):psp:a jelikož sem GOW hrál tak minymálně stejně velkej mazec néli věčí :cheesygrin:. Už se nemužu dočkat na plnou a mulťáku.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dopařil jsem kratičké demo, čuměl sem na to jak puk, utvrdilo mě to v názoru že je to nejlepší FPS s nejlepší grafikou na světě:D malinkej minus snad jen tuhému (a zvláštnímu) ovládání, které jsem přenastavil a vše ok;) pánové (a dámy) - NEXT GEN PRÁVĚ PŘICHÁZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!! aAAaaaAAAAaaAaaaAAAaaaAAaaA!!!! Muhehehehe:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si to 3x projel to demo a asi sem od toho očekával až moc.žádnej herní orgáč se nekonal.

A co se týče tý opěvovaný atmosféry která vás vtáhne přímo do hry tak tu sem si užil víc v Residentovy 5.

Každopádně je to ale mazec :):psp:a jelikož sem GOW hrál tak minymálně stejně velkej mazec néli věčí :cheesygrin:. Už se nemužu dočkat na plnou a mulťáku.:bash:

A jak se ti líbila grafika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to aby te to vtahlo tak taky potrebujes dobrou TV a hlavne dobrej zvuk.. ja mam akorat tv a ocekavani to urcite splnilo.. jen skoda ze je to tak kratky! tesil sem se na tu cast kdy budu sixaxisem otvirat ten ventil nebo co. Taky si myslim ze lepsi uroven abyste poznali atmosferu by byla ta nocni.. nechte chvilku hl. menu bezet.

Ovladani je jeste o neco tuzsi nez u KZ1 ale na druhy probehnuti uz sem si zvykl.. no kazdopadne kupuju.. hlavne se tesim na MP ktery bude mit asi taky o neco pomalejsi tempo a to me vyhovuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to aby te to vtahlo tak taky potrebujes dobrou TV a hlavne dobrej zvuk.. ja mam akorat tv a ocekavani to urcite splnilo.. jen skoda ze je to tak kratky! tesil sem se na tu cast kdy budu sixaxisem otvirat ten ventil nebo co. Taky si myslim ze lepsi uroven abyste poznali atmosferu by byla ta nocni.. nechte chvilku hl. menu bezet.

Ovladani je jeste o neco tuzsi nez u KZ1 ale na druhy probehnuti uz sem si zvykl.. no kazdopadne kupuju.. hlavne se tesim na MP ktery bude mit asi taky o neco pomalejsi tempo a to me vyhovuje

Mam vinikajcí bednu. zvuk bohužel né no :?

Jakej ventyl ? ja tam nic sixaxisem neotvíral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kvůli zasekaný downloadu jsem se k tomu dostal jen na pár minut ráno před odchoedm do práce.

Úpně první (fakt po deseti minutách) dojmy spíš rozpačité. TUhé ovládání (asi si zvyknu), mnoho nepřátel mi na FPS přišlo hrozně daleko a nedostupných - i když jsem zamířil fakt přesně tak nebylo skoro možný je odstřelit (ještě než zrušíte most, tka ti co jsou naboku). Místy docela zmatek že člověk nepozná zda postava otočená zády je nepřítel nebo spojenec. Grafika se dál možná ukáže líp, ale v tom začátku mi přišla na dnešní dobu docela normální...

No večer nebo o víkendu (nejhorší je že jsem včera koupit Ratcheta a paradosxně mám mnohem větší potřebu hrát jeho než se vracet k demu - už to mi nepřijde jako dobrá známka) to vyzkouším důkladněji. Do pLné ais půjdu. Ale spíš tak nějak z principu protože je docela herní sucho.

Ad srovnávání s GoW- podle zbrkklých dojmů mám dojem ž esrovnávat je nesmysl. Je to trochu podobný akorát stylem grafiky. Ale jinak se to hraje úplně jinak. Je to jako srovnávat Final Fantasy s Diablem, protože jsou obě RPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Whooooaaaaaaa. První minuta byla naprostej nářez kdy sem nevěděl čich sem x'D. Ne fakt.. je to suprový, asi nejlepší FPS co sem kdy hrál, ovládání který mě v jedničce nevyhovovalo je tady taky ale to pořeším nastavením. Jinak to 100% splnilo moje očekávání a těším se hlavně na multiplayer. Toho se fakt nemůžu dočkat. ,muhehehehe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Očekávál jsem tedy grafický orgasmus, ale vono až tak ne... možná jsem jen byl namlsanej z těch videí.... ale rozhodně ta grafika není průměrná ani hrozná, naopak na velice dobré úrovni... atmosféra nějak extra nevtáhne do děje, ale hrál jsem jen demo takže možný je i opak:D

Celkový dojem ve však velice kladný takových 9.5 by si to asi zasloužilo... během dema jsem viděl i pár glitchů, ale nic co by kazilo dojem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiscali píše:

"Demo je velké 1,2 GB a obsahuje tutoriál a první dvě části z úvodní"

Uniká mi něco? Teď jsem to dojel a... no měl jsem jen jednu zoufale krátkou pasáž - to jso ujako ty "tři části" nebo mi něco uniklo jakse dotat do tutoriálu a té třetí?

Jinak pocity pořád rozpačité - to že se mi to jenom během dma, hranýho z disku několikrát zacukalo moc nepotěšilo.

No nic jdu hrát toho Ratcheta - ať se na mě nikod nezlobí ale přijde mi mnohonásobně zábavnější než co ukazuje tohle demo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne v pohode ja s tebou v podstate souhlasim, ale prijde mi, ze chces za kazdou cenu mocit proti desti :-) pac jinak bys stejny komentare musel psat pod kazdou strilecku, podle 10min hrani bych si hru celkove soudit netroufl, grafika silne nadprumerna,hratelnost - vse nasvedcuje tomu, ze bude skvela, me tech 10min fakt bavilo, jen to ovladani mi prijde nesikovny, ale cekam tak hodka hrani a je to doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiscali píše:

"Demo je velké 1,2 GB a obsahuje tutoriál a první dvě části z úvodní"

Uniká mi něco? Teď jsem to dojel a... no měl jsem jen jednu zoufale krátkou pasáž - to jso ujako ty "tři části" nebo mi něco uniklo jakse dotat do tutoriálu a té třetí?

Jinak pocity pořád rozpačité - to že se mi to jenom během dma, hranýho z disku několikrát zacukalo moc nepotěšilo.

No nic jdu hrát toho Ratcheta - ať se na mě nikod nezlobí ale přijde mi mnohonásobně zábavnější než co ukazuje tohle demo.

Zajímavý. to zacukávání sem nepozoroval a že už sem si to demo párkrát zahrál :D. Hele ve střílečce toho moc nevymyslíš. Grafika ? Těžko mohla bejt o moc lepší. Inteligence nepřátel vypadá skvěle, myslím že je to výborný pokračování jedničky a že je to nejlepší, nejvyšperkovanější FPS a srovnávat to s Riddickem (kterýmu nevěřím od oznámení vydání..tahle hra tě těžko vtáhne do děje, od tohohle nečekej vůbec nic :D) je podle mě blbost.

marr: stačí si pohrát s nastavením. to ovládání je v základu stejně blbý jako bylo v jedničce ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

yazi:

Však já rozhořčení taky píšu skoro pod každou akci - KZ2, Gow1+2, Crysis, Resistance - prostě pořád stejná copy+paste hra. Jediný čím se tyhle rozlišujou na baví/nebaví je jakoej hype a náboženství kolem toho před vydáním udělají.

GameEs:

Osobně se na Riddicka těším mnohem víc. Je to napůj remake, takže človkě víc co tam čekat. V čem mi původní Riddick přišel lepší než KZ2 (to co o něm vím) co mě vede k domněnce že blížící se díl KZ2 překoná:

1) Volnost při řešení problémů - nejen že lze někde najít převkleky. Ale stealt/akce jsou tma dokonale vyvážený. A umožňují jak naběhnout do místnosti a vystřílt vše hrubou silou, tka promyslet postup, z temných koutů vyskačit zlomit vaz, odtáhnout tělo a jít na dalšího. Hry kde je nějaká svoboda mám prostě rád.

2) NPC - přece jen nemám rá hry kde všechno co se pohne je na odstřel a nebo je to univerzální společník. Možnosti dialogů kde se dozvíš víc o herním světě, veldeší questy, odposlochávání stráží - to všechno tomu dodá větší hloubku a uvěřitelnost. Než - zabij všechno co se hýbe a checkpointy rozhodují o tom kdy tě protivníci spatří a začnou útočit.

To jsou halvně dvě věci - svoboda jak hrát a detailnější herní svět, který na FPS hodně oceňuju. Jsou vzácný a podle mě dělají z průměrné akce (od Dooma, přes Quaky, COD po KZ2) něco naprůměrnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po dohrání dema mám trochu rozpolcený pocity asi jsem čekal víc,ale to mě nabídne snad plná verze, jinak grafika hodně dobrá(nevím jak někdo může čekat lepší při výkonu PS3),atmosféra trochu horší než v CoD 4 a na ovládání si člověk zvykne, jenom mě trochu zarazilo že hned v demu máte na vlas stejné zbraně jako v CoD 4, autorům se asi nechtělo udělat trochu odlišnější:?:?:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po dohrání dema mám trochu rozpolcený pocity asi jsem čekal víc,ale to mě nabídne snad plná verze, jinak grafika hodně dobrá(nevím jak někdo může čekat lepší při výkonu PS3),atmosféra trochu horší než v CoD 4 a na ovládání si člověk zvykne, jenom mě trochu zarazilo že hned v demu máte na vlas stejné zbraně jako v CoD 4, autorům se asi nechtělo udělat trochu odlišnější:?:?:?

WTF ???? Co to meleš ? V COD 4 máš reálný zbraně, M4 apod. Možná jsi si toho nevšiml, ale zbraně v KZ2 jsou smyšlené a žádná z nich neexistuje, teď si přesně nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje ta co máš v DEMU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu