Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak z mého pohledu Killzone 2 super nezklamalo mě to dali by se této hře vytknout nějaké věci ale které hře né že?8) No v každým případě nekoupil sem si PS3 kvůli této hře ale kdybych měl říct asi ono klidně bych PS3 kvůli této hře doporučil ono je spousty dobrej her i na jinejch konzolích to asi nemužu říci že ne ale pro mě Killzone na PS3 je takovej grál! Hraju různý hry ale tohle je super!

Jen se zeptám někdo tu řešil to jestli by se nenašla partička lidí která by si klidně zahrála Multiplayer jen tak ne jako klan ale prostě tak pro zábavu! Jestli už se to někdo řeší tak do toho rád půjdu protože multi je taky Good a z lidma který neznáš to není tak nějak ono8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dodělal všechny singelplayerový trofeje (celkově mám 67% hry), všechno bez návodu až na 2 skrytý trofeje, 4 intely a 10 znaků;) ... Konečně se můžu plně soustředit na multiplayer! :D (btw předběžně schánim lidi do klanu, takže kdo má zájem a není uplnej noob tak mi napište PM nebo na PSN! )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám zásek, jsem v misi, kde unesli naše 2 přátele a my se za nima vydáváme vlakem a pak jsme u nich a ten partak rika ze uz jsme od sebe jen par pater, pak jsem vlezl do takovy mistnosti kde je cil jako stat u velke obrazovky ale nevim co tam mam dal delat, na stole tam jen lezel jeden intel ale nic jinyho se tam delat neda...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Cus lidi, hledam nekoho kdo by byl ochotnej si se mnou zahrat a delat ribbony apod. , popripade pak treba vytvorit klan a hrat turnaje apod., ale aspon ty ribbony a tak bych chtel delat...

Staci kdyz napise kdokoliv kdo ma killzone a hral nekdy po netu.

rad bych si taky s někym zahrál. Náš klan de tak nějak do kytek takže se stačí ozvat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu