Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

!Seznam PSP her! Projekt PSP Revue. V přípravě.


HoUsE1468624125

Recommended Posts

Už se tady o tom mluvilo. Ale až teď jsem se rozhodl, do toho pustit.

O co se jedná? Mým cílem je vytvořit topic se seznamem všech psp her + info! Pozor! Info! To je důležitá věc. Naší snahou bude vám přinést seznam her a informace o každé hře, která v něm bude! Bude to těžká práce. Ale pokud se podaří bude to přínos pro celé fórum.

Co přesně si představuji, pod pojmem info? No, u každé hry bych rád napsal: Datum vydání, žánr, dostupný jazyk, herní čas, a hlavně hodnocení. Pokud se nashromáždí dostatek schopných a ochotných lidí, můžeme uvažovat o tom, že ke každé hře přidáme screeny, gameplay a možná i recenzi.

K čemu to vše bude? Cílem naší práce bude vám přinést věc která vám pomůže při rozhodování zda hru koupit či ne (tedy pro většinu, zda hru stáhnout nebo ne). A všeobecně vám pomůže udělat si obrázek o hře.

Ještě jsem chtěl upozornit! Na tento nápad, (s mojí malou inspirací) přišel člen fóra jménem Dupenka. Já jsem se jen pustil do realizace projektu. Takže tímto Dupenkovi děkuji!

_________________________________________________________________

Pozor změna

Z důvodu odporu se celý projekt bude vyvíjet v PSP Revue! Jestli konečný seznam zveřejníme i tady to se ještě uvidí.

Stále platí to, že se k vyvíjení seznamu můžete přidat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože mi nefunguje posílání PM tak ti to píšu zde:

Ahoj

Musím ti poděkovat že ses zmínil, že to byl můj nápad.:thx:

Jak si psal, že hledáš lidi na realizování projektu, tak bych v tom trošku prsty chtěl mít ale nemám tolik času nebo později spíše nebudu mit (maturita:cry:), ale chtěl bych nějakým způsobem pomoct nebo zasáhnout. Mám pár nápadu (připomínek) na zlepšení. Takže bych to viděl takhle že bych ti nějak vždycky nepravidelně nebo krátkodobě pomohl podle toho jak bych měl čas.

Zajímalo by mě jak to bude fungovat po komunikační stránce mezi lidmi, kteří to budou realizovat, jestli se dají icq čísla nebo se vytvoří zvláštní topic pro komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neděkuj. Nápad cizích přece nebudu připisovat sobě.

Tebe si dokážu představit, jako rádce atd... posléze až budeš mít víc času určitě pro tebe bude možnost přiložit ruku k dílu.

Jinak komunikaci jsem si představoval tak, že info pro vývojáře budu vždy psát do prvního postu. A oni mi své práce budou dávat na mail nebo tak něco. Já je budu shromažďovat a až bude nějaká část hotová dám to sem. Pokud to tady bude samej zbytečnej příspěvek tak poprosím nějakýho móda o promazání ať je tu pořádek a přehled.

Jinak bližší info napíšu až budu mít hotovej tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim nechcu rejpat ale takovych seznamu je po internetu plno.A myslim ze na to kolik by to dalo prace by to bylo vcelku zbytecny.Ale to je jen muj nazor.

Pořádně si přečti první příspěvek. Pokud znáš nějakou stránku kde uživatelé hodnotí procentuálně každou hru, kde je napsané o čem to je atd. tak mi ji ukaž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořádně si přečti první příspěvek. Pokud znáš nějakou stránku kde uživatelé hodnotí procentuálně každou hru, kde je napsané o čem to je atd. tak mi ji ukaž.

takže - seznam si najdete na internetu, hry zhodnotíte, přidáte procenta (už vidím, jak ty hry budete hrát a hodnotit xD)...

na tohle je tady už topic o nejlepších hrách

zbytečná práce, ale jak chcete ;)

zrovna mě třeba napadá gamefaq.com, zadáte konzoli, výběr podle hodnocení a hnedka máte nejlepší hry seřazený, nic víc člověk nepotřebuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořádně si přečti první příspěvek. Pokud znáš nějakou stránku kde uživatelé hodnotí procentuálně každou hru, kde je napsané o čem to je atd. tak mi ji ukaž.

http://www.gamespot.com/psp/index.html

http://www.metacritic.com/games/psp/

http://psp.ign.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže - seznam si najdete na internetu, hry zhodnotíte, přidáte procenta (už vidím, jak ty hry budete hrát a hodnotit xD)...

na tohle je tady už topic o nejlepších hrách

zbytečná práce, ale jak chcete ;)

zrovna mě třeba napadá gamefaq.com, zadáte konzoli, výběr podle hodnocení a hnedka máte nejlepší hry seřazený, nic víc člověk nepotřebuje...

jenom my to hodnotit nebudeme to budou hodnotit i ti co to hráli

prostě ve stylu csfd.cz

EDIT: některé stránky co jste tu daly jsou buď anglicky,nenašel jsem na 2 stránkách žádné hodnocení a pokud tam je tak je to jen od recenzentů a nakonec je to nepřehledné, snažíme se jen o seznam psp her

a prosím nepište tu už ať to tady není nepřehledné jen pokud máte zájem

Hele ja rikal ze to je nemozny dat sem vsechny psp hry a ze to uz je jinde takze je to zbytecna prace ale jestli chcete je to vase vec.

možné to je a jak je tu napsané na těch stránkách co jsi tu dal je to naprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže - seznam si najdete na internetu, hry zhodnotíte, přidáte procenta (už vidím, jak ty hry budete hrát a hodnotit xD)...

na tohle je tady už topic o nejlepších hrách

zbytečná práce, ale jak chcete ;)

Tak teď poslouchejte všichni (jen ti co se jim to nelíbí)! Furt se vám něco nelíbí! A když se někdo snaží fórum zlepšit, máte zase ty vaše připomínky. Takže zakládám anketu zda tenhle topic chcete nebo nechcete. Pokud v anketě vyhraje ne (nechcete), osobně dohlédnu na to aby byl topic smazán!

Ale před tím vám něco řeknu. V prvním příspěvku je jasně napsáno co je smyslem tohoto topicu (až bude dokončen). Takže pro ty co jsou ta zabedněný, že to nechápu to řeknu ještě jednou a líp! :arrow:

Mám představu o tom že až to tady bude hotové (kompletně) najdete zde všechny psp hry a u každé z nich - info(rok vydání hodnocení atd.) a také screeny, gameplay a recenzi! A to vše dělané jenom a pouze členy tohoto fóra!

Jestli pořád někdo nechápe, že to děláme pro vás tak to říkám jasně! Děláme to hlavně pro fórum!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Jde o to, že tenhle topic bude pouze s postřehů členů fóra!

2. Všechny tvé stánky jsou v ENG takže jiím 90% fóra nerozumí!

3. Sorry za double post.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to udělej doufám že to bude ve formě spoiler a chtělo by to asi hlasování (pokud na fóru jde). ;)

Teď na tu anketu koukam. Ale ona nejde! Prostě v rozšířený editaci neni! Je to možný?

Hele ja rikal ze to je nemozny dat sem vsechny psp hry a ze to uz je jinde takze je to zbytecna prace ale jestli chcete je to vase vec.

Tohle si nemyslím. Samozřejmě absolutně všechny hry tam nebudou. Ale budeme se snažit o 100% her který jsou tady na fóru alespoň jednou zmíněný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to beh na dlouhou trat a pokud mate tolik casu na jenom sedeni u internetu tak vam docela zavidim.

Když nás bude víc. Tak to půjde. A s tím, že to nebude za týden hotové musí počítat každý. No a tu hodinu denně co vy propaříte, já strávím na zdokonalování tohoto topicu:D

Co bych pro fórum neudělal?!:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 1. mi přijde že jste tu docela krátce na zakládání takových věcí ;) kdybyste tu byli déle,tak víte že se o to samý pokoušelo už spousta lidí(včetně kdysi dávno i mě).....neuspěli...vždycky se objeví názor že si to můžeš najít na netu.....a je to pravda...

za 2.si mslim že víc jak 10% členů fóra umí anglicky,tak špatný to tu snad ještě není :lol: (navíc "this game sucks..." si asi přeloží každej :D )

EDIT: teď koukám,ty jdeš asi pozpátku viď? :lol: jak můžeš psát 19. že to 16. budeš uzavírat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře, moje poslední reakce

Snažíte se pomáhat, to se cení, ale pochopte, že tohle je naprosto zbytečný, nehledě na to, že po týdnu vás to přestane bavit, já se vám taky snažím pomoc - říkám vám, že je to zbytečný --->

Datum vydání, žánr, dostupný jazyk, hodnocení, screeny- nalezneš na gamefaq.com, včetně hodnocení recenzentů a uživatelů

herní čas - zbytečný, hra může být dlouhá, ale nemusí tě bavit

gameplay - youtube nikdy nezklame

recenzi - hoď název hry do vyhledavače...

K čemu to vše bude? Cílem naší práce bude vám přinést věc která vám pomůže při rozhodování zda hru koupit či ne (tedy pro většinu, zda hru stáhnout nebo ne). A všeobecně vám pomůže udělat si obrázek o hře. - Mě vždy pomohl gamefaq.com, zadám nejlepší hry, zkouknu gameplay na youtube a vyberu si

když už byste chtěli něco takovýho dělat, radil bych vám vybrat POUZE nejlepší hry (nejlepší hry nehledě na žánr nebo nejlepší hry každého žánru) a k nim přidat recenzi, gameplay, hodnocení...

to je mnohem lepší, než se dělat zbytečně s hrama, který by stejně nikdo nehrál

btw, ty čísla sis obrátil, anglicky rozumí spíš 90% fora a ne 10% :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chces spravit zoznam hier ktore su tu ? Alebo vsetkych ktore doteraz na psp vysli... Pretoze ak ides robit vsetky tak to ani do smrti nedorobis.... Uz som zvedavy ako budes davat info k hram typu:

Fukufuku no Shima alebo Yamamura Misa Suspense Kyoto Kurama Sansou Satsujin Jiken

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu