Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cena meho PC


RadaR

Recommended Posts

Ahoj jen by me zajimalo jakou ma podle vas cenu muj PC :cheesygrin: neni to sice zadne "delo" ale do ted si porad vystacim. Jen nemam naladu na netu hledat cenu vsech komponent radsi at mi odpovi nekdo z vas kdo se v tom orientuje. Jo a prosim vas zadne nabidky mi nedelejte neprodam vam ho :thanks:

CPU: AMD Athlon 5000+ Black Edition 2,6Ghz + Box Chladic

Ram: 3GB 667mhz

HDD: 320GB 7200rpm seagate barracuda

GPU: Gainward 250GTS 1gb

Zdroj: EC 400W

MotherBoard: Asus M2A-VM

Case: hewlett packard minitower (nevim jaky model)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mel jsem 500w fortron ale ten mi pri bource odesel a jediny co jsem nasel v krabici na pude byl 400 EC zatim si na nej nestezuju jedu na nem 2 roky :D

/: zaruka na GK 12mesicu

mel jsem taky EC 420w(vic jak 2 roky) a sice ne pri bource ale vypadl proud..a sel do kremikovyho nebe.....no a s tim i7 by jsis musel koupit i novou desku kdyz mas ted AMD..hadam ze asi AM2?(patici)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mam AM2 v HW jsem pred cca 2lety delal aktivne ale jak zacala prace po skole a dalsi povinnosti tak jsem mel mene a mene casu na tenhle "konicek" :(

jo taky jsem tenhle *konicek*nasel pozde....ale tak snad nekdy bude cas..a nebo se k tomu dostanu i pracovne....btw mam podobnou sestavicku:Dale nema takovou grafiku dobrou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze by byla dobra no... je to zatim takovy stred. Predtim jsem mel asus en8800gtx 768ram a pripadala mi o neco malo vykonejsi a mela i o neco vetsi propustnost pameti. Ale ta sla do vecnych lovist asi ji odesli pameti tak lezi v supliku :( Pokud by byl jinak zajem o zminenou 8800gtx tak za 350kc prodam :D grafika jako takova funguje ale jak se zapne nejaka 3D aplikace behem chvilky modra smrt a restart pc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze by byla dobra no... je to zatim takovy stred. Predtim jsem mel asus en8800gtx 768ram a pripadala mi o neco malo vykonejsi a mela i o neco vetsi propustnost pameti. Ale ta sla do vecnych lovist asi ji odesli pameti tak lezi v supliku :( Pokud by byl jinak zajem o zminenou 8800gtx tak za 350kc prodam :D grafika jako takova funguje ale jak se zapne nejaka 3D aplikace behem chvilky modra smrt a restart pc...

no to by mi byla naprd :D ja mam HD4650 taky neni nejhorsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu