Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Commandos v psp


kuryr

Recommended Posts

Mě tak napadlo jestli by nebyl nějakej zdatnej programator a zkusit předělat Commandose do psp. Myslím že by to mohlo jit. normal joystickem ovladat myš a zbytek ostatnim. mm myslim že by to bylo fakt fajn. Programovani vubec nerozumim ale prace s grafikou na hrach mam nějake zkušenosti. Graficka optimalizace bych možná zvládl. Co na to říkáte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tak napadlo jestli by nebyl nějakej zdatnej programator a zkusit předělat Commandose do psp. Myslím že by to mohlo jit. normal joystickem ovladat myš a zbytek ostatnim. mm myslim že by to bylo fakt fajn. Programovani vubec nerozumim ale prace s grafikou na hrach mam nějake zkušenosti. Graficka optimalizace bych možná zvládl. Co na to říkáte?

Jo cammandos to je super nostalgie dal jsem všechny díly než to vyšlo ve 3D to mě nějak nevzalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak. podle mě by to nemělo byt problem na možnost hraní.pač se tam vše děla z rozvahou a pomalu takže lehce nemotorna myš by nevadila.a podle mě to přizpusobit pro male displaye by se dalo nějak vyvažit přibliženim aby postavy nebyli tak malinké.aby se to jen nescvrklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to treba delam tak , ze mam pico driver jako emulator segy na psp a pak hraju comandose cez nej jako sega hru a jede to super kdyz mas nastavene ovladani...jenom si treba zvyknout...jestli chces muzu ulpoadnut jak picodriver tak rom commandosu..

ooo to by bylo fajn. mohlo by se to udělat jako novej topic v download. tak to zkus dik moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to treba delam tak , ze mam pico driver jako emulator segy na psp a pak hraju comandose cez nej jako sega hru a jede to super kdyz mas nastavene ovladani...jenom si treba zvyknout...jestli chces muzu ulpoadnut jak picodriver tak rom commandosu..

Mám jen takovou technickou co mám kam nakopírovat ten pico driver do Game 150 asi a hru kam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ale přece není Commandos, který měl kuryr na mysli ne? :D

tohle, co jsi upnul, je úplně jiná hra:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt dikec za snahu a za všecko to shaneni a tak .. Nicméně ten commandos co je tu upnut je uplně jinej než ten na kompa. Tím nechci říci že si toho nevážim, ale mam pekne vzpominky na grafiku a atmosferu toho puvodniho a tadyten ze segy je uplně jinej. Ale díkec. Myslím že se tu už nic více nevymyslí tak bych tedle topic asi uzavřel. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu