Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DSTT - Neoficialni FW pro DSTT v CZ (bez Fakekillera) [latest 1.17a12cz / 1.18en]


penthaler

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Update souboru pro nejake novejsi hry...

http://filetrip.net/h25123605-TTDS-EXT-INFO-SAV.html

v6.22

extinfo

fixed 4853 - Yu-Gi-Oh! 5D's World Championship 2010 Reverse of Arcadia (E)

bypassed cracktro 5076 - Dragon Quest IX Sentinels of the Starry Skies (U)(XENOM)

added 5076 - Dragon Quest IX Sentinels of the Starry Skies (U)

infolib

added 5030 - Dragon Ball Origins 2 (U)(VENOM)

added 5059 - Reader Rabbit Kindergarten (U)

added 5070 - Nancy Drew The Model Mysteries (U)

added 5071 - Let's Play Garden (U)

added 5072 - Let's Play Ballerina (U)

added 5076 - Dragon Quest IX Sentinels of the Starry Skies (U)(BAHAMUT)

added 5076 - Dragon Quest IX Sentinels of the Starry Skies (U)(XENOM)

added 5077 - Brigitte Ernährungscoach (G)

added 5080 - Flips Mr Gum (E)

added 5081 - Flips Percy Jackson (E)

added 5082 - Goosebumps Horrorland (E)

added 5083 - Dekitayo Mama! Wannyan Club Onnanoko (J)

added 5084 - Tokutenryoku Gakushuu DS Koukou Juken Kokugo (J)

added 5085 - Tokutenryoku Gakushuu DS Koukou Juken Suugaku (J)

added XXXX - Beat The Intro (E)

added XXXX - Mystery Tales Time Travel (NL)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravim, neviete mi niekto poradit preco mi kazda verzia, ktoru sem patrikpatrik da nefunguje? Zakazdym zapnem ds, nacitava sa dstt a potom cierna obrazovka a koniec. Vsetky predchadzajuce verzie od penthalera mi funguju v pohode. Momentalne idem na verzii 1.17a12. dakujem velmi pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi bude tim, ze kazda dalsi verze neni update, ale jen doplnek pro verzi co mas...

Takze stale pouzivej 1.17a12 a stahni si posledni aktualizaci souboru extinfo.dat/infolib.dat/savlib.dat (to jsou ty odkazy na filetripu) a melo by ti to vrkat bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, neviete mi niekto poradit preco mi kazda verzia, ktoru sem patrikpatrik da nefunguje? Zakazdym zapnem ds, nacitava sa dstt a potom cierna obrazovka a koniec. Vsetky predchadzajuce verzie od penthalera mi funguju v pohode. Momentalne idem na verzii 1.17a12. dakujem velmi pekne

Mě to taky nejdřív nejelo,tak sem vše vyhodil sformátoval ,hodil menu a jelo to....

Ale zase mýmu bratrancovi a spolužákovi stačilo szazat starý menu a hodit tohle nový...

Ono to je pořád 1,17a12..akorát je s kombinovaný s ysmenu...ale vše jede jak má..

Ještě to skus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj taaak skusim teda len tie tri subory prepisat. Lebo predtym som to skusal aj tak ze som dal uplne vsetko z karty prec a dal tam len cisto tu novu verziu-neslo alebo vsetko nechat a prepisat vsetky suobry novou verziou-tiez neslo. Takze skusim toto a napisem. Zatial diky moc 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj taaak skusim teda len tie tri subory prepisat. Lebo predtym som to skusal aj tak ze som dal uplne vsetko z karty prec a dal tam len cisto tu novu verziu-neslo alebo vsetko nechat a prepisat vsetky suobry novou verziou-tiez neslo. Takze skusim toto a napisem. Zatial diky moc 8)

Tady jsou ty soubory již 4! Bacha na to......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ktory je ten 4. okrem tychto? extinfo.dat/infolib.dat/savlib.dat. Sry ze tolko otravujem ale musim sa do toho nejak dostat :|

Já mluvil o menu -.- na kořenu složky ..... tam jsou 4 soubory odted... ty extinfo atd. jsou tam už rovnou.

Jen stáhni to nejnovější z mýho odkazu a dej tam ty menu soubory!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu