Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Buzz! Světový kvíz


Daxter

Recommended Posts

RIP? šel by udělat? třeba finskeho jazyka a těch zbytečnosti no proste aby to nemelo 1,5gb

Nemam co na práci tak to ripnout zkusim, ale pochybuju že se ta velikost výrazně zmenší, no uvidíme... jdu na to. :)

E:// Tak jsem to zkusil podle toho návodu a hra se zmenšila jenom o 100 MB díky smazání UPDATE složky :lol: Složka Sound tam třeba vůbec neni a ty jazyky taky ne... takže myslim že tohle ani nemá cenu uploadovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Skvělá hra! Sice jsem tedy čekal, že to bude lehčí (už jenom kvůli doporučení hry pro hráče od 12 let!). Zvláště někdy mě překvapí. Začne hrát hudba, já ani netuším co to je a poté padne otázka "Kdo odešel z téhle kapely v roce XXXX"

To je tedy fakt hardcore!

A ještě něco. Někdo tady psal, že je škoda otázek tvořených jen pro Ameriku atd. Ale to není pravda! Já narazil na otázky např. z Pojišťovny štěstí, Ulice atd. takže jsou tam otázky pro naší zemi (amíci asi težko budou znát Pojišťovnu štěstí:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu