Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aktualizace?


horst.fusch

Otázka

Zdravim, prave jsem si koupil wiicko a pro pripojeni na net to chce update. Problem je v tom, ze konzole by mela obsahovat cip, ale prodejce mne k tomu nerekl jaky nebo jestli to neni jenom soft hack, takze vic nevim. Trosku jsem si procetl forum a radi se neupdatovat wiicko pokud je cip nebo soft hack. Je nejaka moznost jak spustit net bez updatu nebo updatovat, anizby se to nejak zablokovalo nebo neslo potom spoustet zalohovany hry? Diky za rady nebo postrehy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

da se updatovat mimo wii update... kazdopadne odhaduju, jestli mas new wii, ze to chce update pri vstupu na shop a zde si chces stahnout internet channel ... tam staci jen update shopu... kazdopadne musis mit wii hacknuty... pokud mas softmod a nainstalovanej HBC a mas kartu... tak mrkni sem :

http://wiibrew.org/wiki/Wii_Shop_and_IOS61_installer

pokud nemas, musis nejdriv softmod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

New wii nemam, koupil jsem ho pres bazar a uz je po zaruce. Jinak je to jak pises, pri vstupu na shop to chce update. Jak se instaluje ten update? Jinak diky...

da se updatovat mimo wii update... kazdopadne odhaduju, jestli mas new wii, ze to chce update pri vstupu na shop a zde si chces stahnout internet channel ... tam staci jen update shopu... kazdopadne musis mit wii hacknuty... pokud mas softmod a nainstalovanej HBC a mas kartu... tak mrkni sem :

http://wiibrew.org/wiki/Wii_Shop_and_IOS61_installer

pokud nemas, musis nejdriv softmod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim kam bych vam to napsal, kdyz chcete pouzivat nejaky patche ios61 nebo 70 nebo i jine, tak si dejte pozor at vam nevypnou proud. Pokud vam v prostredku instalace vypnou proud, nebo si sami vypnete wiicko, tak bych rekl ze si skoro urcite bricknete konzoli. Davejte si na to pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam 4.2 update, a vsechno co nainstaluju abych hral pres usb nebo neogammu tak dokazu odinstalovat a nezasahuju do systemu. tusim, jinak ten podobnej navod sem tady u nekoho videl jako link, takze nejsem sam kdo to pouziva. myslim si ze navody co kolem vidim jsou strasne slozite a pro me nelogicke. Mozna maji nejaky vyznam ti vsechny downgardy a ja nevim co. Ja volim jednoduchost. Nejblize k tomu ma bigM na slovaci, ale i ten tam cpe zbytecne moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

... spis bych rekl ze jde o vyvoj... spoustu navodu je starych (hlavne tech prvnich ) a behem casu se najdou jednodussi a rychlejsi postupy... treba Patchmii ... ale proste nektery konzole jsou vzpurny a nektere postupy na ne neplati... i kdyz je to seriova vyroba...takze musi prijit force flash .)

kazdopadne ve vetsine navodu pisou, ze iosy okolo shopu jsou nebezpecny... at do nich stouras z jakykoliv strany :) ...budu jim verit :) (problem muze byt pokud nejprve nacpes update shopu a pak se budes pokouset o soft... to je zadelano na brick)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to jiri6609 hele nekasej se a nahod tvuj postup ..mužem si o něm pokecat jinak si mužem myslet že jen kecáš !!! Nechtěl bych tě nijak napadat ale některé tvoje otázky vypadají ... no jak bych to .. dost laicky nato jak v tom umíš chodit.. viz. SK forum .. nemyslím to špatně takže se neuraž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam 4.2 update, a vsechno co nainstaluju abych hral pres usb nebo neogammu tak dokazu odinstalovat a nezasahuju do systemu. tusim, jinak ten podobnej navod sem tady u nekoho videl jako link, takze nejsem sam kdo to pouziva. myslim si ze navody co kolem vidim jsou strasne slozite a pro me nelogicke. Mozna maji nejaky vyznam ti vsechny downgardy a ja nevim co. Ja volim jednoduchost. Nejblize k tomu ma bigM na slovaci, ale i ten tam cpe zbytecne moc.

zbytecne moc a slozite? omg... kazdy, kdo ma IQ aspon 60 (!) si dokaze podle navodu flashnout wiicko do 10 minut... (4.1E udelano podle navodu by Hexer za 6:38 sekund.... stopoval jsem si to :lol: historicky okamzik :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele vy chytrolini, kdyz vidis nejakou mou otazku tak to neni kvuli me, ja to nepotrebuju. Chces postup? zadarmo? ne tak jako ti co si nechaji platit. Nahodis hackmii, nainstalujes HBC,DVDx, bootmi, pak das cios38rev17, usb loader gx r881, neogamma r8 rc1 a nic jine nepotrebujes. Kde mas nejakej unistal, nebo downgrade nebo jine pitchoviny. Chytraku. Tebe sem este nevidel ze nekomu pomahas. se nekde ukaz na netu jak nekomu resis jeho blbiny. Jenze sem to tu nechtel psat a vis proc, protoze za jednoduchost se malo plati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Honzovi, ukaz mi jednu moji sprostou, laickou otazku, ztoho fora, a pak skutecne muzeme o necem hovorit. Neni to nic v zlem. Ja totiz sem huorista, vidim svet jako srandu a mozna prave tomu ty nerozumis. Klidne si me najdi na skype pvruti, ale neni to proto abych nekomu neco dokazoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak jsem psal neurážej se .. za netem se schovává spousta tlučhubu co si jen něco někde přečtou a pak to vydávají za své :!: (neříkám že je to tvuj případ) Já už jsem nějaké ty konzole upravil a nejen ty .. PSP,GPSky,WinMobile+symbian telefony a vždy jsem jako základ použil nějaký ten návod co byl na netu a až ten potom třeba upravil pro svoj ipotřebu..... takže to byla jsen řečnická ... a pokud teda rozumíš srandě tak by v tom něměl být problém ..mimochodem taky jsem pro každou blbost :cheesygrin::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne ja sem v pohode, jen tady na tom netu maji svoje navody, mimochodem sem je necetl, ja pouzivam uz dlouho svuj navod, a ted sem tady videl link na bnavod kterej je hodne podobnej. Na slovaci kdyz diskutuju tak schvalne davam otazky chloupe, protoze vlastne se chci dycky dostat k podstate proc, proc udelat tohle a proc tohle, ja na wii nehraju, ja mam ps3. \Wii me zajima z hlediska funkcnosti. Takze kdyz me nanesere moje manzelka tak uz nikdo. Rad pomuzu s cimkoliv. Ne jen z wii. Proste mam rad lidi, i kdy z me stvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo a este chci rict, ze jsem tedka rozbehal jednomu wiicko a vubec ne podle meho navodu, proste to neslo, pouzil jsem od bigM, ale je jedno jestlo big nebo Hexer, voba sou dobri a fasa chalani. Takze je jedno jak, dulezitej je vysledek, a jediny blby vysledek je cerna televize a zapnuty wii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu