Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Harddisk


Meelkor

Recommended Posts

Já vím že je tu dost vláken na stejné téma, ale chci se stejně zeptat, zda neznáte nějakej EXT. HDD co nemusí být malej (myslim jako ta krabice :D né paměť) nemusí bejt lehkej, nemusí mít víc jak 40 GB... A aby byl co nejlevnější. Nemusí být ani hezkej :D. Jenom aby fungoval na WII =P

A vyplatí se víc koupit třeba normálně 3,5 harddisk + kabel na extérní připojení (popř box/rámeček) nebo vyjde levněji nějakej takovej extérní harddisk? Díky, moc se v tom nevyznam tak prosím o nějaké odkazy na ty hdd :) Díky :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

40GB je podle mě málo k Wii...

Předevčírem jsem kupoval tento http://www.alza.cz/western-digital-2-5-elements-cerny-d149058.htm

a funguje bez problému ;-)

A doopravdy nevypadá tak ošklivě jako na obrázku, jen neni lesklej, ale matnej.. což má taky výhodu, že na něm nejsou vidět prsty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

rodier : zbytecne budes plytvat penezma... bud kup 8GB (usetris) nebo rovnou disk... tou 16GB si o moc nepomuzes... navic flashky nejsou stavene na takovou zatez... jsou stavene na to aby tam obcas nekdo neco nahral... neco zkopiroval... jakmile ji strcis do wii tak to z ni vymackne maximum :D a ne zridka se stava ze flashka treba po pul roce odejde... (muzes ji samozrejme reklamovat)

Externi disk stoji od 999,- nahoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu