Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Games PES 2006 sekanie hry


yetinko

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
přetaktovat= zvýšit rychlost procesoru...ale pokud to máš v ISO tak máš asi fake kartu

a ještě dotaz...seká se to furt nebo jen se to sekna a vypne se PSp?

Ty si to zle pochopil to sa nesekne...To seka ked hrajem ako keby to nezvladalo tu grafiku alebo co ako na PC ked nezvlada hru..:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Naformátuj kartu na FAT16 asi máš fake kartu,já mám taky fake kartu,taky se mi sekalo PROEVO i FIFA a po naformátování na FAT16 je vše ok (postup:složky z karty se překopíruj někam do počítače,pak dej ovládací panely,správce zařízení nebo nástroje pro správu/správce počítače/správce disků najed na pamětovou kartu (G,H??),pravý tlačítko myši,naformátovat na FAT nebo FAT16,po naformátování překopíruj uložené složky zpět na memory-nedávej v PSP formátovat kartu,protože PSP ji formátuje tuším na FAT32,prostě musíš si udělat zálohu těch složek na memory kartě),tady je ještě odkaz http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=5677&highlight=fat16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu