Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry na Mininotebook


Jarisak

Recommended Posts

Kuba si děláš srandu ? cod 2,4 ? Úplně nereálný. Mám o něco silnější netbook (místo atomu Dothan) a seká se i jednička, to dokonce s nataktovaným procákem na 1300Mhz. Mafia jede slušně, gta 3, VC, i SA (All Low tak 15-20fps), HL1, Worms armagedon i nějaký 3D, HoMaM III, 4, UT1, Serious Sam, Quake III, RA 1,2.

PS: samozřejmě myslím netbooky typu (Atom(Dothan)+GMA)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuba si děláš srandu ? cod 2,4 ? Úplně nereálný. Mám o něco silnější netbook (místo atomu Dothan) a seká se i jednička, to dokonce s nataktovaným procákem na 1300Mhz. Mafia jede slušně, gta 3, VC, i SA (All Low tak 15-20fps), HL1, Worms armagedon i nějaký 3D, HoMaM III, 4, UT1, Serious Sam, Quake III, RA 1,2.

PS: samozřejmě myslím netbooky typu (Atom(Dothan)+GMA)

snad se muzu zeptat..ty mas jakej notas?(mini)a tu GMA mas 950?a to CPU v zakladu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já mám dvoujádrovej procák u NB ale mám grafiku GMA950 (která se dá rovnat netbooku až na ten procák ale napíšu to sem) a GTA SA rozjedu na low deitaily s rozlišením 1024x720 s dobrným sekáním (hlavně v LV), Most Wanted rozjedu na low deitaily dobře, NFS Carbon na low se sekáním, CS 1.6 občasné mini sekání a při výbuchu to totálně seká, Max Payne jede úplně v pohodě. Pak Simpsons Hit and Run, ToonQuad, NFS Hot Pursuit 2, State of War, Colin McRay Rally 2 atd... běží v pohodě. hodnotím to tedy podle grafické karty která je celkem veliký mínus mého notebooku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já mám dvoujádrovej procák u NB ale mám grafiku GMA950 (která se dá rovnat netbooku až na ten procák ale napíšu to sem) a GTA SA rozjedu na low deitaily s rozlišením 1024x720 s dobrným sekáním (hlavně v LV), Most Wanted rozjedu na low deitaily dobře, NFS Carbon na low se sekáním, CS 1.6 občasné mini sekání a při výbuchu to totálně seká, Max Payne jede úplně v pohodě. Pak Simpsons Hit and Run, ToonQuad, NFS Hot Pursuit 2, State of War, Colin McRay Rally 2 atd... běží v pohodě. hodnotím to tedy podle grafické karty která je celkem veliký mínus mého notebooku :(

jo aha:D takze to bude GMA 915 jeste horsi :D takze aspon s 950:)...ja bych chtel nejakej notas za to moje pc a aspon aby tam slo GTA:SA no :) tak se ptam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GMA 915 je sice o pár procent horší ale procesor je jinde, zkus na Atomu a GMA 950 spustit Mafii na nejvyšší detaily a nativní rozlišení. Chtěl bych vidět jak to pojede :)

jo aha..takze ta 915 tak o moc horsi neni?treba GTA:SA to da?ja bych chtel nejakej notas aspon aby to melo 1jadro 1.8-2.0Ghz Ramky se tam daj kdyztak dokoupit a nejakou tu grafiku aby to rozjelo aspon GTA:SA...a aby to byl normalni 15.4LCD....jakej by takovej nejakej byl dobrej a levnej?

popripadne co ti mininotasky za tu nizkou cenu?co to tak rozjede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu