Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehled aktuálních/připravovaných Exploitu a CFW


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jupí radujte se a oslavujte. TN oznamil na svem vebu že už je podporovano 92% her :D:D a bude možne spúustit homebrews s PRX, jako jsou: PSPDisp, CSPSP Online, Fusa, LightMp3, PMPPlayer, Jdi Tube PRXDecrypter, Psardumper a atd.!

Překlad z jeho stránek:

92% homebrews podporu!

Nyní HEN podporuje 92% homebrews. S NID Translator (30% hotovo, veeery nudné), lze spustit homebrews s PRX, jako jsou: PSPDisp, CSPSP Online, Fusa, LightMp3, PMPPlayer, Jdi Tube PRXDecrypter, Psardumper a atd.!

Některé VLF homebrews pády, budu-li tento problém;)

Budu uvolnění HEN před Vánocemi na PSPGEN.COM, a můžete sledovat všechny aktualizace zde!

PS PSPgo je ještě nedorazila, že došlo ke zpoždění: (

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele o HENu piš do http://console-forum.net/tema/105228-news-6-20-tn-hen-diskuse-amp-news

[spoiler=

Překlad od strýčka Googla z PSPGEN]¨Dobrý den,

Ne, nechci kazit okamžik této digitální šperky, hodil vysoké iso není třeba (i když je to jednodušší nosit než 5 UMD ms), a pak čekat na mě pocit, že Vánoce jak to bude opravdu dárek (vánoční) z TN na festivalu a očekáváme, že je HBL je ideální pro homebrew. (Opět je to digitální šperky: D)

Ať žije 3000 (i když jsem jako moje 2004: wink:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Tak jsem se dočetl, že 11. února (pátek) ve 20.00h by měl být vypuštěn plnohodnotný CFW 6.37 pro PSP Fat/Slim (vyjímka TA-088v3) ze zahraničního fora od uživatele BlueEffect3000.

- Ovšem může se nakonec jednat o fake, není to ověřený! Spíš jen tak orientačně oznamuju! -

snap000vet4.png

unbenanntfg9p.png

- ISO a CSO podpora (XMB)

- 6.xx pluginy (včetně těch na TN-A/B/C)

- Homebrews a PSX Podpora na 99%

- Blue-E Recovery Menu 0.1 s mnoha funkcemi

- Blue-E VSH Menu 0.1 s mnoha funkcemi

- Version Name Changer a MAC Adress Changer součástí

- A mnohem více než v TN-A/B/C a téměř stejně dobrý jako 5.00 M33-X / 5.50 GEN-X

E:// Tak teď jsem si všiml, že na druhým screenu je napsán model 1004 s deskou TA-085v1 což je blbost, takže to vypadá, že to fake nejspíš bude... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ták CFW 6.35 je venku :D pod názvem CFW 6.35 PRO-A, je podporován na všech modelech (3000 se 4G deskou se objevily bricky!), podporuje pluginy, podpora ISO/CSO her v XMB.

Instalace:

1) stáhnout CFW

http://www.psp-hacks.com/file/2052

2) Nakopírovat "6.35PRO-A Updater" do GAME

3) spustit HEN, po restartu spustit v GAME - 6.35PRO-A Updater

Odzkoušeno na PSP GO

//EDIT: CFW 6.35 PRO-B by mělo podporovat PSX games

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu