Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kompatibilita pro PS3


lomax

Recommended Posts

Uz jste to zaslechli, ze by mela letos na jare byt uz konecne zpetna kompatibilita pro ps2? Jsou to jen domnenky a mozna spis zbozna prani.

Je taky mozne, ze se tim hackem ona emulace konat nebude(ale zase by se zvysil prodej konzoli, to je 100%) - haknuta konzole ps3 s emulaci ps2, tak to by uz hoodne lidi poslalo svoje stary ps2 k ledu...

//doufam, ze to tu nelocknete, je to snad misto pro pokec...proto to taky pisu sem na ne do sw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, me ta PS2 emulace az tak nechybi :) Jo taky sem si nejdriv PS2 nechal pro "co kdyby" a neprodal ji. Ale po tom co mi doma rok lezela a prasilo se na ni, sem ji prodal :) Ostane PS2 hry sem hral v dobe jejich vydani. Navic novych her, ktere bych chtel na PS3 zkusit je tolik, ze by na ty z PS2 stejne nebyl cas. Tim samozrejme nepopiram to, ze by to byla pekna featura, ale proste mi prijde, ze by se nasly uzitecnejsi veci (treba cross game chat) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neřekl bych ... sony ještě ps2 něco vydělává jinak zpětná kompatibilita je jedna z věcí kterou by konzole měla mít třeba na xko jsme rád že si můžu zahrát doma 3 + datadisk když to není přímo na xbox ... nebo CS a to ještě i po netu :)

no uvidí se jestli sony dostane rozum a dá do ps3 vše co má :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, me ta PS2 emulace az tak nechybi :) Jo taky sem si nejdriv PS2 nechal pro "co kdyby" a neprodal ji. Ale po tom co mi doma rok lezela a prasilo se na ni, sem ji prodal :) Ostane PS2 hry sem hral v dobe jejich vydani. Navic novych her, ktere bych chtel na PS3 zkusit je tolik, ze by na ty z PS2 stejne nebyl cas. Tim samozrejme nepopiram to, ze by to byla pekna featura, ale proste mi prijde, ze by se nasly uzitecnejsi veci (treba cross game chat) :)

takisto sa pridavam k nazoru....ps2 kapitola je pre mna uzavreta(musim povedat, ze som sa s ps2 hrami naozaj bavil, ale uz sa k nim urcite nebudem vracat)... ps3 ponuka toho naozaj vela, ze by clovek musel byt nezamestnany, aby to vsetko stihal a aj tak by nestihal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, me ta PS2 emulace az tak nechybi :) Jo taky sem si nejdriv PS2 nechal pro "co kdyby" a neprodal ji. Ale po tom co mi doma rok lezela a prasilo se na ni, sem ji prodal :) Ostane PS2 hry sem hral v dobe jejich vydani. Navic novych her, ktere bych chtel na PS3 zkusit je tolik, ze by na ty z PS2 stejne nebyl cas. Tim samozrejme nepopiram to, ze by to byla pekna featura, ale proste mi prijde, ze by se nasly uzitecnejsi veci (treba cross game chat) :)

to ja mam 60g verzi, hlučnou....vyměněnou za svou 80gb bez hluku, hned jak a jestliu vubec nějaká kompatibilitab ude, měnim je zpátky....pro mě je ta kompatibilita k nezaplacení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu