Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novinka od Apple - iPad - Publikovano 27.1.


Sim3to

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

totální souhlas....jenom 1GHz?? htc hd2 má stejne (a cenu očekávám u ipadu podobnou, ne-li vyšší), stejne tak vyuižítí iPhoneOS je uplná blbost, ''roztahování'' iphonáckejch aplikací na full screen bude vypadat hrozne,....fakt pro todle by se mnohem víc hodilo uplne nový ''MacOS Mobile''...a ted když sem si ještě přečet, že chybí podpora flashe, tak už se mužu jenom smát :D .... ikdyž díky tomu nakouslýmu jablíčku zezadu to budou lidi stejne kupovat....

btw, odkaz na idnes

http://technet.idnes.cz/apple-predstavil-ocekavany-trumf-novy-tablet-se-jmenuje-ipad-ptp-/hardware.asp?c=A100127_183613_hardware_kuz

nemůžeš to takhle porovnávat.. HD2 jede na Windows Mobile.. úplně jiný využití toho procesoru.. tohle jede na iPhone OS na to 1ghz naprosto bohatě stačí. mě osobně se to taky vůbec nelíbí.. myslím že dost lidí očekávalo plnohodnotnej Mac OSX a ne iPhone OS :?. věřím že svoje usery si to najde, ale mě osobně to neučarovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
totální souhlas....jenom 1GHz?? htc hd2 má stejne (a cenu očekávám u ipadu podobnou, ne-li vyšší), stejne tak vyuižítí iPhoneOS je uplná blbost, ''roztahování'' iphonáckejch aplikací na full screen bude vypadat hrozne,....fakt pro todle by se mnohem víc hodilo uplne nový ''MacOS Mobile''...a ted když sem si ještě přečet, že chybí podpora flashe, tak už se mužu jenom smát :D .... ikdyž díky tomu nakouslýmu jablíčku zezadu to budou lidi stejne kupovat....

btw, odkaz na idnes

http://technet.idnes.cz/apple-predstavil-ocekavany-trumf-novy-tablet-se-jmenuje-ipad-ptp-/hardware.asp?c=A100127_183613_hardware_kuz

Srovnávat HD2 s Windows Mobile a iPad s iPhone OS je debilita, na iPadu úplně stačí 1GHz

vypada to hnusnej xDD jen jeden GHZ? to se moc nepochlapili
však jasne určitě se najde spousta iDiotů co prostě musí mít všechny novinky od applu doma :D

:dozey:

OMG...strašný ůlet a zas přehnaná cena jakbysmet

Ty si taky jeden velkej úlet a nikdo ti to necpe ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

totální souhlas....jenom 1GHz?? htc hd2 má stejne (a cenu očekávám u ipadu podobnou, ne-li vyšší), stejne tak vyuižítí iPhoneOS je uplná blbost, ''roztahování'' iphonáckejch aplikací na full screen bude vypadat hrozne,....fakt pro todle by se mnohem víc hodilo uplne nový ''MacOS Mobile''...a ted když sem si ještě přečet, že chybí podpora flashe, tak už se mužu jenom smát :D .... ikdyž díky tomu nakouslýmu jablíčku zezadu to budou lidi stejne kupovat....

jezis ludia, nemozte tu porovnavat 1GHz v HTC s rozmermi cipu 2x2 s 1GHz v iPade 5x5 to je totalne ina architektura... (tie rozmery boli len obrazne)

co sa tyka aplikacii ak si pozriete video, hovori sa tam o specialnych aplikaciach pre iPad a vraj ich je uz okolo 140tisic... ano cakalo sa ze tam bude Mac OSX ale toto berem ako super volbu vylepsit iPhone OSX. Jedna sa o prakticky tenky tablet, ktory si clovek moze brat hocikam so sebou a moze si plnohodnotne pozerat filmy, surfovat po nete, rovno vlozeny e-book a pod.

..ano aj ja som cakal nieco ine ale v celku som spokojny ;)

EDIT: tiez musite aj brat system ako celok a nie sa len pozerat na cislo pred GHz..pred 4-5mi rokmi som kupoval PC s 3.2GHz teraz mam fungl new notas od dellu s 2.66GHz a je x krat vykonnejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslim ze cena je prehnana. Nahodou dost normalni na apple - za takovou vecicku jsem cekal ze da cenu 15 tisic...

Jestli je podle vas 10 tisic za netbook hodne... Tenhle netbook je zatim jen takova novinka a pocitam s tim ze do roka/mozna i min bude druha generace kde uz pridaji napr kameru a mozna i USBcko, ale to mozna u 3. generace. Mozna nikdy...

10tisic za 10" notebook, co vydrzi 10 hodin a s takovou velikosti + je to od applu takze strasne moc aplikaci = vychytavek... Urcite to budoucnost ma, ale tahle verze je dost orezana, aspon druha generace by mela prinest kameru atd...

Ohledne psani na SW klavesnici - na ipodu jsem si taky zvykal, ale tedka ani moc nemusim koukat na klavesnici a minimalne se spletu, takze to bude podle me jen otazka zvyku. A kdo by si nezvyk, je tady ta HW klavesnice - sice bude stat asi 2 tisice ale co.. :D Navis ten obal co na to je? Luxusni :D 1, ochrani 2, podrzi netbook na sledovani fotek/filmu 3, podrzi netbook na psani

Pokud se vam tohle nezda, ok, ukazte mi jiny netbook s velikosti 10" a vydrzi 10 hodin s 2x vetsi velikosti za podobnou cenu = nic takoveho asi nenajdes... dalsi generace uz bude urcite o dost drazsi :)

Beru cenu v CZ ne v USA :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D ^^ iPhone pro důchodce :D

hele sem zvedavej kolik lidí s tim bude chodit po svedě v ruce, apple už neví co vymyslet... zlatej macbook a pic... :D

kdyz ted koukam ze nema USB, na co mi potom bude tech 64gb... :D mozna tak par filmu a to by bylo vsechno... taky sem zvedavej az s tim nekdo pujde po ulici a bude si u toho trsat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Součástí balení je Dock, samostatně prodejný za $29. VGA kabel, který z iPad vytáhne 1024 x 768 stojí $29. Camera Kit stojí $29 a obsahuje dvě redukce, jedna Dock – USB, druhá Dock – SD čtečka. Dock s klávesnicí stojí $69. Co je pro nás radostná zpráva je skutečnost, že lze připojit i Apple Bluetooth klávesnici! Apple obal stojí $39 a je vyroben z plastů a mikrovlákna.

blablahblah blah znaky sux

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jste moc nepojali smysl cele tehle veci, mozna se pletu taky, nikdo nevidi do vedeni applu.

Nabizi jina firma neco podobneho? - Mluvime li o komfortu, to ze tamhle neco ma 2x lepsi HW a 2x lepsi vyuzitelnost ale naopak vydrz na houby a velikost 3x vetsi...

Prvni generace u applu je vzdy orezana od takovych tech zakladnich funkci. Takze pristi generace urcite bude mit kameru, a je mozne ze by tam pridali USBcko na filmy/fotky..

Pro me luxusni veci na tomhle : velikost, vydrz, cena

To co je na tom spatne : nema takovou vyuzitelnost jako pocitac, nema kameru, USBcko - urcite casem pridaji. Schvalne nerikam nparavi, protoze je to jejich zamer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela by mě zajímala cena tehle hračky od Applu ... ale asi to bude palka co :)

Ani ne, konkurence netbookum.

16GB - 9 396 czk

32GB - 11 279 czk

64GB - 13 162 czk

Jinak, uvažuje tu někdo o koupi? Známý pojede v dubnu do Kanady, asi si od něho nechám jeden vzít. Prodat ho můžu vždycky, o zájem se nebojím, na aukru je ohledně apple věcí až moc velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si ze si to sve priznivce urcite najde. Uz jsem cetl radu diskuzi a hodne si to lidi budou brat do kanclu na prezentace. Vypada to uzasne. Ja kdybych se mel rozmyslet mezi netbookem a timto tak volim iPad. Applu se tu za to kazdy vysmiva, ale oni vedi co delaji a myslim si, ze to propadak urcite nebude. Vemte si to jako iphone, kazdy na to nadava co to neumi, ale pordalo se ho vice jak jinych telefonu na svete a apple se muze pysnit tim, ze je ted nejlepsim vyrobcem smartphonu na svete. Prekonal dokonce i NOKII. A tohle je zase krok nekam jinam. Je jasny, ze se to neda srovnavat s imacem a macbookem, ale to oni ani nechteli. Vy take nesrovnavate netbook s PC a notebookem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ohledně USB, SD stačí se kouknout sem -

ipad-camera-connection-kit-260.jpg

tato věcička není sice ještě ohlášená oficiálně, ale unikly nějaké zprávy a fotky..

Dále tu někdo říkal, jak budou hry nekvalitní, samozřejmě, že tomu tak není. Stačí kouknout sem-

je to sedmá minuta a cca 20 vteřina.

Myslím, že apple ma svou strategii promyšlenou dobře a je cena, za kterou to hodlá prodávat je luxusní. Takže počítám, že se v nastávajících měsících dovíme ještě pěknou kupu novinek. :)

Tahle věcička jsi určitě najde svoje zákazníky, já osobně o ní taky přemýšlím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne pro Sim3ta a dalsi silence do Apple, kteri neumeji racionalne uvazovat,

Kolikrat jsem ti rikal ze se mi tenhle ipad nelibi... rikal jsem to asi 20x ale rikal jsem, ze dalsi generace budou urcite o hodne jine nez tenhle, a pokud by zmenili ty veci, ktere tam tablet ma mit, tak bych si to v pripade ze bych to potreboval, koupil.

takze po 21x

Tenhle model se mi NELIBI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to vezmu s mojeho pohledu tak to nemá nahrazovat netbook nebo notebook je to prostě další záplata na vyplnění trhu a podle mě to co přirovnáš jsou dvě neporovnatelné věci jak například kdyby srovnával PSP s mobilem. Co sem slyšel má to být hlavně na prohlížení webu, videa a zábavu (knihy, hry atd.) a v tom bych řekl že netbook překoná (kromě podpory flashe) tomu není víceméně co vytknout a klidně bych se vsadil že to bude svižnější a celková práce s tím jednoduší. Podle mě je to věc zajímavá a určitě nakopne vývoj podobných věcí dopředu a já si v pohodě dokážu představit jak s něco podobnýho beru sebou do školy nebo do autobusu (trávím víkendy na cestách určitě nemyslím cestu do školy ;)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne pro Sim3ta a dalsi silence do Apple, kteri neumeji racionalne uvazovat,

ipadvsnetbook2.png

Ta tabulka je upe irelevantni protoze iPad nemini nahradit ani se porovnavat s notebookem, je to produkt mezi notebookem a smartphonem jak na ty prezentaci asi 100x zminili.

A "Netbooks arent better at anything" bylo mysleny ze nejsou lepsi v nicem co by mohl uzivatel chtit mezi MacBookem a iPhonem.

Ja bych si to taky nekoupil, ale nekdo kdo ma treba iMac nebo MacPro (proste stabilni komp) to muze dobre pouzit jako pristroj na cesty, kdyz mu nestaci/nema iPhone/iTouch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu