Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novinka od Apple - iPad - Publikovano 27.1.


Sim3to

Recommended Posts

Dneska Apple predstavil svuj dalsi vyrobek, ktery vyplnuje mezeru mezi iPhonem a Macbookem.

Pamatujte ze jde o 1. generaci. Takze jako kazda novinka od apple je to dost orezane a pak se to bude pridavat s kazdou dalsi generaci.

Update 20:37

appletabletb565.jpg

appletabletb567.jpg

appletabletb566.jpg

appletabletb572.jpg

appletabletb573.jpg

appletabletb577.jpg

appletabletb580.jpg

appletabletb581.jpg

appletabletb582.jpg

=======================================

Update 20:30

appletabletb552.jpg

appletabletb554.jpg

appletabletb555.jpg

appletabletb564.jpg

========================================

Update 20:23

appletabletb543.jpg

appletabletb525.jpg

==============================================

Update 19:37

appletabletb217[1].jpg

appletabletb311.jpg

appletabletb317.jpg

appletabletb321.jpg

appletabletb330.jpg

apple-creation-0097-rm-eng.jpg

apple-creation-0096-rm-eng.jpg

=============================================

appletabletb144.jpg

appletabletb187.jpg

appletabletb222[1].jpg

appletabletb139.jpg

Aktualni info co jsem odposlouchal:

Co muze :

16/32/64GB pamet

9.7" screen

1,27 cm tlustý

680 gramů

nkova wifina

bluetooth

reproduktory

HD displej

1GHz procesor

10hodin baterky

podporuje aplikace od appstore - 3 miliony aplikaci. Bude se zobrazovat jako male okenko v originalnim rozliseni, nebo maximalizovat ale kvalita uz nebude stejna. (zajimalo by me jak by se na tom hralo neco co pouziva senzor pohybu)

32/64bit OS

3G

Kompass

GPS

Moznost cist online noviny

Zoom az 32x

Co nema :

Bez kamery

Nepodporuje flash - napr online hry, youtube atd.

USBcko

SD slot

Novinky kolem iPad:

Novy store - iBook store

Diskuse kolem iPadu:

Kazdy se smeje :D Jen maaaalokdo rekne : Ja si to koupim.... tohle je zatim docela trapas :X

Apple musi zacit vyrabet iPants (iKalhoty) , kde by byla 10" kapsa, kde by se iPad vesel

Proc bych si mel poridit iPad kdyz mam iPhone : Ehmm.... Hmmmm Heh... :D New color?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Welcome to the world of nonsence crap... :D

totální souhlas....jenom 1GHz?? htc hd2 má stejne (a cenu očekávám u ipadu podobnou, ne-li vyšší), stejne tak vyuižítí iPhoneOS je uplná blbost, ''roztahování'' iphonáckejch aplikací na full screen bude vypadat hrozne,....fakt pro todle by se mnohem víc hodilo uplne nový ''MacOS Mobile''...a ted když sem si ještě přečet, že chybí podpora flashe, tak už se mužu jenom smát :D .... ikdyž díky tomu nakouslýmu jablíčku zezadu to budou lidi stejne kupovat....

btw, odkaz na idnes

http://technet.idnes.cz/apple-predstavil-ocekavany-trumf-novy-tablet-se-jmenuje-ipad-ptp-/hardware.asp?c=A100127_183613_hardware_kuz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však jasne určitě se najde spousta iDiotů co prostě musí mít všechny novinky od applu doma :D

Kazdej se tomuhle akorat vysmiva :D

Podle vseho se rikalo ze kdyz apple zacne vyrabet tablety, tak to bude znovuzrozeni tabletu, ale tedka to vypada ze tablety na sebe jeste nechaji pockat.

Me osobne se libi jenom 10hodin vydrze a vaha - 650 gramu, jinak je to nic moc :D

Moderator a moderatorka :

I am going to buy the iPad - Why? - My cat must have a "ï" Device

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však jasne určitě se najde spousta iDiotů co prostě musí mít všechny novinky od applu doma :D

tak v Čechách si to asi nikdo nekoupí... národ socek co chtěj vše zadarmo, ale pro člověka co pravidelně nakupuje aplikace filmy a písničky na iTunsu je to zařízení celkém vhodné

ten tablet by měl cenu pouze kdyby tam byl mac osx v nějaké mobilní verzi nebo nějak osekanej, ale prostě takhle to nemá smysl... prostě velkej iPhone

o iSlate teda nic nevim.

Ale tohle je poprve co apple verejne predstavuje neco takoveho. Do vcerejska rikalo ze nic takoveho nechysta..

iSlate se to mělo puvodně pry jmenovat, ale tak nakonec iPad

Kazdej se tomuhle akorat vysmiva :D

Podle vseho se rikalo ze kdyz apple zacne vyrabet tablety, tak to bude znovuzrozeni tabletu, ale tedka to vypada ze tablety na sebe jeste nechaji pockat.

Me osobne se libi jenom 10hodin vydrze a vaha - 650 gramu, jinak je to nic moc :D

Moderator a moderatorka :

I am going to buy the iPad - Why? - My cat must have a "ï" Device

váha a výdrž pecka, ale ten OS je shit kdyby tam opravdu dali mac osx tak by to byl celkem trhak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám z toho smíšený pocity na jednu stranu dobrá věc kdybych měl Imac a ipoda nano tak bych to vzal na doma do křesla nebo jen tak ale když mám MacBook Pro tak mi to přijde asi k ničemu ikdyž není macbook tak přenosný jak tohle. Spíš bych preferoval novou verzi iphona docela by se mi líbilo aby měl tělo z hliníku jak ipad. Pokud to někdo využije naplno tak to doporučuji ale pokud bych si to měl koupit jen tak, tak by to byli zbytečný peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tykravo dyt je to husty, proc to sichni kritizujou, sice je pravda ze to neni zrovna moc uzitecny, ale je to skok do budoucnosti, vzdyt to uz pomalu vypada jak ty plochy dotykovy tabulky ze SCI FI filmu, myslim ze cena o mne rozhodne o nekoupeni, ale dyby to bylo za cenu jak iphone tak nevaham, perfektni vec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tykravo dyt je to husty, proc to sichni kritizujou, sice je pravda ze to neni zrovna moc uzitecny, ale je to skok do budoucnosti, vzdyt to uz pomalu vypada jak ty plochy dotykovy tabulky ze SCI FI filmu, myslim ze cena o mne rozhodne o nekoupeni, ale dyby to bylo za cenu jak iphone tak nevaham, perfektni vec :)

hmm nechapu to... iphone mas asi za 13-15 tisic. Tenhle pocitac by mel stat neco kolem 10 tisic. Tady v CR podle me bude neco kolem 12 tisic. Takze JE levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych řekl pravdu, sem "trošku" zklamaný..

Ale na druhou stranu, podle mě je to dobrý tah. 9000,- není moc, ani málo, je to taková normální cena za netbook - psaní a prohlížení netu, to tahle věcička celkem obstojně splňuje.

Myslím, že bude i docela dobré, koukat se na něm na filmy. Teď mi de jen o to, aby šel také jailbreak., až podle toho se rozhodnu, jestli o něm začnu přemýšlet, nebo jestli zůstanu u netbooku.

EDIT:

"A nyní to, na co jsme všichni čekali. Cena bude začínat na $499 (asi 9500 Kč) u 16GB verze s Wi-Fi. Verze s 3G modulem budou o něco dražší. Lze předpokládat, že u nás bude cena tabletu začínat na 499 €, což by činilo nějakých 13 000 Kč bez daně."

(zdroj: http://www.zive.cz/clanky/apple-predstavuje-novinky-prubezne-aktualizovano/sc-3-a-150658/default.aspx)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG...strašný ůlet a zas přehnaná cena jakbysmet

nemyslim ze cena je prehnana. Nahodou dost normalni na apple - za takovou vecicku jsem cekal ze da cenu 15 tisic...

Jestli je podle vas 10 tisic za netbook hodne... Tenhle netbook je zatim jen takova novinka a pocitam s tim ze do roka/mozna i min bude druha generace kde uz pridaji napr kameru a mozna i USBcko, ale to mozna u 3. generace. Mozna nikdy...

10tisic za 10" notebook, co vydrzi 10 hodin a s takovou velikosti + je to od applu takze strasne moc aplikaci = vychytavek... Urcite to budoucnost ma, ale tahle verze je dost orezana, aspon druha generace by mela prinest kameru atd...

Ohledne psani na SW klavesnici - na ipodu jsem si taky zvykal, ale tedka ani moc nemusim koukat na klavesnici a minimalne se spletu, takze to bude podle me jen otazka zvyku. A kdo by si nezvyk, je tady ta HW klavesnice - sice bude stat asi 2 tisice ale co.. :D Navis ten obal co na to je? Luxusni :D 1, ochrani 2, podrzi netbook na sledovani fotek/filmu 3, podrzi netbook na psani

Pokud se vam tohle nezda, ok, ukazte mi jiny netbook s velikosti 10" a vydrzi 10 hodin s 2x vetsi velikosti za podobnou cenu = nic takoveho asi nenajdes... dalsi generace uz bude urcite o dost drazsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu