Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novinka od Apple - iPad - Publikovano 27.1.


Sim3to

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Myslim si, ze to stejne nema cenu resit, protoze lidi, co poznali apple produkty a vedi jak suprove funguji, tak si budou hajit sve a lide co apple nemaji ani doma budou vzdy proti tomu, co prave apple predstavi. Ale na to uz bychom si mohli zvyknout. Myslim si, ze tahle debata je stejny flame jako iphone vs jine telefony.

Jeste otazka pro neEplaky:

Proc si lide kupuji vyrobky apple?

Odpoved: Protoze funguji tak jak maji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous:nechci te tady schazovat, jen to opravdu HD prehrava...

Proc shazovat? Ja jsem jen rekl, ze bych rad videl zdroj, abych se poucil. Nikde jsem netvrdil, ze to na 100% HD neprehrava...

Aha, nedavno jeste v podpisu dva hackitoshe a ted delas ze nevis,nedivim se ze tak nesnasis Apple, kdyz si ho ani poradne jeste nemel. HD videa umi to uz si snad pochopil. Spoustu veci nechapu ? Ja nevim kdo nepochopil celou podstatu vyuziti iPadu :roll: Precti si ten clanek o dva prispevky vejs pak uz ti mozna cvakne

Nedavno? Je videt, jak se tu ztracis, je to uz tak pul roku-rok. Ano, hackintoshe jsem MEL, ale ted ho na zadnem IBMku nemam. Nevim, kde jsi vzal, ze nesnasim Apple - to sis vycucal z prstu? Jen rikam, ze se mi nelibi iPad, tot vse - a za to mne tu ted budes srat? Navic si vsimni, jak diskusi pretacis nekam jinam - tak si davej bacha, aby jsi se (opet) nevyradil z fora ;)

A Apple jsem poradne ani nemel? LOL, mel jsem skoro vsechny jeho vyrobky a nekolik z nich i rozdelanych a ja ho poradne nemel? Prosimte, neser si z huby a sleduj podstatu tohoto topicu a neprekrucuj to v diskusi o me osobnosti, jinak toho budes litovat. Vis o mne houby. Ber to jako last warning.

Myslim si, ze to stejne nema cenu resit, protoze lidi, co poznali apple produkty a vedi jak suprove funguji, tak si budou hajit sve a lide co apple nemaji ani doma budou vzdy proti tomu, co prave apple predstavi. Ale na to uz bychom si mohli zvyknout. Myslim si, ze tahle debata je stejny flame jako iphone vs jine telefony.

Jeste otazka pro neEplaky:

Proc si lide kupuji vyrobky apple?

Odpoved: Protoze funguji tak jak maji.

Ale vubec, ja Apple mam, mel jsem a mit budu a stale budu tvrdit, ze TENTO iPad, co byl predstaven, je FAIL.

Pro nechapavce:

-To neznamena, ze se nebude prodavat

-To neznamena, ze si nenajde skupinku zajemcu

Jen tvrdim, ze to uz neni ,,pro vsechny", jako byl iPhone nebo jako je iPod Touch. Budu se muset opakovat i v dalsim postu?

A ano, souhlasim - vyrobky Apple jsou vicemene spolehlive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vubec, ja Apple mam, mel jsem a mit budu a stale budu tvrdit, ze TENTO iPad, co byl predstaven, je FAIL.

Pro nechapavce:

-To neznamena, ze se nebude prodavat

-To neznamena, ze si nenajde skupinku zajemcu

Jen tvrdim, ze to uz neni ,,pro vsechny", jako byl iPhone nebo jako je iPod Touch. Budu se muset opakovat i v dalsim postu?

A ano, souhlasim - vyrobky Apple jsou vicemene spolehlive.

Tohle nebylo namireno zrovna na tebe, ale vseobecne. A to ze to neni pro vsechny? Ja bych si treba nikdy nekoupil netbook a to same teda muzu rict, ze netbook neni pro vsechny. Je to vec nazoru. Kazdy ma rad svoje myslenky a ty si haji. Proto si myslim, ze tahle debata nema cenu, protoze se to tu akorat hada. At si kazdy kupuje, co se mu libi a co mu vyhovuje od toho to lidi z techto firem delaji, aby si nasli ty svoje priznivce sveho produktu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous:nechci te tady schazovat, jen to opravdu HD prehrava...

nojo ale jakej bitrate a mkv s titulkama to stejne brát nebude a hdmi to nemá takže stejně je to na ty hd filmy úplně k ničemu.

Pro ty co tu vykřikujou že každej kdo to kritizuje nepochopil zaměření produktu tak tem můžu říct to že Apple hypoval tohle zařízení, že se z něj všichni posaděj na zadek že to bude zařízení kterému nebude rovno atd.. a nakonec se z toho vyklubal takovej shit kterej je tak omezenej a jednoůčelově zaměřenej že to opravdu za moc nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok chapu - neni to tablet, je to iPad.. Ale proc se sakra bojej rici, ze je to jen zvetseny iPod Touch? Jsou uneseny ze zvetsovani fotek? Proc proboha, kdyz to bezi na stejnem systemu, jako iPod Touch, na kterem mohou ty fotky take zvetsovat a zmensovat (uplne stejne), jen tohle ma vetsi displej... Rikali, ze to mohou mit v pokoji - pravda, souhlasim.. Ale rikali, ze si to vemou misto netbooku, protoze ten je blbej (ze ho pouzivali doted) - proc ale? Proc je spatnej? Doma to tak take mame - v pokoji jeden netbook, co je porad zapnutej a na maily je imho lepsi HW klavesnice (a zrovna to zduraznovali... ty maily). Na filmy sami rikali, ze ne. Na ebooky super, ale pokud to chce nekdo pouzivat jen na ebooky a na net, tak se mu ASI vyplati NECHAT si netbook a na ebooky prikoupit ebook reader (treba) od Amazonu, kterej ma elektronickej papir, coz je nej na ebook, co v soucasne dobe muzeme dostat...

V cem se mylim?

Nerikam, ze to je k nicemu. Urcite si to zajemce najde, urcite to ma sve kouzlo vzit si to do ruky, sednout si s tim do kresla a jen brouzdat po netu... Ale urcite to neni MUST-HAVE.. ;) a ty hlasky ,,strasne se tesim" jen ukazuji (bohuzel) na neobjektivitu a na zaryty Apple fanatismus..

Ale musim rici, ze uznavam, jak krasne dokazou propagovat Apple - je videt, ze pouzivaji opravdu jen Apple. Ve skole mam kamose, co si koupil MacBook a rika, ze Windows je strasny OS a pritom ho mel na tom Macu spusteny pres Parallels a na nem mel hafo dalsich aplikaci.. Zajdu do Apple prodejny a tam maji Mac a vedle m$ system.. Tak co si o tom mam myslet? Ze Apple samotny se dnes neda pouzivat? Ze bez Windows se clovek dnes proste neobejde? Ze uz obsadil moc velkou cast trhu?

A komentar, ze to neni uzavreny, protoze tam jde JB.. A JB je snad legalni? Apple ho schvaluje? Pokud vim, tak ho Apple tvrde odmita..

A mutlitasking hovadina? Co kdyz mi prijde na mail pdf nebo word? Budu muset ukoncit prohlizec, jako u iPhone? To je trochu ujete ne? Oni se tomu smeji a radeji si reknou - no.. tak se omezim, tak mne Apple omezi a ja se bez toho obejdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonyme, já mam take bootcamp.

Mám ho jen proto, že nemůžu kupovat aplikace z appstore.. protože nežiju v americe, plno aplikací mám zaplacené na windows a proto ho používám. MacBook mám na fotky, video, práci s dokumenty atp.. bootcamp na hraní her, atp..

PS: Pořád si mně nevysvětlil, proč si mi smazal post. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale on ti iPad nikdo nenuti si mej netbook, tohle je diskuze o iPadu a lidem kterym se libi tak si udelej topic "Nesnasim lidi co preferuji Apple" nebo " Myslim ze je iPad jen podlozka pod mys" jo nekdo nechce netbook a ebook reader ale radsi iPad protoze je proste hezci, protoze Apple umi delat hezky a kvalitni veci, co na tom ze to neumi vsechno co netbook, nekdo to treba nechce/nepotrebuje a nekomu iPad netbooka klidne nahradi.

EDIT: nj uz s tebou nebudu ztracet cas, jen sproste nadavas a uz automaticky vyhrozujes za vsechno co napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JerRry: ... neni to ale pak zbytecne mit Mac, kdyz na nem mas stejne win, protoze na nej mas plno aplikaci, ktere pouzivas? Win na Macach jede hure, nez na PC... takze to pak moc nechapu ucel - proste se s tema aplikacema rozluc a najdi si Mac alternativu, ne? Proc to tak neudelat? Na Mac je hafo aplikaci free, dalsi se daji koupit na netu, pak se daji koupit krabicove verze a v neposledni rade neni podminka pro koupi zit v americe, ne? Staci si to sparovat se svoji kreditkou a jedes.. nebo ne? Ale kdyz uz jsi sem zatahl hackintoshe - kdyz jsem ho mel, tak jsem na Mac nasel nativne snad vse, co jsem potreboval. Nejake mensi win utility jsem spustil pres WineX nebo pres Cedegu (ktera ostatne engine Wine take vyuziva...), ale nevzpominam si, ze bych neco musel spesl kupovat pres Apple...

P.S.: Odepisoval jsem Ti do PM.. Ale tak jeste jednou - zacalo to nabirat otacky smerem k urazkam a zacinalo to byt moc osobni. Zarazil jsem to drive, nez by Te to dovedlo k banu..

ale to uz jsme trochu OT

corvette, naser si, pokud si neumis normalne argumentovat. Ja jsem nenapsal, ze iPad je k nicemu a ze mi ho nekdo nuti. Pouze jsem slusne a jasne napsal svuj nazor (i JerRry to pochopil), jen ty si zase musis hrat na blbecka. Jeste jeden takovy post, jako tento vyse ^^ a uzijes si opet banu, tentokrat permu - bud rad, ze ti predchozi vyprsel a ja ti ho neprodlouzil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... neni to ale pak zbytecne mit Mac, kdyz na nem mas stejne win, protoze na nej mas plno aplikaci, ktere pouzivas? Win na Macach jede hure, nez na PC... takze to pak moc nechapu ucel - proste se s tema aplikacema rozluc a najdi si Mac alternativu, ne? Proc to tak neudelat? Na Mac je hafo aplikaci free, dalsi se daji koupit na netu, pak se daji koupit krabicove verze a v neposledni rade neni podminka pro koupi zit v americe, ne? Staci si to sparovat se svoji kreditkou a jedes.. nebo ne? Ale kdyz uz jsi sem zatahl hackintoshe - kdyz jsem ho mel, tak jsem na Mac nasel nativne snad vse, co jsem potreboval. Nejake mensi win utility jsem spustil pres WineX nebo pres Cedegu (ktera ostatne engine Wine take vyuziva...), ale nevzpominam si, ze bych neco musel spesl kupovat pres Apple...

P.S.: Odepisoval jsem Ti do PM.. Ale tak jeste jednou - zacalo to nabirat otacky smerem k urazkam a zacinalo to byt moc osobni. Zarazil jsem to drive, nez by Te to dovedlo k banu..

Nevím, proč bych si měl kvůli tobě kupovat normální PC..

Jinak, nevím o tom, že bych tě urazil.. v tom příspěvku nic nebylo.. žádné sprosté slovo, žádné urážky.. a být tebou tak o čtení PM pomlčím, já jsem ti ihned po obdržení odepsal.

Jinak, jak už tu bylo zmíněno, bylo by nejlepší, kdyby sis založil svůj, protiapláckej topič, kde nás můžeš pomlouvat.

A teď k iPadu, byly potvrzené ty redukce, takže bude možné připojit k nim fotoaparát,flashku a SD kartu.. spekuluje se ještě o kompatibilitě s originál apple klávesnicemi, ale zatím se o tomto nic neví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, proč bych si měl kvůli tobě kupovat normální PC..

Jinak, nevím o tom, že bych tě urazil.. v tom příspěvku nic nebylo.. žádné sprosté slovo, žádné urážky.. a být tebou tak o čtení PM pomlčím, já jsem ti ihned po obdržení odepsal.

Jinak, jak už tu bylo zmíněno, bylo by nejlepší, kdyby sis založil svůj, protiapláckej topič, kde nás můžeš pomlouvat.

A teď k iPadu, byly potvrzené ty redukce, takže bude možné připojit k nim fotoaparát,flashku a SD kartu.. spekuluje se ještě o kompatibilitě s originál apple klávesnicemi, ale zatím se o tomto nic neví..

Ty klavesnice by meli byt minimalne pres BT kompatibilni rikali to na keynotu,mozna mysleli i ty dratovy s redukci. Jinak souhlasim,mohl by se tu konece zacit resit jen iPad dobrej napad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty klavesnice by meli byt minimalne pres BT kompatibilni rikali to na keynotu,mozna mysleli i ty dratovy s redukci. Mohl by se tu konece zacit resit jen iPad dobrej napad.

No to nevím, proč by teda dělali i tu do stojánku?

Ještě mě zajímá, jestli se začnš prodávat i nějaky VGA/DVI/HDMI kabel pro iPad/iPhone/iPod :) ..snad na tohle nezapomenou, ten compozite mám doma, ale kvalita je mrzká..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevím, proč by teda dělali i tu do stojánku?

Ještě mě zajímá, jestli se začnš prodávat i nějaky VGA/DVI/HDMI kabel pro iPad/iPhone/iPod :) ..snad na tohle nezapomenou, ten compozite mám doma, ale kvalita je mrzká..

JJ rikal to jakysi Phil Schiller (marketing Apple) ze pres BT pujdou klavesnice z Macu, urcite bude redukce chteji iPad pouzivat i pri prezentacich,o kompatibilite s iPhonem ale pochybuju, iPad ma urcite mnohem lepsi GPU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslim ze cena je prehnana. Nahodou dost normalni na apple - za takovou vecicku jsem cekal ze da cenu 15 tisic...

Jestli je podle vas 10 tisic za netbook hodne... Tenhle netbook je zatim jen takova novinka a pocitam s tim ze do roka/mozna i min bude druha generace kde uz pridaji napr kameru a mozna i USBcko, ale to mozna u 3. generace. Mozna nikdy...

10tisic za 10" notebook, co vydrzi 10 hodin a s takovou velikosti + je to od applu takze strasne moc aplikaci = vychytavek... Urcite to budoucnost ma, ale tahle verze je dost orezana, aspon druha generace by mela prinest kameru atd...

Ohledne psani na SW klavesnici - na ipodu jsem si taky zvykal, ale tedka ani moc nemusim koukat na klavesnici a minimalne se spletu, takze to bude podle me jen otazka zvyku. A kdo by si nezvyk, je tady ta HW klavesnice - sice bude stat asi 2 tisice ale co.. :D Navis ten obal co na to je? Luxusni :D 1, ochrani 2, podrzi netbook na sledovani fotek/filmu 3, podrzi netbook na psani

Pokud se vam tohle nezda, ok, ukazte mi jiny netbook s velikosti 10" a vydrzi 10 hodin s 2x vetsi velikosti za podobnou cenu = nic takoveho asi nenajdes... dalsi generace uz bude urcite o dost drazsi :)

Porovnáváte tady iPad s netbookem, což je NAPROSTO mimo. Co má proboha to upravený iPhone OS společnýho s windows nebo linuxem? To je z 95% iPhone OS. Je to multimediální zařízení, rozhodně to není tablet nebo netbook. Ani náhodou. Tohle se nedá srovnávat s ničím.. Je to Archos s aplikacema, je to "velkej, silnej iPhone", je to prostě cílený na úplně jiný lidi. Lidi který nepotřebujou nic jinýho než, že to vytáhnou a koukají se na filmy, prohlížej internet (jo NEpodpora flashe je naprosto dementní věc..). Takovejch lidí v česku fakt moc není.. Mě by tam omezovalo šíleně moc věcí. iPhone OS prostě podle mě nedosahuje tkaovejch kvalit, aby se používal v takových zařízeních, podle mě by měl zůstat jen a jen v iPhone/iTouch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnáváte tady iPad s netbookem, což je NAPROSTO mimo. Co má proboha to upravený iPhone OS společnýho s windows nebo linuxem? To je z 95% iPhone OS. Je to multimediální zařízení, rozhodně to není tablet nebo netbook. Ani náhodou. Tohle se nedá srovnávat s ničím.. Je to Archos s aplikacema, je to "velkej, silnej iPhone", je to prostě cílený na úplně jiný lidi. Lidi který nepotřebujou nic jinýho než, že to vytáhnou a koukají se na filmy, prohlížej internet (jo NEpodpora flashe je naprosto dementní věc..). Takovejch lidí v česku fakt moc není.. Mě by tam omezovalo šíleně moc věcí. iPhone OS prostě podle mě nedosahuje tkaovejch kvalit, aby se používal v takových zařízeních, podle mě by měl zůstat jen a jen v iPhone/iTouch.

No je to v ranny fazi hodne, ten soft urcite neni 100% identickej jako iPhone/iTouch soft a bude se dal vyvijet, iPad na to ma hardware, muzou na nej prijit jeste zajimavy veci i kdyz to neni "open OS"

To porovnani s netbookem, je a neni hele, predstav si ze ses nekdo kdo chce neco na multimedia - filmy,hudba,eBooky,hry,internet,mail ale chces na tom treba obcas i neco psat,pracovat (iWork) ,a to jsou opravdu vsechny veci co ocekavas, mas moznost Apple - tablet,sklo,hlinik fakt hezkej dotykovej stroj nebo Netbook - sice toho umi vic ale je to "levnejsi stroj" ne tak hezkej, to co ty chces nezvlada tak pekne a pohodlne jako iPad (net - ten flash je diskutabilni chapu,ebooky) a zbytek co nabizi nepouzijes. Pak se rozhodnes mezi netbookem a iPadem takze urcity porovani tam je (i u iPadu i netbooku se pocita s tim ze mas doma druhej pocitac, kdyz chces jen jednu vec tak mas pravdepodobne jen netbook coz i tak neni moc dobry reseni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že mezi iPadem a netbookem se nikdo rozhodovat nemůže.. Tam je tak šílenej rozdíl, že ten dotyčnej musí vědět na co to zařízení chce. A serfování je i přes nedotykový ovládání mnohem lepší na netboocích, protože flash je čím dál tím víc častější prvek na internetovejch stránkách.. A hry sou rozhodně taky lepší na netbooku. To srovnání je prostě podle mě naprosto zcestný. Je to jako porovnávat nějakou mačetu a švýcarskej nůž. Mačeta toho umí míň, ale umí to naprosto skvěle a spolehlivě, švýcarským nožem uděláš věcí daleko víc, ale v některých to nebude tak pohodlný jako s tou mačetou. no snad pochopíte co tím naznačuju, divná metafora :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, proč bych si měl kvůli tobě kupovat normální PC..

Jinak, nevím o tom, že bych tě urazil.. v tom příspěvku nic nebylo.. žádné sprosté slovo, žádné urážky.. a být tebou tak o čtení PM pomlčím, já jsem ti ihned po obdržení odepsal.

Jinak, jak už tu bylo zmíněno, bylo by nejlepší, kdyby sis založil svůj, protiapláckej topič, kde nás můžeš pomlouvat.

A teď k iPadu, byly potvrzené ty redukce, takže bude možné připojit k nim fotoaparát,flashku a SD kartu.. spekuluje se ještě o kompatibilitě s originál apple klávesnicemi, ale zatím se o tomto nic neví..

Myslim, ze tento rozhovor uz je solidne OT, ale ok...

Nebylo zadne sproste slovo, ale bylo to osobni a mne to urazilo - cloveka nemusi urazit pouze sproste slovo ;)

.. PM mi od tebe zadna nedorazila (resp. zadna odpoved), tak nevim, na co si tu hrajes.. snad hrajeme fair-play, ne? Taky si tu nevymyslim hovadiny.

.. ja te pomlouvam? Proboha, to jsou vsichni aplaci s takovym charakterem? Napisu konstruktivni dotaz/nazor na video a ihned do mne vsichni hustite? Co jste to za lidi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady, tušil jsem, že to příde.

Aneb, je libo Windows 7 na váš iPad? - žádný problém.

http://computerworld.cz/software/na-ipadu-od-applu-nebude-problem-provozovat-windows-7-tvrdi-citrix-5585

___________________________________________________________________________________________________________________________________

ANONYMOUS_ ,tak to pěkně kecáš.

to_anonym.JPG

A pro tvoji informaci, mě také uráží tvé posty, ale ty bereš ohled jen na sebe..

"ja te pomlouvam? Proboha, to jsou vsichni aplaci s takovym charakterem? Napisu konstruktivni dotaz/nazor na video a ihned do mne vsichni hustite? Co jste to za lidi!" -> Kdybys napsal jeden a normální, tak bych to vzal, ale ty si o tom nepřečteš nic a pak tu píšeš takové hovadiny..

"PM mi od tebe zadna nedorazila (resp. zadna odpoved), tak nevim, na co si tu hrajes.. snad hrajeme fair-play, ne? Taky si tu nevymyslim hovadiny" -> Hrajeme fair play? ..,tak mi nemaž posty, nebo aspon rekni co ti v nem vadilo, abych ho mohl poupravit a dat zpátky.. a na co si tu hraju? ..rozhodně né na někoho, kdo si vymýšlí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady, tušil jsem, že to příde.

Aneb, je libo Windows 7 na váš iPad? - žádný problém.

http://computerworld.cz/software/na-ipadu-od-applu-nebude-problem-provozovat-windows-7-tvrdi-citrix-5585

___________________________________________________________________________________________________________________________________

ANONYMOUS_ ,tak to pěkně kecáš.

to_anonym.JPG

A pro tvoji informaci, mě také uráží tvé posty, ale ty bereš ohled jen na sebe..

"ja te pomlouvam? Proboha, to jsou vsichni aplaci s takovym charakterem? Napisu konstruktivni dotaz/nazor na video a ihned do mne vsichni hustite? Co jste to za lidi!" -> Kdybys napsal jeden a normální, tak bych to vzal, ale ty si o tom nepřečteš nic a pak tu píšeš takové hovadiny..

"PM mi od tebe zadna nedorazila (resp. zadna odpoved), tak nevim, na co si tu hrajes.. snad hrajeme fair-play, ne? Taky si tu nevymyslim hovadiny" -> Hrajeme fair play? ..,tak mi nemaž posty, nebo aspon rekni co ti v nem vadilo, abych ho mohl poupravit a dat zpátky.. a na co si tu hraju? ..rozhodně né na někoho, kdo si vymýšlí..

Tak a hned tu mame dokonalou konkurenci pro netbook,nebo spis jestli to je pravda, tak se dosavadni netbooky muzou jit zahrabat, za tyhle penize s obouma OS to je dokonalej stroj :)

p.s. kasli na to nektery lidi na tomhle foru fakt nema cenu resit,,,,,,akorat je tu zbytecne OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu