Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ati radeon 4890 HD 1 GB dotaz


Mr.Steph

Recommended Posts

ahoj... mam dotaz mam sestavu Intel Core 2 Duo 2,8 GhZ , Ram 2 GB a momentální grafika je Nvidia GEforce 9400 GT 1 GB :(

uvazoval sem o koupi nove grafiky a nasel sem Ati radeon 4890 HD 1 GB

cena mi neprisla tak hrozna neco kolem 4900 kč a jestli bych na tom dal nejake lepsi hry jako napriklad GTA IV ( o to mi jde chtel bych to aspon ma medium a plynule ) btw : mam HD monitor 22´ takze by to bylo plus kdyby to zvladlo na max. doporucite mi neco ? dekuji za kazdou odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj... mam dotaz mam sestavu Intel Core 2 Duo 2,8 GhZ , Ram 2 GB a momentální grafika je Nvidia GEforce 9400 GT 1 GB :(

uvazoval sem o koupi nove grafiky a nasel sem Ati radeon 4890 HD 1 GB

cena mi neprisla tak hrozna neco kolem 4900 kč a jestli bych na tom dal nejake lepsi hry jako napriklad GTA IV ( o to mi jde chtel bych to aspon ma medium a plynule ) btw : mam HD monitor 22´ takze by to bylo plus kdyby to zvladlo na max. doporucite mi neco ? dekuji za kazdou odpoved ;)

no kup si to od Vapor...kamos ma tuhle 4890 a mam pocit ze ma vsechno na max u GTA IV a hraje to na FULL HD.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a s ramkou bych problem mit nemel ? nebo procakem ?

no myslim ze 2x2.8Ghz je celkem slusny..a 2GB RAM taky(jako zaklad)ale na GTA to chce aspon 3-4GB RAM pokavad to chces hrat na plny detaily...a to CPU nevim..ale myslim ze to tu kartu brzdit nebude...a taky zavisi cemu ty rikas plynule :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslim ze 2x2.8Ghz je celkem slusny..a 2GB RAM taky(jako zaklad)ale na GTA to chce aspon 3-4GB RAM pokavad to chces hrat na plny detaily...a to CPU nevim..ale myslim ze to tu kartu brzdit nebude...a taky zavisi cemu ty rikas plynule :D

bez sekani :D nevim jak to rict jo malem bych zapomel ta karta de vsunout do jakykoliv desky ? ja nevim jak zjistim typ moji a porovnat to s tema do ktery to jde nevis pls? jinak mam tu ty papiry od toho najdu to v tom mozna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde to zjsitim pls? da se to zjistit kdyz tam je Geforce 9400 gt ?

podle toho ne...mozna ze mas aspon PCI-E ale nevim jestli je 9400GT i do AGP

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/benchmarky_a_testy/hardware-info/?g[hledano]=info&g[oz]=1.0.0.0

stahni si tohle a tam se pak koukni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle toho ne...mozna ze mas aspon PCI-E ale nevim jestli je 9400GT i do AGP

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/benchmarky_a_testy/hardware-info/?g[hledano]=info&g[oz]=1.0.0.0

stahni si tohle a tam se pak koukni

a v tom programu to najdu kde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu