Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Modern warfare 2 pokec


Duckiller

Recommended Posts

3K^;796955']Hm.. tak to si teda skilla' date=' když dáš broknou hedku.. :dozey:

Zkus to samý udělat s interventionem přes půl mapy a pak sem až piš.. :dozey:[/quote']

tys to dokázal???já sem něco podobnýho viděl akorát v COD4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;797589']Jo dokázal' date=' radši přemejšlej, než napíšeš, že se ti povedly dvě hedky nozoomem z brokny.. Kdybych jí u sebe tahal, tak si dam několik hedek za kolo omg..[/quote']

Nic težkého dát hs se sniperem i přes půl mapy...takže s tímto bych tu moc nemachroval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;797589']Jo dokázal' date=' radši přemejšlej, než napíšeš, že se ti povedly dvě hedky nozoomem z brokny.. Kdybych jí u sebe tahal, tak si dam několik hedek za kolo omg..[/quote']

dal bys obe na jednu ránu???nwm proč seš tk blbe naladenej...ja sem si myslel ze tohle je pokec snad ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic težkého dát hs se sniperem i přes půl mapy...takže s tímto bych tu moc nemachroval

Machruju tu snad blbečku ?! :roll:

On napsal, že dal dvě hedky broknou, tak mu tu píšu, že to neni nic extra, že to jde i snipou. Poté se mě zeptal, jestli jsem to dokázal, tak jsem odpověděl, že jo. Takže příště si přečti celý topic a ne jen jeden příspěvek. :dozey:

btw.: není nic těžkého dát snipou no-zoom double headshot přes půl mapy ?! hádal bych se :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal bys obe na jednu ránu???nwm proč seš tk blbe naladenej...ja sem si myslel ze tohle je pokec snad ne?

Jasně, v poho, nic proti tobě nemam :D

Jen jsem napsal, že se chlubíš tim, jak si dal broknou hedku, to je to samý, jako bych dal kill semtexem :lol::lol:

Ale určitě to není špatný téma.. jednou jsem hrál proti českýmu klanu a na SaD jsem dal triplle :D

Jenom se rozběhli z respu a prd interventionem xD

sry za double post..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls nepochopil sem jak se to instaluje, to prostě za sebou mám nahradit v program files a pak spustit ve steamu

podle toho jestli používáš Zero gear demo na MW2.

Jestli ne 1)ve steamu dej ''Moje hry'' a vedle aktivování hry je ''Přidat hru nepatřící do Steam'' tam dej procházet a vyber svůj stáhnutý Crack.

2) jestli používáš zerogear demo tk soubory nahraď v steam/steamapps/common/zerogeardemo/Server.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;799729']Jasně' date=' v poho, nic proti tobě nemam :D

Jen jsem napsal, že se chlubíš tim, jak si dal broknou hedku, to je to samý, jako bych dal kill semtexem :lol::lol:

Ale určitě to není špatný téma.. jednou jsem hrál proti českýmu klanu a na SaD jsem dal triplle :D

Jenom se rozběhli z respu a prd interventionem xD

sry za double post..[/quote']

ufff....hele ty to hraješ na PSku???jaký to je? mě to příjde mnohem efektivnější než na PC, díky těm ovladačům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu