Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

psp 3004 fimware 4.21 koupyt nekoupit?


davídek

Recommended Posts

Můžeš v pohodě koupit jakýkoli fatko a slimko (u novějších je neflashnutelná deska) a u psp 3k kupuj jen s fw do 5.03, z vyšším fw ho nekupuj, protože nejde flashnout tudíž si nezahraješ hry.

Takže jak tady píšeš že to má fw 6.20, tak to nepůjde flashnout ->nekupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš v pohodě koupit jakýkoli fatko a slimko (u novějších je neflashnutelná deska) a u psp 3k kupuj jen s fw do 5.03, z vyšším fw ho nekupuj, protože nejde flashnout tudíž si nezahraješ hry.

Takže jak tady píšeš že to má fw 6.20, tak to nepůjde flashnout ->nekupovat

Počkat ale to je 2004 slim, tak to podle tebe půjde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on napíše koupit s tvrdým Y omg...další chyby a chyby a nadává se mě,pak z něj vyleze,že PSP bude kupovat od kámoše,že nebude kupovat nový atd...takže si to radši vše pročti ty inteligentní čuráčku

Přestaň se tady takhle vyjadřovat, nevím, co si o sobě myslíš, sám se chováš jako slušně řečeno neinteligentní jedinec a budeš ještě někoho poučovat.... A doufám, že za ten slovník dostaneš červenou, ale jak koukám na tvoje credits, tak to asi nebude jediný případ... :roll::!:

A omlouvám se za OT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímalo by mě kolipak tomu malýmu češtinářovi je :-D sry za OT,ale nemůžu si to odpustit

Pekne tu nadavas vsem do curaku ty demente ale sam mas napsano kolipak misto kolik pak hlavne ze se chovas jako pan dokonaly a poucujes je tu jestli je spravne koupyt nebo koupit :dozey: nepis uz sem radsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady, ale asi je to pasé. Ted mi napsal prodávajíci, že tam je FW6.20. Pak jedině nějakej flasher na downgrade, jo? Kolik si za takovou prácičku přibližně učtuje?

ja flasher jsem, a za downgrade si neberu nic...kdyz chce po me nekdo down rovnou mu to za 200 flashnu... jestli jsem te pobral dobre tak to je slim... tak esli je koupeny do konce roku 09 ses v klidu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desku poznáš bud ze rozebereš psp a podíváš se na desku nebo se podíváš na krabici a nebo se podíváš pod baterii

http://i29.tinypic.com/2w4durk.png

Jasný a teda které desky muž nejdou?

Ptám se chválně v tomhle vlákně at nezasírám nějaký důležitější, tak sorry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro novější PSP Slim od září 2008 - jedná se o PSP se základní deskou TA-088v3

- zde je možnost použít tzv. ChickHEN + CFWEnabler / 5.03 GEN, ale pouze do FW. max. 5.03 !! Snížení FW na 5.03 není u této verze PSP možné !

Takže když to bude tahle deska a majitel upgr na 6.20, tak už to nejde vrátit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro novější PSP Slim od září 2008 - jedná se o PSP se základní deskou TA-088v3

- zde je možnost použít tzv. ChickHEN + CFWEnabler / 5.03 GEN, ale pouze do FW. max. 5.03 !! Snížení FW na 5.03 není u této verze PSP možné !

Takže když to bude tahle deska a majitel upgr na 6.20, tak už to nejde vrátit?

Bohužel ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, pls poradte dementovi. At vím na co si mám dát pozor. Mám sice domluvený jednou slimko, který jde flash na 100%, ale dneska bych měl vyzvednout jedno pro kámoše a nechci mu donest něco co nepůjde flašnout.

Takže vím že je to 2004 slim, koupený na konci 2009, upgradovaný na 6.20. Co musí mít za desku aby to šlo aspon prez Flashera? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, pls poradte dementovi. At vím na co si mám dát pozor. Mám sice domluvený jednou slimko, který jde flash na 100%, ale dneska bych měl vyzvednout jedno pro kámoše a nechci mu donest něco co nepůjde flašnout.

Takže vím že je to 2004 slim, koupený na konci 2009, upgradovaný na 6.20. Co musí mít za desku aby to šlo aspon prez Flashera? Díky

to rozhodně neber, protože to bude mít neflashovatelnou desku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu