Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rock Band: The Beatles


jarekb

Recommended Posts

Jojo dá se hrát - mám to a funguje dobře - jedu na to i Rock Band 2.

Ale předpokládám, že máš nějakou novější verzi toho Guitar Hero resp. kytary - tak cca 1-1,5 roku nazpět maximálně.

Jinak cross tabulka je zde http://www.joystiq.com/Instrument-Compatibility-Matrix/

ale jsou tam jenom starý hry - novější tam chyběj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dají se hrát uplně bez kytary? ... zajímá mě rock band a nebo nějaký guitar hero. Chtěl bych některou s těchto her zkusit ale nemám kytaru.

Na pc to jde, prostě jen mačkáš na klávesnici. Na wiimote určitě budeš mačkat 1,2 + - atd. Prodává se na to nástavec, jako kytara,kterej vede na tyhle nějaký tlačítka.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.21139

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Mám taky otázku, půjde mikrofon v druhým USB, když v prvním je HDD?

Jo. Ale sežeň si mikrofon s podporou karaoke, nejlépe ten, co se přímo prodává jako příslušenství k Wii.

A otázka: Mám GH: Metallica a je tam kytara s pozměněnym faceplatem a nejde poznat která z těch v tabulce to je. Určitě je shodná s jednou z nich, ale nevim kterou. Nevíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, existují stránky kde jsou rozepsané hry od Rockbandu a Activisionu a na nich je kompatibilita jejich s ovladači těch druhých.

Já mám například kytaru z Guitar Hero - Metallica a funguje mi bez problému v Rockband 2 , Rockband - Beatles , Lego Rockband , Green Day Rockband.

Určitě bych nekupoval nějaký noname kytary z aukra apod. Není zaručeno že to bude chodit se všema hrama.

Jinak doporučuji stránku http://www.guitarherostore.cz/

Je to neoficiální dovozce. Ceny mají slušné a prodávají sety které se u nás nedají vůbec sehnat. Jenom musíte mít trpělivost s dodávkou, někdy jim to trvá docela dlouho než něco dodají , někdy i měsíc.

Po zkušenostech bych řekl že na bubny je to větší zábava ale není na škodu mít oboje, jak kytaru tak bicí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím, nevíte jak je to s kompatibilitou bicích? Jesli například bicí z rock band mi budou fungovat na hrách guitar hero nebo naopak jesti bici z gyutar hero fungou na rock band? Chtěl bych si jedno z toho koupit, ale právě tak ať to má co největší využití. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu