Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zdarec, pár rychlích otázek a rychlích odpovědí (mě-co by totálního začátečníka)


atjov

Otázka

Zdarec, snad mě hned ze začátku nezačnete posílat do pr... že to tu někdy najdu. Ale aj tak to zkusím, a snad se odpovědi dočkám rychleji než LOCKu nebo smazu.

1) Jaké FW sou teda na to, že tam rozjedu nelegální ISO hry apod?

2) jdou na PSP číst e-booky??

3) je určené jaké PSP je nejlepší si koupit? Asi ne co?

4) apod sem asi budu přihazovat postupně (Snad, pokud to nebude smazáno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

tak jsem sem si to do ted četl, a vzdal sme to. Byl sem natěšený jak malý děcko, a házím na to bobek. Je to na mě asi moc složitý nebo co. Koupím si PSP, leda když někde uvidím inzerát, kde už to bude mět FW 1.5 Protože si ani zdaleka netroufám sám na nějakou úpravu. A takových PSP se asi moc neprodává, nevím.....šak uvidím postupem času

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jsem sem si to do ted četl, a vzdal sme to. Byl sem natěšený jak malý děcko, a házím na to bobek. Je to na mě asi moc složitý nebo co. Koupím si PSP, leda když někde uvidím inzerát, kde už to bude mět FW 1.5 Protože si ani zdaleka netroufám sám na nějakou úpravu. A takových PSP se asi moc neprodává, nevím.....šak uvidím postupem času

na prodejher.cz maj nový psp 1.50 za 5500...ale pouze silver.....jinak ten downgrade není nic hroznýho.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak já nevím, já sem nikdy nic takovýho nedělal a nevím jestli vůbec chcu. Jinak já ani nevím jestli kdybych si k někomu dojel koupit PSP, tak jeslti bych si byl schonpý ověřit že je to fakt daná základovka s daným FW, to si to fakt raši koupit nový s FW 1,5 ale zase nevím co je to to: jen silver

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak já nevím, já sem nikdy nic takovýho nedělal a nevím jestli vůbec chcu. Jinak já ani nevím jestli kdybych si k někomu dojel koupit PSP, tak jeslti bych si byl schonpý ověřit že je to fakt daná základovka s daným FW, to si to fakt raši koupit nový s FW 1,5 ale zase nevím co je to to: jen silver

že to PSP co tam maj s 1.50 maj jen ve stříbrný barvě :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale jinak z druhý ruky jde sehnat aj černá s FW 1,50 aj za levnější ne?? Nebo je tady toto dost těžké na sehnání?? No a když už to má FW 1,50 tak se nemusím už o nic starat a jenom si užívat ne??

na 1.50 budeš muset používat loader her...nejlíp devhook...ale když už druhá ruka tak kup psp s custom firmware ... tam zpouštíš iso přímo z menu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a v čem je háček?? Když sme si četl to pro ty začátečníky tak tam byli všude jenom čísla FW a základovek až sem z toho málem šílel. A říkal sem si že se z toho dřív spíš pose*u než abych to pochopil.

A vy ted na mě vylezete s tady tímto, to se mě nezdá...v čem je háček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a v čem je háček?? Když sme si četl to pro ty začátečníky tak tam byli všude jenom čísla FW a základovek až sem z toho málem šílel. A říkal sem si že se z toho dřív spíš pose*u než abych to pochopil.

A vy ted na mě vylezete s tady tímto, to se mě nezdá...v čem je háček?

v ničem...jen že časem stejně budeš muset aktualizovat na vyšší custom

edit: nebo možná riziko nákupu v bazaru..nikdy nevíš.....proto nejlíp osobku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha, a je to těžká to aktualizovat na vyšší??? Myslíš že jak tady vidíš co tady píšu a čemu spíš nerozumím než rozumím, si mám to PSP koupit?

já sem taky začínal od začátku stejně jako ty :D...a ta aktualizace je brnkačka...to zvládneš....jen nahraješ pár souborů do psp, zapneš program a je to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha, a je to těžká to aktualizovat na vyšší??? Myslíš že jak tady vidíš co tady píšu a čemu spíš nerozumím než rozumím, si mám to PSP koupit?

..kazdej kdo si koupil PSP mu nejdriv nerozumel...

..jde jen o to vsrebavat informace a chtit tomu rozumet :)

..a driv to lidi museli zvladnout bez tutorialu a topicu pro zacatecniky...

..mimochodem necekejte, ze prectenim topicu pro zacatecniky do vseho proniknete- to je takovej hrubej prehled, kterej ti da zakladni info a napovi co mas dal hledat...

..ja sem asi 4 tydny procital forum a pak az si koupil PSP..zjistil sem vsechno o FW a jak spoustet ISO (to se jeste slozite pouzival ruzny loadery), abych koupil spravny..atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak se nebudu srat s downgrade a koupím 1,50 ne??? Tam bych se sral s čím? No a když začínal jak já?? Tys koupil co jako první?

...v dobe kdy sem kupoval PSP tak ISO slo jen na 1.50...a downgrade jen z 2.00..ale to je uplne fuk

..ty si ocividne nekoukal na zadny navody na downgrade, ptz jinak bys tu nepsal ty veci ze se na to vykasles atd:roll:

..vsude mas odkaz na stazeni potrebnejch veci..presnej postup a obrazky co delat..nasledujou tuny reakci lidi, kteri to uspesne provedli - modi se s tim delaj stejne se to miji ucinkem:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu