Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na plnou verzi app "LockInfo"


*Dave*

Recommended Posts

Tak sem se rozhodl že těm kterým se líbí Star skin a chce mít full verzi LockInfa, tak jsem udělal návod jak obejít trial verzy.

1. Cydia > Search > LockInfo (stáhneme nainstalujeme)

2. V iphone aktivujeme SHH a spustíme v PC WinSCP

3. SSH spustíme a připojíme se do rootu

unbenanntr.jpg

IP zadáme z SBSettings

Port: 22

Přihlašovací jméno: root

heslo: alpine

file protocol: SCP

Připojíme se do rotu, mělo by nás to připojit do private/var/root, odsud odejdeme do původní složky a najedeme do složky /tmp

unbenannt3j.jpg

do složky překopírujeme soubor stack.deb, který je v příloze

stack.deb si ve složce /var označíme a stiskneme CTRL+T, otevře se nám příkazový řádek, do kterého napíšeme: dpkg -i /tmp/stack.deb

unbenannt4l.jpg

proběhne jakýsi proces, který trvá cca 10s.

Zavřeme příkazový řádek, stack.deb smažeme ze složky /var a restartujeme iPhone, nyní, když najedeme do Nastavení > LockInfo nemělo by nám to hlásit trial verzy... :)

Jinak jedná se o starší verzy LockInfa, takže Vám Cydia bude ukazovat aktualizaci, pokud nechcete tento postup dělat znovu tak neaktualizujte ! ničemu by to nepomohlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Tak jsem dal na tvoji radu a stáhnul cracknutou verzi... rozhodně nedoporučuju nikomu stahovat cracklou verzi. V základu je možná funkční, ale nedostaneš na ní žádnej plugin, takže je na houby a tak akorát zmrví celej iphone.

Jdu zkusit to "crcání", když už mam iphone v troubě, abych věděl, jestli to má po restoru význam...

Update: Tak jsem došel k závěru, že nejnovější verze je nejlepší, a spokojit se se starší moc nejde... takže kdybyste někdo měl cracknutou (.dep) verzi LockInfa (2.1.0.12), tak ji sem prosím dejte. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten stack.deb mi to nějak necracknul, ale i tak, pochopil-li jsem to správně, pak to downgraduje z té verze, kterou mám nainstalovanou, na nějakou starší...

Stejně má lockinfo dost nedostatků a třeba způsob čtení rss a obecně ta otočná stránka mi vadí, když je ve fullscreenu, ve starší verzi byla jen mezi panely hodin a odemknout. Stejně tak zalagovanost při více otevřených lištách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu